Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
A co mikroflanel? máte někdo? hřeje? neklouže z přikrývky? děkuji ![]()
@3HE Máme oboje a řekla bych že ten mikroflanel je lepší, je takový jemnější
Spí se v tom moc hezky.
@arinecka píše:
@3HE Máme oboje a řekla bych že ten mikroflanel je lepší, je takový jemnějšíSpí se v tom moc hezky.
díky.. já jsem to na vlastní oči ještě asi neviděla… viděla jsem v obchodech chluppaté povlečení, co vypadalo jako deka, ale nečetla jsem, co to je ![]()
Ten mikroflanel má kratší chloupek? a hřeje dost? dcera je alergická na roztoče… je to vůbec vhodné povlečení?
může se dávat do sušičky?
@arinecka a kde jsi kupovala? je rozdíl v kvalitě u různých výrobců?
@3HE Mikroflanel je ze 100% polyesteru, tedy umělého vlákna. Flanel je česaná 100% bavlna. spíš je to tedy o tom, jaký materiál upřednostňuješ.
@Sojkka myslíš mikroflanel a flanel? nebo mikrovlákno a mikroflanel?
@3HE Myslím jestli máš raději umělý nebo přírodní materiál.
Osobně nevidím žádný rozdíl mezi povlečením z mikrovlákna a mikroflanelu ![]()
Zdá se mi, že se z nich i více práší, tak bych to pro dítě alergika nejspíš nekoupila.
Do sušičky se dávat může.
Někdo je spokojený, někdo zase ne. Mě připadá až moc umělý, mám raději na zimu flanel.
No, asi koupím flanelové… hřeje taky a dá se dobře prát. Děkuji za rady.