Zluty hlen a krvave nitky

Anonymní
18.11.20 17:42

Zluty hlen a krvave nitky

Ahoj, prosim o radu ci zkusenosti, deti nemam, o mimco se snazime rok a kousek, takze nemam zkusenosti, nicmene, muze mi nektera rict, zda je mozne poznat pripadne tehotenstvi dle hlenu? Mam fyzicky narocnou praci, nerada bych pripadne potratila tim, ze zvednu tezkou vec, proto jsem vyjancena z kazde pro me nove situace.. ms byla 26.-30.10., ovulaci jsem nehlidala, ale dle bolesti byla ve dnech 7-9.11., kdy byl i styk, ale k memu dotazu: vcera i dnes po utreni na toaletaku jsem na nem zpozorovala, omlouvam se za vyraz, hlen zloutkove barvy s krvavyma nitkama. Bylo ho malinko, nic velkeho, spis me zarazi, ze jsem ho „nasla“ uz druhy den :roll: Ms mam mit za 3 dny, dle kalendare :nevim: poznala jste nektera na sobe tehotenstvi podle hlenu? Ze by to byl nejaky zanet ci tak neco, to si nemyslim, nikde me nic nepali, nepicha, jediny co, vcera jsem mela „navaly“ chvilema mi prislo, ze mam teplotu, usnula jsem uz v 6 vecer a par dni vcetne dneska me bolelo bricho chvilkama :nevim: za kazdou radu ci nazor budu vdecna, dekuju :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1539
18.11.20 18:23

Takhle spinim vzdy 3 dny pred MS, kdyz jsem byla tehotna, tak jsem nespinila. Bohuzel, rekla bych, ze prijde MS, ale treba nemusi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 18:49

Tak to ja mam opacne, nikdy nespinim, kdyz prijde ms, tak rovnou se mi rozjede, prave tenhle stav, kdy se utru, mam cisty toaletak a 1× denne tam najdu kousek zluteho hlenu s trosinkou krve mam poprve, proto jsem vystrasena, co se deje… :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama