Povlečení bavlněný satén

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3323
25.7.22 16:14

Nežehlím :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5683
25.7.22 19:41
@lilith1 píše:
Mam ho x let, nezehlim a je super, mam to na zipy, takze neresim zapinani, za me top.

Přesně tak, není co žehlit, a to nemám sušičku a zdimam na 1500 ot.
Je to velmi příjemný splivavy material, kvalitní- mám od matejovskeho a už před x lety stalo jedno povlečení přes 2 tácy. V jíšku bych neměla odvahu nic takového kupovat a v podobných loacost obchodech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný