Potyčka s potencionální šéfovou už před nástupem

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2409
15.8.22 19:58

Proboha lidi, na mail se má odpovídat do 24 hodin, tak praví netiketa. Co je na tom tak těžkého? To můžete rovnou odepisovat Českou poštou… :roll: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat