Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@lilith1 píše:
Mam ho x let, nezehlim a je super, mam to na zipy, takze neresim zapinani, za me top.
Přesně tak, není co žehlit, a to nemám sušičku a zdimam na 1500 ot.
Je to velmi příjemný splivavy material, kvalitní- mám od matejovskeho a už před x lety stalo jedno povlečení přes 2 tácy. V jíšku bych neměla odvahu nic takového kupovat a v podobných loacost obchodech.