Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Zkušenost nemám ale pokud to ještě lze vzhledem ke stádiu tak bych šla do pilulky…ovšem může se stat ženezabere a na zákrok pak budeš muset stejně…
@Vladusxx no já nevím no já na ni byla jednou díky zt problehlo to v pořádku ale teď už se bojím vlastně i narkózy
@Anonymní píše:
Dobré ráno prosím anonym mám tu známé, bohužel jsem se dostala do situace kdy si mimčo nechat nemůžeme a proto se chci zeptat jaká varianta je lepší jestli zákrok nebo pilulce prosím žádné urážky jen chci znát vaše zkušenost
Pilulkou jsem neměla, jen SP a pak revizi po ZT.. no sama nevim. Ten zákrok byl lepší hlavně kvůli psychice. Proste to mas za sebou, nemusíš nad zakrvacenym zachodem přemýšlet jak to zvrátit, ze tohle jsi přeci nechtěla… me osobně by potrat dítěte co bych si prala a nemohla mít totálně sejmul. Ale asi mám u zákroku rada tu čistotu, ze je to proste hotové a uzavřené. Necekat jestli odešlo všechno a krvacet x dnů, doufat, ze se to fakt rozjede…
@hospodki tak se teď přikláním k té chirurgické, ale zase se bojím narkózy tady jsem četla i příspěvek že jedna dostala embolii tak se dívá desim
@Anonymní píše:
@hospodki tak se teď přikláním k té chirurgické, ale zase se bojím narkózy tady jsem četla i příspěvek že jedna dostala embolii tak se dívá desim
Hele jestli jedna tak to je fajn, protože jen nás bylo ten den na Bulovce 6 a revize, potraty. Mám okolo sebe plno ženských po revizi a embolii neměla ani jedna. Jako bonus ji měl manžel - zdravý sportijici jedinec bez predispozic a ani nenašli odkud to šlo. Pokud dodržis kompresi nohou s třeba si pak das kompresní podkolenky na odchod, tak to bude dobrý.
@Anonymní píše:
@Vladusxx no já nevím no já na ni byla jednou díky zt problehlo to v pořádku ale teď už se bojím vlastně i narkózy
Heduš, už to tady řešíš dva týdny, obávám se, aby nebylo brzy pozdě ![]()
@hospodki to jsi mě. moc neuklidnila no, hrozně se to ve mě pere, bojím se těchto věcí třeba když půjdu na pilulky že selže srdce jak to tady píšou asi jsem to tady neměla nic číst
@Anonymní píše:
@pikola co pozdě?
No aby nebylo pozdě na ten potrat, ona se ta pilulka dá dát jen do určitého týdne. A když jsi víc jak 12 TT tak už to nejde vůbec ![]()
@Anonymní píše:
@pikola co pozdě?
ty to budeš řešit tak dlouho, až porodíš
@Anonymní píše:
@pikola ale já ji bojím chápete to? Bojím. se embolii, atd
Ty se pořád něčeho bojíš. Každý týden něčeho jinýho, místo aby jsi si dala do pořádku život s nemožným chlapem a psychickými problémy. Už jsi byla na gynde.?
@Anonymní píše:
@pikola ale já ji bojím chápete to? Bojím. se embolii, atd
Pilulky se bojíš, narkózy se bojíš, no tak co s tebou? Tak tam nechoď, ne? Porodu se nebojíš? Být sama na tři děti, se všemi problémy, které máš, tě neděsí?
@pikola píše:
Ty se pořád něčeho bojíš. Každý týden něčeho jinýho, místo aby jsi si dala do pořádku život s nemožným chlapem a psychickými problémy. Už jsi byla na gynde.?
Jde až v pondělí
Dobré ráno prosím anonym mám tu známé, bohužel jsem se dostala do situace kdy si mimčo nechat nemůžeme a proto se chci zeptat jaká varianta je lepší jestli zákrok nebo pilulce prosím žádné urážky jen chci znát vaše zkušenost