Pozitivní test PCT

Anonymní
24.3.20 14:35

Pozitivní test PCT

:,( Ahoj holky tak včera spermio u nás vyšlo na 78% pohyblivosti. A včera jsem byla na testu CPT a vyšel pozitivní. Máme nulovou pohyblivost spermii v ver. hlenu. Což znamená ze jsem spermi vrah. Bylo nám doporuceno udělat spermio rozšířené na další testy a dle nich bud IUI a nebo IVF chci se zeptat.
Je tu prosím někdo se stejnou diagnozou a podařilo se mu otěhotnět přirozeně? Děkuji :srdce: :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
175
24.3.20 14:47

Ahoj, u nás vyšlo vše v pořádku, ale protože jsme se snažili už dva roky a bez úspěchu, šli jsme na IUI a podařilo se na první pokus :kytka: :kytka: Takže doporučuji zkusit IUI, bylo to během chvilky hotové a pak už je to na osudu. Přeji, ať se brzy zadaří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
24.3.20 14:52

@betty-rose děkuji uvidime ještě podle toho obsahlejsiho spermiogramu a dal se rozhodneme co a jak dal. Jestli to vůbec bude mít cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
24.3.20 14:59

Určitě to cenu mít bude, držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
29.9.20 19:39

@Trezalkat
Ahoj, taky nám vyšel pozitivní PCT nic nám lékař nevysvětlil a za par dni jdu na IUI, jak jsi dopadla?
Ja jsem z te diagnózy docela na rozcilena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
29.9.20 23:48

Ahoj, taky jsem pozitivní :( chtěli jsme tenhle měsíc zkusit IUI, ale jaksi folikul nezrál…takže ještě zkusíme další měsíc a jinak už půjdeme do IVF :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
30.9.20 15:15

@Marimas tak my jsme na 9.10 objednani na IUI do repromedy. Oba jsme zdraví jen se nám 2roky nedaří. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
30.9.20 18:27

@Trezalkat @jitka355 holky držím nám všem palce ať IUI vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
15.10.20 07:35

@Marimas ahoj tak včera proběhlo IUI za 14 dni testik tak uvidime jestli uvidime // :wink: 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
15.10.20 10:54

@Trezalkat tak to budu držet pěsti…já jsem tenhle měsíc opět bez zralého vajíčka…jinak by jsme inseminaci měli zhruba nastejno…jeste zkusím clostík a uvidí se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
15.10.20 11:28

@jitka355 Ach jo! Ja jsem to měla podobný, neboj clostik pomůže a Zachvili taky pujdes na IUI
@Trezalkat Ja jsem dneska 13 den po IUI a zitra mam testovat, moc se mi fo toho najednou nechce :mrgreen:

Holky hodně štěstí všem, dejte vědět jak jste dopadli :) Ja zitra se ozvu 👧

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 11:53

@betty-rose Zdravím, prosím vás.. Jaký je rozdíl mezi IUI a IVF?
A kolik stojí to IUI? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
15.10.20 12:32

@jitka355 mě dali 11dc ovitrelle ten sem si píchla 12.10 a ve středu jsme šli. Teď jen zvládnout těch 14 dni a snad bude vše tak jak má být. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
15.10.20 12:35
@untoldnecessaryevil píše:
@betty-rose Zdravím, prosím vás.. Jaký je rozdíl mezi IUI a IVF?
A kolik stojí to IUI? Děkuji :kytka:

IUI je “vylepšeny sex” jen do dělohy stříknou procistene sperma partnera a IVF je oplození mimo tělo :lol: spousta informaci je na netu za IUI v Brně jsem dala 1100Kč záleží jak která klinika to má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
15.10.20 12:37

@Marimas jak se dá zvládnout to čekací 14denni období? 😇 já mám dojem ze to bude nekonečné 😃 dej vědět jak dopadne zítřejší test :srdce: :andel: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama