Potřeba spřízněné duše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marusee
Nováček 6 příspěvků 13.07.19 22:49
Potřeba spřízněné duše

Dobrý večer,
Prosím o vyjádření. Po 4 letech jsme se s přítelem rozešli, už je to víc jak půl roku. On už novou partnerku má, já jsem měla několik schůzek ze seznamek. Zatím katastrofa.
Mezi slepými jsem to tedy zkusila s jednookým, měli jsme stejné zájmy a docela si rozuměli, pár týdnů to jakš takš klapalo. Ale postupně jak se na začátku choval slušně a v pohodě, se z něj vyklubal tydyt. Bylo vidět, že s ženou vůbec neumí mluvit, za 3 měsíce jsme spolu ani jednou nespali, protože on na to nebyl(byla jeho odpověď)Pak už jsme otazku sexu neřešili, pač mu asi vůbec nedošlo, že by mi mohl chybět. Jako pravda, možná mi pomohl přečkat nejhorší období po rozchodu, ale co dál? Moc samotu nedávám a cítím se hrozně v úzkosti když jsem sama, ale jak najít spřízněnou duši, co mi bude oporou a budeme mít aspoň podobný názor na život?

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 13.07.19 22:57

@Marusee
Tohle nejde uspěchat, moc tlačíš na pilu V tom, že jsi právě singl začni spatřovat ty výhody, obzvlášť teď v létě. ;) :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 23:27

@Marusee Já jsem v podobné situaci zjistila, že nemá cenu tlačit na pilu a hned někoho hledat. Ano, taky jsem si nejdřív říkala, že čas běží, a aby nebylo pozdě. Ale vlastně to bylo to nejlepší období, protože jsem si spoustu věcí ujasnila, prožila sama a vůbec mně neujel vlak. Naopak. :)

Jessie_james
Závislačka 4985 příspěvků 13.07.19 23:30

Holky, kolik vám je? 40?

Jessie_james
Závislačka 4985 příspěvků 13.07.19 23:37

Určitě bych se nesoustředil na to jestli nějakou partnerku má nebo ne. Ve vztazích se nezávodí, to není soutěž, Takhle to zkrátka neber, Možná, že bych si dal tak rok klid, nemusíš mít všechno přece hned a nic Ti neuteče. Ženská v pohodě a bez křeče je přitažlivější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 23:53
@Jessie_james píše:
Holky, kolik vám je? 40?

Mně v době, kdy jsem to řešila bylo 26 - 28. Bylo to v době, kdy jsme končili školu a většina mých kamarádů měla dlouhodobé vztahy. A žili spolu a nebo začínali. Brali se a u některých přišly děti. A já byla sama a přišlo mně, že už je pozdě. Ale ujasnila jsem si, co chci. Procestovala svět a potom se zjevil teď už manžel. A máme dítě.

Ale zakladatelku chápu, on to člověk v dané době vidí černě.

Biotic101
Povídálka 19 příspěvků 13.07.19 23:57

Podle vlastni zkušeností není jich mnoho, ale muzes najit nekoho skvěliho na seznamkach.
Lepši je asi jít mezi lidi a dělat co tě bavi, tak más větši chance, ze najdes člověk, ktery má podobne zajmy. Každopádně neni dobrý, když potentiálni partner má ten pocit, ze ho převalcujes. Spřízněné duše se tezke hleda, chce to hlavní trpělivost :kytka:

Jessie_james
Závislačka 4985 příspěvků 14.07.19 00:06
@Anonymní píše:
Mně v době, kdy jsem to řešila bylo 26 - 28. Bylo to v době, kdy jsme končili školu a většina mých kamarádů měla dlouhodobé vztahy. A žili spolu a nebo začínali. Brali se a u některých přišly děti. A já byla sama a přišlo mně, že už je pozdě. Ale ujasnila jsem si, co chci. Procestovala svět a potom se zjevil teď už manžel. A máme dítě.Ale zakladatelku chápu, on to člověk v dané době vidí černě.

Přesně, chce to klid, nervozita a zbrklost není dobrý rádce. Ono se to mluví, viď.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 00:13
@Jessie_james píše:
Přesně, chce to klid, nervozita a zbrklost není dobrý rádce. Ono se to mluví, viď.

Teď už ano. Ale byla jsem na tom stejně jak zakladatelka, tak jí chápu a rozumím. ;)

Jessie_james
Závislačka 4985 příspěvků 14.07.19 00:23
@Anonymní píše:
Teď už ano. Ale byla jsem na tom stejně jak zakladatelka, tak jí chápu a rozumím. ;)

Tomu taky rozumím, ale tím to jsem spíš myslel pro zakladatelku, že i když to teď vypadá těžké, je to nejlepší co může udělat.

mrav
Vesmírná mluvilka 30241 příspěvků 14.07.19 01:56

Taky jsem byl po smrti mé ženy rok sám a jak píše @Jessie_james - nic se nemá uspěchat. Vsechno má svůj čas a já od dubna mám přítelkyni. Ten pravý se určitě včas objeví. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama