Potvrzení objednávky v angličtině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slečna97
Kecalka 131 příspěvků 08.10.14 16:57
Potvrzení objednávky v angličtině

Dobrý den, potřebuji od Vás nutně pomoc, zachráníte mě tím od 5. :) Za domácí úkol z obchodní angličtiny jsme dostali, aby jsme sepsali potvrzení objednávky v angličtině.

1. potřebuji napsat(sepsat) všechny fráze!!!, které tam jsou potřebné
  2. co vše v to dopisu musí být

Předem děkuji za pomoc, protože mě to asi nemyslí :)

Reakce:
BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 08.10.14 16:59

@slečna97
Takhle to bude lepší, bez práce? Když už to nemůžeš sesmolit, tak to na Googlu určitě najdeš ne? Aspoň trošku by ses snad zapojit mohla :think:.

slečna97
Kecalka 131 příspěvků 08.10.14 17:04

@BAZÁREK ANGIE jo já se zapojuji, nehci to sesmolit chci jen ty fráze, které se k tomu vezpodmínečně užívají :), googlu nevěřím ;)

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 17:15

Jukni sem… ale zbytek se o znamku starej sama http://en.bab.la/…ish-english/ :think:

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 08.10.14 17:21

Škoda ze jsem na jazykovce ještě neznala emimino.

slečna97
Kecalka 131 příspěvků 08.10.14 17:32

@shellmyska díky to jsem potřebovala je neumímh hledat díky, to mi stačí, :)

slečna97
Kecalka 131 příspěvků 08.10.14 18:21

@Tardulka No nechci radit, nechci aby mi vše spadlo do klína, už jsem si poradila a díky @shellmyska, jak mi poslala odkaz, za to jsem opravdu ráda, už jsem to vymyslela, tak snad nedostanu 5, a holky chápu to, máte pravdu, zapojit se musím, takže vámt o za zlé nemám, ba naopak, myslela jsem, že nic nevymyslím a ejhle vymyslela

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >