Poste restante

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinelemyk
Kecalka 220 příspěvků 10.08.16 10:03
Poste restante

Ahoj holky, nedávno jsem se konečně dopracovala k objednávání z Amazonu.de a jsem nadšená, ale stále přemýšlím, jak vyzrát na poštovné. Máme chatu přímo u německých hranic, tak mě napadlo nechat si to poslat poste restante do vedlejší německé vsi, ale nevíte některá, zda to lze? Nezkusil to už někdo? Případně jaké máte zkušenosti se službou Mailbox.de - platí se za ní něco, funguju to? Děkuji předem za vaše případné odpovědi a zkušenosti. Nákupům zdar :).

Reakce:
eVerča
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 11.07.19 10:36

Koukám, jdu s křížkem po funuse… Ale třeba to pomůže někomu jinému. Párkrát jsem využila služby společnosti „znemecka.eu“
Dostaneš přidělenou adresu, tam si necháš zásilku poslat, oni ji převezou přes čáru a přepošlou za české poštovné plus poplatek (tuším kolem 100,–).

Poste restante jako občan ČR v Německu využít nemůžu. Nakonec jsem vymyslela ještě levnější a jednodušší variantu - posílat si takové zásilky na DE adresu ke známé, aspoň ji občas „donutím“ stavit se na kávu :mavam:

Váš příspěvek
Reklama