Je možné posunout menzes urologickym čajem?

Anonymní
20.11.20 08:33

Potřebuji radu nevím co dal

Chtěla bych se zeptat zda je možné si nějak utologickym čajem posunout menzes meskam 5 dní dneska mi měla končit.. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2012
20.11.20 08:34

Tak urologickým čajem přímo ne. Ale jestli jsi měla nějaký zánět tak to samozřejmě je možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
20.11.20 08:57

@kavenka Ahoj děkuji za odezvu, nene neměla jen jsem v práci jiný čaj neměla a ten jsem pila cca 7-8 dní zpět asi 3-4 dny před menstruaci. Ovulaci jsem měla 1-3.11 poznám podle bolesti a hlenu.. 15.11 den menstruace jsem dělala test a negativní pak jsem ho delala teď ve středu 3 den spoždění a také nic.. Tak fakt nevím kde je problém.. Včera mně začala bolet prsa že strany a poboliva podbrisek.. Tak to asi přijde pokud bude meskat do neděle udělám test v neděli pokud nic v pondělí půjdu k doktorovi.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
20.11.20 09:07
@Vercas123 píše:
@kavenka Ahoj děkuji za odezvu, nene neměla jen jsem v práci jiný čaj neměla a ten jsem pila cca 7-8 dní zpět asi 3-4 dny před menstruaci. Ovulaci jsem měla 1-3.11 poznám podle bolesti a hlenu.. 15.11 den menstruace jsem dělala test a negativní pak jsem ho delala teď ve středu 3 den spoždění a také nic.. Tak fakt nevím kde je problém.. Včera mně začala bolet prsa že strany a poboliva podbrisek.. Tak to asi přijde pokud bude meskat do neděle udělám test v neděli pokud nic v pondělí půjdu k doktorovi.. :?

Ahoj, ještě pořád nic? 8o Ono stačí nějaký stres, trochu nachlazení a ms se opozdí. A taky tělo není stroj, ale pokud víš, kdy byla ovulace, tak už bys test mít pozitivní měla. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
20.11.20 09:30

@P4ja Nevím je to fakt divný.. Ve stresu nějak extra nejsem.. Dárky mám nakoupeny, práci mám, nemám žádný problém s bydlením nebo tak, na MS jsme se dokonce připravila 2 dny předem takže jsem to očekávala.. Začala jsem pelášit až když jsem 2 dny vynechala.. To je takový ten pocit když je test negativní co se jako děje.. Takže jediný z čeho jsem mimo je možná z toho že nevím o co jde.. Nechci testovat jak poblaznena tak proto čekám.. Chci počkat do té nedele a udělat 3test pokud nevyjde samozřejmě půjdu k doktorovi.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
20.11.20 09:34
@Vercas123 píše:
@P4ja Nevím je to fakt divný.. Ve stresu nějak extra nejsem.. Dárky mám nakoupeny, práci mám, nemám žádný problém s bydlením nebo tak, na MS jsme se dokonce připravila 2 dny předem takže jsem to očekávala.. Začala jsem pelášit až když jsem 2 dny vynechala.. To je takový ten pocit když je test negativní co se jako děje.. Takže jediný z čeho jsem mimo je možná z toho že nevím o co jde.. Nechci testovat jak poblaznena tak proto čekám.. Chci počkat do té nedele a udělat 3test pokud nevyjde samozřejmě půjdu k doktorovi.. :(

Tak tělo není stroj a může se stát normálně, že se MS zpozdí. Stačí nějaká hormonální nerovnováha, anovulační cylus. A mám zkušenost, že vždycky si dělalo, co chtělo, když jsem vysadila a myslela na to, že bych mohla být těhotná. :lol: Asi jako kdyby mně říkalo, ať to nehrotím. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
20.11.20 09:36
@Vercas123 píše:
@P4ja Nevím je to fakt divný.. Ve stresu nějak extra nejsem.. Dárky mám nakoupeny, práci mám, nemám žádný problém s bydlením nebo tak, na MS jsme se dokonce připravila 2 dny předem takže jsem to očekávala.. Začala jsem pelášit až když jsem 2 dny vynechala.. To je takový ten pocit když je test negativní co se jako děje.. Takže jediný z čeho jsem mimo je možná z toho že nevím o co jde.. Nechci testovat jak poblaznena tak proto čekám.. Chci počkat do té nedele a udělat 3test pokud nevyjde samozřejmě půjdu k doktorovi.. :(

Nastadla se nějak necítím při močení nic úplně v pohodě.. Jediné co tak se cítím trochu více unavená ale jak jsem psala to připisuji tomu počasí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
20.11.20 09:37

@P4ja Tak já prášky nikdy nebrala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
20.11.20 09:38

Snažím se na to nemyslet co nejvíc to jde.. I tak to tam někde je.. Příteli už se to taky nezdá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
20.11.20 09:40
@Vercas123 píše:
@P4ja Tak já prášky nikdy nebrala..

Já ale nemluvím o prášcích. Prostě normální situace. A teď to ještě pořád kolem dokola řešíš. To taky nepřidá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
20.11.20 11:05

@P4ja Já vím, každopádně dám vědět. Třeba tu bude někdo kdo má stejný problém. Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
21.11.20 09:38

Dnes je to 7 den.. Dělala jsem test a nic takže v pondělí k dr. Už jsem i objednaná. Čekám až MS dorazí a stále nic stále jen ten pocit že už došla a zase nic.. Takže v pondělí krev a vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
21.11.20 12:41
@Vercas123 píše:
Dnes je to 7 den.. Dělala jsem test a nic takže v pondělí k dr. Už jsem i objednaná. Čekám až MS dorazí a stále nic stále jen ten pocit že už došla a zase nic.. Takže v pondělí krev a vyšetření.

Tak 7 dnů zpoždění moc není. Pokud máš negativní test, tak ti nejspíš jen píchne vyvolávačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
21.11.20 13:47

@P4ja mám 18dpo..ovu byla kolem 1-4 podle bolesti v podbřišku.. Prsa mne nebolela vůbec nic jen pnutí v čípku jako kdyby a pobolivani v podbřišku s přítelem jsem spala naposledy snad před 10-12 dny před termínem menstruace a bez ejakulace takže si nemyslím.. Nechám si nabrat krev. Dr říkala že bude dělat UZ a kdyztak pichne vyvolávacku.. Ale myslím že na testu už by nějaký náznak byl.. I když moje máma nevěděla že je těhotná do 3 měsíce a v druhém tehu ji test také vycházel negativní.. Jak říkáte každá jsme jiná a tělo není stroj jsem z toho akorát více na nervy takže to vidím na doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17542
21.11.20 14:30

@Vercas123 Jj stejně nic nevykoumas a nevymyslíš. Pokud je test negativní, pak nezbývá než čekat. A nebo jsi tu ovulaci vůbec neměla, a anovulacni cyklus bývá delší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama