Postava a rande

Anonymní
19.1.21 07:17

Postava a rande

Ahoj,

Prosím o anonym, jinak smazat.

Jsem na seznamce, kde mám fotky jen obličeje. Poznala jsem tam fajn chlapa. Když došlo na téma postavy, tak říkal, že se mu driv líbily sportovní typy, ale poslední dobou ho od toho opustilo a trošku silnější nevadí. Mojí postavu zatim neviděl. Problém je v tom, že jsem silnější. Já jsem tu řekla, že ať se připraví na nejhorší. Zítra se máme vidět a já dost uvazuju nad tim, že to prostě zruším. Dneska bych mu chtěla poslat nějaký fotky, ale i tak. Jasně, tak při nejhorším to nevyjde, ale uz jsme si i volali a přišlo nám, že se známe hrozně dlouho, bylo to fajn. Tak teď nevim, vyprdnout se na to nebo to zkusit..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
779
19.1.21 07:22

Nejsi připravená randit, jsi zranitelná a bez sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
19.1.21 07:22

Ježíš zkus to. Ono k sobě člověk bývá kritický víc než okolí. Navíc si ho varovala a stejně se chce sejít. To že mu přijdeš fajn, máte si co říct a rozumíte si, je víc než kilo navíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 07:29

Ahoj měla jsem to stejně… dnes jsme spolu pres 7 let máme dvě děti a jsme zasnoubeny❤ takže se ničeho neboj a jdi do toho třeba vám to taky vyjde👍 💗 :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1423
19.1.21 07:31

Urcite bez!!! Pises, ze jsi silnejsi, ne totalni koule…stejne budete nekde venku, tak to nejhorsi skryje bunda/kabat…muj tip je to hlavne nerozebirat…tim ukazes, ze ti chybi sebevedomi (ktere ale muzes znova ziskat), chovej se primerene sebevedome. Uplne v nejhorsim pripade se ti uz neozve, ale myslim, ze to nebude ten pripad-vi, do ceho jde a rozumite si :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
19.1.21 07:36

Taky nejsem zrovna Twiggy (vel.42), takže pokud jsem se seznamovala na netu a bylo z toho už větší psaní a volání, tak jsem vždy poslala více fotek i postavy, aby bylo jasno předem..
a je pravda, že jednoho to odradilo - byl jinak fajn - neumím si představit jít s ním na rande na slepo, slibovat si od toho třeba vztah a on by mi v této fázi na rande nebo po něm řekl, že kvůli postavě ne.. fakt jsem za to poslat předem..
kolik měříš a vážíš? možná jsi moc sebekritická? pokud nemáš třeba 85+ a málo cm tak tak zle nebude ne?

Příspěvek upraven 19.01.21 v 07:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9040
19.1.21 07:42

Tak ono je lepší dát si na seznamku fotku celkové postavy. Ať pak lidi zbytečně neztrácí čas. Kamaradka takhle šla na rande, on tam měl taky jen fotku obličeje. Tvrdil že má pár kilo navíc. No bylo to navíc tak 70. (neříkám, že se to týká tebe).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
19.1.21 07:46

Zamer se na vhodny vyber obleceni a dej si na profil aspon jednu celou fotku, vyhnes se tomuhle stresu, napise ti jen ten, koho budes opravdu zajimat.. taky nejsem stihla, to muj muz rad…a nikdy jsem nebyla a zvyknul si :mrgreen:…jenze jsem silnejsi, to muze znamenat cokoli, treba, ze mas velikost 40? Zadny stres, je dost mozne, ze typek nezaujme tebe :nevim: to se stava, ver, ze i on tam ma nejlepsi vyber z fotek. Uzij si rande

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
19.1.21 08:02

Trochu sebevědomí by to chtělo. Když mu řekneš, aby se připravil na nejhorší, tak to sebevědomě fakt nezní ;) Je těžko říct, jestli je dobře dávat na profil fotku celé postavy, někdo vypadá na fotce hůř/tlustší než ve skutečnosti a přitom naživo by to mohlo klidně být v pohodě. Ale zase to odradí ty povrchní, takže těžko soudit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
19.1.21 08:48

Ja to vybalila hned na zacatku, protoze dotycny mel jen hubene krasky a vzal me takovou jaka jsem. Rekl, ze na postave nezalezi, protoze si ma se mnou co rict. Nakonec je z toho jeho nejdelsi vztah. Chlap, ktery te bude milovat, nebude koukat na vahu. :palec: Na kazde z nas je neco krasneho. Ja mam treba krasny zvlastne zeleny oci, pekne tvarovany pevny zadek a velky prsa. :jazyk: Coz jsem si o sobe nikdy nemyslela. Az s nim jsem pochopila co na mne chlapi vidi. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14173
19.1.21 08:49

Ale no tak! Přeci si kvůli nadváze nezničíš možnost mít skvělý vztah :kytka: trochu si věř :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
19.1.21 08:51

Jo a vis kdo mel nejvetsi reci a uz se nikdy neozval? Chlap cca 150kg a asi 170cm. Ten se me snazil ponizit a zahrabat, nepovedlo se. Bez do toho a vubec nevahej. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
19.1.21 08:54
@Anonymní píše:
Ahoj,

Prosím o anonym, jinak smazat.

Jsem na seznamce, kde mám fotky jen obličeje. Poznala jsem tam fajn chlapa. Když došlo na téma postavy, tak říkal, že se mu driv líbily sportovní typy, ale poslední dobou ho od toho opustilo a trošku silnější nevadí. Mojí postavu zatim neviděl. Problém je v tom, že jsem silnější. Já jsem tu řekla, že ať se připraví na nejhorší. Zítra se máme vidět a já dost uvazuju nad tim, že to prostě zruším. Dneska bych mu chtěla poslat nějaký fotky, ale i tak. Jasně, tak při nejhorším to nevyjde, ale uz jsme si i volali a přišlo nám, že se známe hrozně dlouho, bylo to fajn. Tak teď nevim, vyprdnout se na to nebo to zkusit..

Neřeš a běž. Buď to klapne, nebo to neklapne. Nic horšího se stát nemůže. Když půjdeš, máš aspoň nějakou šanci, že to klapne. Když nepůjdeš, nemáš žádnou. Co je lepší? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
19.1.21 08:55

Ale prosím tě, kašli na postavu, ne pro každého je postava to nejdůležitější, bez ohledu na to, že my ženy jsme k sobě často sebekriticke a vidíme to trochu vyhroceneji. Tvůj problém není postava, ale to že si nevěříš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1608
19.1.21 09:06

Jeeeee prosimte to neřeš, já střídám v životě velikosti od 34 do 42/44 a už mi to je jedno. Proste takové etapy (deti, no :lol: ) - vždycky vytahnu aktuální velikost :mrgreen: teď zrovna mám tu větší. Člověk se musí hlavně sám se sebou dobre cítit a pak i dobre vypadá a působí ;) když přijde na rande pohodová holka se kterou je sranda, tak bude rad, uvidíš ;) a jestli ne, tak ti nestojí za to, abys byla smutná :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat