Potíže začínajícím trimestrem

Anonymní
14.4.17 03:40

Potíže začínajícím trimestrem

Ahoj, potřebovala bych radu od někoho zkušenějšího. Jsem zrovna 29+1tt a už přes týden mám problémy. Začalo to nespavostí (nikdy jsem s tím problém neměla) teď jdu spát a za hodinu se probudím a už neusnu. Dále chodím často, opravdu často močit. Několikrát do hodiny.Taky jsem s tím němela problémy. A dnes mi začalo tvrdnout břicho a řekla bych, že i pravidelně. Vypila jsem dvě sklenice magnesia a lehla do teplé vany a nepomohlo to.Na poradě jsem byla v pondělí a dr dělala jen ultrazvuk a tam vše ok. Nechci být za hysterku a hned jet do nemocnice, proto se ptám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2607
14.4.17 03:45

Jo děvče, vítej ve třetím trimestru :mavam: :lol: To co ty popisuješ je takovej mírnější začátek, ještě se s největší pravděpodobností přidají otoky, pálení žáhy, bolesti kyčlí, delší nespavost, častější močení po 2-4 kapkách atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
14.4.17 06:35

Dobre rano, ja jsem taky v 29tt. A musim rict, ze ted se to behem par dni dost zlomilo. Pred tim, kromě toho, ze mi rostlo brisko, jsem žádné jine priznaky nemela. Citila jsem se dobre, ani sport nebyl problém. Ale ted se zbudim, pripadam si jako kdybych proflamovala celou noc, vsechno me tlaci, kycle me boli. Na zachod se snad prestehuju:D:D Uz je jenom drina se zvednout z postele. Takze neboj, taky to tak mam a co posloucham od zkusenejsich kamaradek, tak je to normalni. Akorat nevim, jak to jeste 12 tydnu vydrzim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10566
14.4.17 06:41

Jsem v 32.tt, mam problem se spanim, v noci i 8× na wc, boli me kazdy vecer nohy, hur se mi urcitym polohach dycha a mohla bych pokracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14369
14.4.17 07:50

Rekla bych ze je to celkem normalni, nespavost a caste chozeni na malou jsem mela taky, to curani je jak uz je mimco velke a tlaci na mocak, bude to horsi a horsi cim vic bude rust, nezbyva nez vydrzet :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
14.4.17 09:50

Ty jo, já musím zaklepat, že co jsem začala 3. trimestr, tak je to o hodně lepší jak ve druhém. Spím jako miminko celou noc a max. tak jednou na wc. Abych to nezakřikla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14569
14.4.17 11:24
@Nowuka2 píše:
Jo děvče, vítej ve třetím trimestru :mavam: :lol: To co ty popisuješ je takovej mírnější začátek, ještě se s největší pravděpodobností přidají otoky, pálení žáhy, bolesti kyčlí, delší nespavost, častější močení po 2-4 kapkách atd.

nebo taky ne. Taky se ti muze stat, ze te nebude palit zaha ani jednou, na zachod pujdes max 2× za noc a nekdy dokonce prospis celou, otoky nebudes mit absolutne zadne, tlak ti bude spis klesat nez stoupat.

Jedine co mne trapilo byla ta nespavost a obcas pocit, ze se dusim. Kdyz 2-3 dny skoro nespis, tak budes spat jako zabita potom. Jinak zkusit dohnat spanek odpoledne. Proste jak se naskytne prilezitost.

A kdyz se mas zrovna mizerne, tak zatni zuby, ono se ti po par dnech zase na par dnu ulevi. Chodi to v takovych vlnach.

Na bolesti kycli mne zabiralo brat kazdy den tabletku vapniku (200mg), magnezium zase zabiralo na tvrdnuti bricha a bolesti isias nervu. Ty tabletky jsem musela ale brat kazdy den, jinak jsem to okamzite citila. Na bolesti kloubu v ruce zase pomohly taletky s kolagenem. Ta moje malicka mne pekne vysavala mrska jedna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18055
14.4.17 12:23

Počkej až ti mimino utiskne plíce a žaludek :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5387
15.4.17 08:26

Jezisi, Vy ji teda desite.
Ja jsem ukazkovy priklad, ze nic z toho nemusi prijit. Do 40tt jsem chodila do prace, ridila auto, uklizela doma, vyborne spala, curani jen jednou za noc, a to ne vzdy. Nohy mi otekly az 6 dni pred porodem, rodila jsem 40+6.
Cele tehotenstvi u me byla tezka pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14569
15.4.17 08:48
@Jogrr píše:
Jezisi, Vy ji teda desite.
Ja jsem ukazkovy priklad, ze nic z toho nemusi prijit. Do 40tt jsem chodila do prace, ridila auto, uklizela doma, vyborne spala, curani jen jednou za noc, a to ne vzdy. Nohy mi otekly az 6 dni pred porodem, rodila jsem 40+6.
Cele tehotenstvi u me byla tezka pohoda.

u mne taky! A to mi je 37, hehehe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama