Měsíční holčička a prdíky. Povzbudíte mě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 12:56
povzbudíte mě?

Zdravím všechny,
máme doma měsíční holčičku a trápí nás prdíky. Je to hrozný, já už jsem z toho zoufalá, jak se kroutí a je vidět, že jí to bolí. Naštěstí teda nemáme prořvané hodiny, ale stejně nedávám prostě se koukat jak chudák trpí :( strasně se tim stresuju a asi i to ovlivnuje to mimco :(
Zkousela jsem vse mozne, espumisan, baby calm, kojici, fenyklovy caj, odvar z kminu.. Masirujeme brisko, kdyz to jde tak cvicime s nozickama (ona se pri prebalovani hrozne vzteka takze se bojim ze ji spis ublizim ).. koupeme v teple vode, davam nahrivaci polstarek..
Ale presto jí to trápí. Přitom bříško má hezky měkké.
Mě přijde, že buď špatně kojím (teď začla kolikrát u kojení vyvádět a hodně začla ublinkávat).. Nebo má reflux a nebo se přejídá..
Už vážně nevím jak to vyřešit, dá se vůbec udělat spokojené miminko co by ho bříško netrápilo? :nevim:
Nebo prostě musím počkat až to vše dozraje a přejde to samo?
Jinak teď se snažim teda omezit i stravu a přijít na to co by jí třeba mohlo vadit… ale přijde mi, že ať jim co jim tak se to jen horší :(
Přes den mi spí zásadně jen v šátku, v noci se jí spí blbě.. dneska v noci spala pomalu celou noc mě na břiše, u toho si aspoň i prdne..
Já už jsem vyřízená jak psychicky tak fyzicky :( Přemýšlím i zda nemám vzdát kojení, třeba by to pomohlo :(
Už jsem protivná na chlapa a kolikrát jsem se přistihla, že i na malou jsem byla trochu nepřijemná, pak mě to vždy hrozně mrzí, jelikož ani jeden za to nemůže :(
Byl někdo v podobné situaci? Co Vám pomohlo? :(

Příspěvek upraven 09.07.19 v 19:43

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10005 příspěvků 08.07.19 13:03

Klid a trpělivost. Nic jiného. Při prdikach míč a poloha na tygra. A pokud po kojení ublinkava, tak se přejí a jde to ven. Buď ráda, že je to takhle. Časem se to srovná. ;)

Zoe1
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 08.07.19 13:05

Já jsem byla v podobné situaci, bohužel tě zklamu, u nás nic nepomohlo, na chvíli ji ulevila rektální rourka, ale musela jsem používat každý den, u nás nezbylo nic jiného než vydržet, byly to hrozný časy, ale uteče to. U nás to trvalo cca čtyři měsíce než se to začalo rovnat a nevím, jestli by pomohlo přejít na UM, protože já jsem od třetího měsíce nekojila a ten další měsíc byl stejný jako předchozí i když byla na UM. V noci taky strašně špatně spala, pořád se budila a strašně sebou šila. V srpnu budu rodit další mimčo a mám z toho zas hrůzu jak to bude. Jinak ty první tři měsíce, taky se mi zdálo, že ať jim cokoliv, tak stejně na to bříško strašně trpěla a taky jsem vyzkoušela všechno možný a jediný, co opravdu aspoň dočasně pomohlo byla rektální rourka. Taky jsem myslela, že to nikdy neskončí a bylo to šílený, ale opravdu potom čtvrtým měsíci se to začalo lepšit, tak přeji hodně sil :-)

ontar
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 08.07.19 13:06

Diskuze o prdu…

Hedvikaaa
Kecalka 159 příspěvků 08.07.19 13:09

Přesně náš případ, jen brečela v kuse i tři hodiny 8o hlavně večer. Přešlo to asi v 1,5 roce, kdy se ji přišlo na alergii na laktozu :roll: kojila jsem do 9. Měsíců a pak přešla na UM klasicke, bylo to snad ještě horši. Měla podezření na ABKM, ale to se eliminační dietou a speciálním mlékem nepotvrdilo a až potom nás napadlo vynechat laktozu :potlesk: a byl klid :palec: nechapu, že jsem ji celou dobu trápila a prolejvala mlikem, které ji delalo paseku v bříšku 8o

Annabela11
Závislačka 3888 příspěvků 08.07.19 13:10
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
máme doma měsíční holčičku a trápí nás prdíky. Je to hrozný, já už jsem z toho zoufalá, jak se kroutí a je vidět, že jí to bolí. Naštěstí teda nemáme prořvané hodiny, ale stejně nedávám prostě se koukat jak chudák trpí :( strasně se tim stresuju a asi i to ovlivnuje to mimco :(
Zkousela jsem vse mozne, espumisan, baby calm, kojici, fenyklovy caj, odvar z kminu.. Masirujeme brisko, kdyz to jde tak cvicime s nozickama (ona se pri prebalovani hrozne vzteka takze se bojim ze ji spis ublizim ).. koupeme v teple vode, davam nahrivaci polstarek..
Ale presto jí to trápí. Přitom bříško má hezky měkké.
Mě přijde, že buď špatně kojím (teď začla kolikrát u kojení vyvádět a hodně začla ublinkávat).. Nebo má reflux a nebo se přejídá..
Už vážně nevím jak to vyřešit, dá se vůbec udělat spokojené miminko co by ho bříško netrápilo? :nevim:
Nebo prostě musím počkat až to vše dozraje a přejde to samo?
Jinak teď se snažim teda omezit i stravu a přijít na to co by jí třeba mohlo vadit… ale přijde mi, že ať jim co jim tak se to jen horší :(
Přes den mi spí zásadně jen v šátku, v noci se jí spí blbě.. dneska v noci spala pomalu celou noc mě na břiše, u toho si aspoň i prdne..
Já už jsem vyřízená jak psychicky tak fyzicky :( Přemýšlím i zda nemám vzdát kojení, třeba by to pomohlo :(
Už jsem protivná na chlapa a kolikrát jsem se přistihla, že i na malou jsem byla trochu nepřijemná, pak mě to vždy hrozně mrzí, jelikož ani jeden za to nemůže :(
Byl někdo v podobné situaci? Co Vám pomohlo? :(

Casem to přejde…musite to obě vydržet.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 08.07.19 13:11

Jo a ještě k tomu ublinkávani, taky hodně ublinkavala a taky tak do poloviny pátého měsíce a to fakt hodně moc, někdy se mi zdálo, že snad postupně vyblinkala celý mlíko, který do sebe dostala a bylo jedno jestli MM nebo UM, nezbývalo nic jiného než čekat a čekat až bude starší, protože nepomáhalo nic, i když ležela na klínu nebo jsem dělala pauzy v krmení, odřihavala, nic nepomáhalo a švagrová to měla s tím ublinkávanim stejně.

mojmira
Hvězda diskuse 78463 příspěvků 08.07.19 13:15
@ontar píše:
Diskuze o prdu…

proč to čteš? zas chlap, co si myslí, že je vtipný

Renca8
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 08.07.19 13:15

Rektalni rourkou ji pomahej

Zoe1
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 08.07.19 13:20
@Hedvikaaa píše:
Přesně náš případ, jen brečela v kuse i tři hodiny 8o hlavně večer. Přešlo to asi v 1,5 roce, kdy se ji přišlo na alergii na laktozu :roll: kojila jsem do 9. Měsíců a pak přešla na UM klasicke, bylo to snad ještě horši. Měla podezření na ABKM, ale to se eliminační dietou a speciálním mlékem nepotvrdilo a až potom nás napadlo vynechat laktozu :potlesk: a byl klid :palec: nechapu, že jsem ji celou dobu trápila a prolejvala mlikem, které ji delalo paseku v bříšku 8o

Taky jsem si myslela, jestli není alergická na laktózu, jenže ona měla pořád jen zácpy, vůbec se nevyprazdňovala a bylo mi řečeno, že kdyby byla alergická, tak by to bylo naopak, že by trpěla na průjem, navíc u nás to definitivně přestalo po pátém měsíci. Trpěla vaše na průjmy?

ludmilaadamkova
Závislačka 2742 příspěvků 08.07.19 13:21
@ontar píše:
Diskuze o prdu…

Nechapu proc uz nejsi zabanovany. Kde jinde by se mely cestve matky bavit o problemech s detmi nez na diskuzi na emiminu? Proc mas potrebu to cist a vyjadrovat se k tomu?

cecetka
Echt Kelišová 8457 příspěvků 08.07.19 13:22

Jaky mas jidelnicek ty?

Pettcherry
Kecalka 338 příspěvků 08.07.19 13:22

Ahoj, my jsme si s prckem prošli tím samým… u nás pomáhal nejvíc kmín, cvičení a posléze i přechod na UM na konci třetího měsíce, jakmile skončil třetí měsíc, celá ta odysea skončila… už jsem skoro přestávala věřit, že se s mimčem vyspím déle jak tři hodiny v kuse… a najednou to šlo celou noc!!! aleluja…teď byl dva krásné měsíce klídek a veselosti a před pár dny začali růst zuby :-)))

ludmilaadamkova
Závislačka 2742 příspěvků 08.07.19 13:27

U nas bylo to same.. nakonec jsem prisla na to ze espumisan to jeste shorsuje. Pomahal nahrivaci polstarek a cvicit nozickama. Uplne to zmizelo az ukoncenym 4. Mesicem prikrmy.

Annabela11
Závislačka 3888 příspěvků 08.07.19 13:27

@mojmira Protoze chce prostě otravovat! :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama