Potřebuji poradit se zdravím

Anonymní
13.12.19 15:07

Potřebuji poradit se zdravím

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli se někdo nesetkal s něčím podobným. Je mi 31 a jde o to, že když se dostanu do vypjatých situacích, tak cítím, že mi srdce “zavibruje”. Je to nepříjemný pocit, ale trvá to pár sekund a pak dobrý. Dokonce jsem zjistila, že tep se mi během toho nezrychlý nic. Jen proste bzzz. Jinak trpím na extrasystoly a ty vypadají jinak. I kvůli právě extrasystolům jsem podstoupila echo srdce, holter a ekg. Kde zjistili stresovou síňovou tachykardii, na které mám léky při potížích. Tak se ptám, jestli se tímto mám nějak znepokojovat a jestli to někdo také prožil. Jestli je to jen tou danou vypjatou situací. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36705
13.12.19 15:47

A uz jsi to mela, kdyz jsi mela toho Holtera a behem mereni se ti to prihodilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 15:50

@Pudloslava ne, ale cca pred tydnem jsem byla na ekg a vše v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
36705
13.12.19 15:55

Pokud jsi to během toho hadam desetivterinoveho EKG nemela.
Spravne bys teda mela mit znovu Holtera a behem toho dne by te mel nekdo dovest do vypjate situace, aby se ti to stalo.
Asi to neni realne, takze to mozna pust z hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 15:58

@Pudloslava takze myslite, ze to nic neni? Ja mam z toho hrozny strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 16:00

Bezna vec, mam to taky. A nebyla jsem tedy na zadnem takovem vysetreni. Kdyz jsem byla na monitoru srce 6 hodin denne, tedy kvuli jine lecbe, tak to porad rvalo tachykardii. Tak vypli zvuk a nechali to byt. A prave rekli mi, ze takovehle male nepravidelnosti jsou beznw a v poradku. Po 1000 mg kortikoidu do zily to mam co 20 minut a taky si toho nemam vsimat.

• Citovat
  • Nahlásit
31383
13.12.19 16:11
@Pudloslava píše:
Pokud jsi to během toho hadam desetivterinoveho EKG nemela.
Spravne bys teda mela mit znovu Holtera a behem toho dne by te mel nekdo dovest do vypjate situace, aby se ti to stalo.
Asi to neni realne, takze to mozna pust z hlavy.

Jo, tak tomu říkám pasivně agresivní komentář, jak má být. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31383
13.12.19 16:12
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli se někdo nesetkal s něčím podobným. Je mi 31 a jde o to, že když se dostanu do vypjatých situacích, tak cítím, že mi srdce “zavibruje”. Je to nepříjemný pocit, ale trvá to pár sekund a pak dobrý. Dokonce jsem zjistila, že tep se mi během toho nezrychlý nic. Jen proste bzzz. Jinak trpím na extrasystoly a ty vypadají jinak. I kvůli právě extrasystolům jsem podstoupila echo srdce, holter a ekg. Kde zjistili stresovou síňovou tachykardii, na které mám léky při potížích. Tak se ptám, jestli se tímto mám nějak znepokojovat a jestli to někdo také prožil. Jestli je to jen tou danou vypjatou situací. Děkuji za odpověď.

Nikdo ti to neřekne s jistotou, co to je. Ale tyhle pocity zná ve stresu skoro každý. :nevim:

Lidi to popisujou jakože „srdce hrábne naprázdno“, „srdce přešlápne“, „uhodí mimo rytmus“ atd. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.20 11:51

Dobrý den všem. Prosím o radu, je mi 31 let a jsem ve 26 týdnu těhotenství. Už podruhé v týdnu se mi stalo že z ničeho nic se mi udělalo hrozné špatně. Za klidného stavu mi začalo zvonit v uších a motat se hlava a v očích mi úplně zčernalo, přetrvalo to asi tak 1-1.5 minuty. Co to muže být? Děkuji
Kristýna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat