Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@wiwiOL píše:
@Tashunka chápu, pro mě to byl taky šok, ale jen kvůli tomu, že jsem neměla tušení, že se to tak často stává. Páru o tom nemělo ani mě okolí, které brali skoro automaticky otěhotnění= mimino. Tak od té doby dělám lehkou osvětu.
Ano to je dobře ![]()
Tolik naděje a zůstal jen smutek?
Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.