Povlečení Tesco - nekompletní

238
11.7.13 19:09

povlečení tesco

Ahoj, máte prosím někdo povlečení z tesca?
Právě jsem se vrátila s obchodu, kde jsem koupila dětské povlečení s dinosaury, kde je teda na přední straně napsaný jen rozměr na peřinu, ale nakreslená peřina i polštář… na zadní straně je, že obsahuje povlak na přikrývku a 1 povlak na polštář.
Co byste teda myslely, že tam bude? :nevim:
Jsem to teď vybalila a je tam jenom peřina, tak jsem z toho celá rozladěná a asi to půjdu zítra vrátit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
11.7.13 19:25
@kubikova píše:
Ahoj, máte prosím někdo povlečení z tesca?
Právě jsem se vrátila s obchodu, kde jsem koupila dětské povlečení s dinosaury, kde je teda na přední straně napsaný jen rozměr na peřinu, ale nakreslená peřina i polštář… na zadní straně je, že obsahuje povlak na přikrývku a 1 povlak na polštář.
Co byste teda myslely, že tam bude? :nevim:
Jsem to teď vybalila a je tam jenom peřina, tak jsem z toho celá rozladěná a asi to půjdu zítra vrátit

jenom peřina :lol:, jinak já rozbalujiv krámě, vždycky načouhnu mh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gibbo
11.7.13 19:27

Nečtu pořádně, když byl rozměr jen na peřinu, tak peřina… ALe zmátlo by mě to taky :D

• Nahlásit
  • Citovat
238
11.7.13 19:33

No právě, že mě v obchodě bylo blbý to celý rozbalovat… vzadu - ložní souprava, povlak na přikrývku 140×200, povlak na polštář 70×90… vepředu vyfocený komplet… příště si to rozbalím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11527
11.7.13 19:51

Tak podle fotky bych se nerozhodovala, ale pokud tam bylo ze obsahuje i povlak na polstar a i presto tam nebyl zminen rozmer, cekala bych, ze tam teda bude! vzala bych uctenku a sup do kramu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama