Nedodaný balík poštou, reklamace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pionyrka
Kecalka 261 příspěvků 01.05.18 21:12
Posta nedodany balik, reklamace

Ahoj, poslala jsem jedne pani balik, ona se po vice jak mesici ozvala, ze ji nic neprislo. Vysvetleni mela, ze na to, ze ji ma prijit ode mne balik zapomnela. Ja uz bohuzel vyhodila listek s cislem baliku. Moje otazka zni, lze zasilku reklamovat, kdyz vim den kdy jsem balik odeslala a adresu prijemce. Ptam se protoze jinak budu muset pani vratit 700Kc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21167 příspěvků 1 inzerát 01.05.18 21:16

Co vím tak ne. Jediné jestli jsi ho posílala na kartičku, tak tam by to snad dohledat šlo.

pionyrka
Kecalka 261 příspěvků 01.05.18 21:24

Na karticku jsem zasilala

Verča13
Kecalka 101 příspěvků 01.05.18 21:25

Zkuste se zeptat na podací poště možná by to podle adresy šlo dohledat, ale počítejte s tím že se na to moc tvářit nebudou. Ještě se zeptejte té paní co jí balík šel jestli jí nepřišla esm o dodání tam je číslo zásilky podle toho by se to dohledalo

pionyrka
Kecalka 261 příspěvků 01.05.18 21:26

@Verča13
Ta mi prave psala, ze ji posta vubec nevyrozumela

Verča13
Kecalka 101 příspěvků 01.05.18 21:27

Podle kartičky by to dohledat jít mělo bez problémů

Annci
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 01.05.18 21:28

Neposílala jste třeba paní mail s číslem balíku, že byste to měla aspoň v poště?

pionyrka
Kecalka 261 příspěvků 01.05.18 21:32

@Annci
Neposilala, mam mimino, malo casu tak jsem ji jen napsala zasilka odeslana.

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21167 příspěvků 1 inzerát 01.05.18 21:35

@pionyrka tak to zkuste dohledat na stránkách pošty.

Verča13
Kecalka 101 příspěvků 01.05.18 21:36

Zajděte na poštu na reklamace a podle kartičky reklamujte balí jako nedodaný musíte vy s adesátem se bavit nebudou do dodání zásilky je majitelem odesílatel a ten musí řešit reklamaci. Koukněte se do mailu u kartičky se běžně zadává dodejka na email takže byste v mailu mohla mít číslo zásilky

Janli
Kelišová 6340 příspěvků 01.05.18 23:15

Já jsem jednou taky nevěděla čislo balíku a našli mi ho. A byla to největší pošta na okrese. Přišla jsem s prosíkem, počkala si na to čtyři dny, ale našli ho. Je to o lidech. S kartičkou to bude jednodušší.

vejilka
Závislačka 4725 příspěvků 01.05.18 23:59

A proč ti paní napsala až po měsíci?
Nezkouší to třeba? :think: Nejspíš se jedná o bazarový obchod, proč jsi paní nenapsala už dřív, jestli balík nedorazil, abys měla info. Já podací lístky vyhazuji, až když vím, že balík dorazil. Podací číslo ofotim a posílám kupujícímu. To snad pro příště :think: Nezávidím ti tu situaci, snad se vše v pořádku vyjasní a pošta balík vyhledá.

pionyrka
Kecalka 261 příspěvků 02.05.18 07:09

@Verča13
Do emailu jsem se divala, email mi. neprisel, ze by balik dodali jinak mi emaily chodi, zkusim zajit na tu postu a dam vedet jak to dopadlo dekuji

pionyrka
Kecalka 261 příspěvků 03.05.18 10:55

Tak jsem sla na postu a vyhledat zasilku lze pokud vite datum, kdy jste zasiku odesilali a jmeno a prijmeni prijemce a take o jakou zasilku se jednalo. Nakonec bylo zjisteno, ze pani si zasilku nevyzvedla na poste.

vejilka
Závislačka 4725 příspěvků 03.05.18 11:11
@pionyrka píše:
Tak jsem sla na postu a vyhledat zasilku lze pokud vite datum, kdy jste zasiku odesilali a jmeno a prijmeni prijemce a take o jakou zasilku se jednalo. Nakonec bylo zjisteno, ze pani si zasilku nevyzvedla na poste.

No vidíš, jak zkouší. a co ti na to napsala ona? Příště ten podací lístek ofot a pošli kupujícímu. At máš vždy něco v ruce. je to lepší, balík se může ztratit, nebo jiný problém. Díky tomu číslu máš pořád něco v ruce. Já už 2× řešila nějaký problém. Jednou se balíček málem zatoulal, podruhé pošta ztratila podací číslo a díky tomu se vše dohledalo a proběhlo v pořádku

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >