Reklama

Povadnou při hubnutí prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janet9
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 26.07.18 19:17
Povadnou pri hubnuti prsa?

Ahoj, ptam se za kamaradku. Je ji 35 let, vazi cca 90 kg, prsa ctyrky. Chce zhubnout, ale boji se, ze ji tim automaticky povisnou prsa a bude je mit jak jezevcik usi. :mrgreen
Ze se ji zmensi, je asi jasne. Ale nemyslim si, ze ji musi povadnout. Snad zalezi i na pruznosti kuze, ne? :think:
Mate nekdo zkusenost?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

medunka23
Kelišová 6764 příspěvků 26.07.18 19:31

Zkušenost nemám, ale taky si myslím, že záleží na pružnosti, plus bych při tom cvičení cvicila prsní svaly, to by mohlo pomoct.

janet9
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 26.07.18 19:36

Ja prave taky nemam zkusenost. A na internetu nam to nic nenaslo.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 26.07.18 19:37

Ká moška zhubla 30kg a může je rolovat do podprsenky, měla přes 90kg. Tak prso tvoří převážně tuková tkáň,když zmizne, cvičení nepomáhá. Bohužel se nedá zařídit, aby se hublo jen někde.

Qwentin
Hvězda diskuse 35046 příspěvků 26.07.18 19:37
@janet9 píše:
Ahoj, ptam se za kamaradku. Je ji 35 let, vazi cca 90 kg, prsa ctyrky. Chce zhubnout, ale boji se, ze ji tim automaticky povisnou prsa a bude je mit jak jezevcik usi. :mrgreen
Ze se ji zmensi, je asi jasne. Ale nemyslim si, ze ji musi povadnout. Snad zalezi i na pruznosti kuze, ne? :think:
Mate nekdo zkusenost?

Já jsem také hubla,ale na prsa to nemělo naštěstí vliv :lol: . A když bude kamarádka pořádně cvičit i prsní svaly, tak by to vliv mít nemělo…A ještě jsou dobré nějaké krémy, najdeš na internetu, co by mohly pomoci…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 26.07.18 19:45
@Qwentin píše:
Já jsem také hubla,ale na prsa to nemělo naštěstí vliv :lol: . A když bude kamarádka pořádně cvičit i prsní svaly, tak by to vliv mít nemělo…A ještě jsou dobré nějaké krémy, najdeš na internetu, co by mohly pomoci…

krémy jsou jeden velký podvod.No ale když chce někdo vyhodit peníze z okna, proč ne.

Zvědavost
Stálice 65 příspěvků 26.07.18 19:53

Co mám já zkušenost, tak nejdříve hubnu po těle a pak až prsa. Je tedy možné, že nejdřív půjdou dolů tukové zásoby :) A ideální by bylo cvičit, nemyslím jen na prsa, ale celé tělo.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 26.07.18 20:01

Cvičit a hubnout pomalu..aby kůže se stačila stahovat..rychlé hubnutí má za následek povolenou kůži.

sagina
Echt Kelišová 7519 příspěvků 26.07.18 20:03
@Zvědavost píše:
Co mám já zkušenost, tak nejdříve hubnu po těle a pak až prsa. Je tedy možné, že nejdřív půjdou dolů tukové zásoby :) A ideální by bylo cvičit, nemyslím jen na prsa, ale celé tělo.

ježíš, to ti závidím. mně vždycky jdou dolů nejdřív prsa… a pak končím, protože mě to vyděsí, takže na tukové zásoby po těle se už nedostane :(

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6292 příspěvků 26.07.18 20:07

Prsa jsou především tuk, takže ano, vliv to mít bude.
Jak velký, to záleží i na pružnosti kůže a rychlosti hubnutí.
A ano, že z nich může mít plandavá prázdná prsa k pasu, to se stát může, ale dá se to řešit plastikou.

Zvědavost
Stálice 65 příspěvků 26.07.18 20:09

@sagina No zřejmě tam bude hrát velkou roli genetika. Musí tedy zkusit a uvidí sama.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 26.07.18 20:17

@janet9 furt je lepší vážit o 20-30 kg méně a mít povadlejší prsa než obezitu …vždy se to dá řešit plastikou.

Qwentin
Hvězda diskuse 35046 příspěvků 26.07.18 20:18
@Burj Chalifa píše:
krémy jsou jeden velký podvod.No ale když chce někdo vyhodit peníze z okna, proč ne.

Já s nimi mám dobré zkušenosti. Doporučené kožní lékařkou.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 26.07.18 20:21

já zhubla z menší váhy, ale za to jsem zrovna potřetí kojila, takže mi prsa povisla docela dost..při čtvrtém kojení zase narostla (váha taky :mrgreen: ), teď mi kdovíproč nějak celkově prsa narostla, takže potřebuju zhubnout, a je mi jedno, jaký tvar získají, hlavně, aby zas měly normální váhu 8) jo a jestli bude hubnout cvičením, ať si pořídí opravdu pořádnou sportprsenku, jinak jí nepovisnou, ale uletí :D

janet9
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 26.07.18 20:34

Tak snad ji nejak podporim, ze hubnuti automaticky neznamena jezevci usi :mrgreen:
Ale kdyz to sama nezkusi, nepozna.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama