PPP a tehotenstvi

Anonymní
5.12.19 11:13

PPP a tehotenstvi

Ahoj, predem vim, ze me tu asi ukamenujete. Zaslouzim si to. Cca pred 4 lety jsem si prosla ankrexii/bulimii. Pak jsem se z toho dostala, z toho nejhorsiho, samozrejme nekde v hlave to porad je a zustane. Nasla jsem si noveho pritele, vse super, otehotnela jsem, parada. Pohybu mam dost. Tehu prozivam suprove, ani jednou me nenapadlo hubnout, pac vim, ze to proste je logicky, ze budu pribirat. Zadnej problem jsem s tim nemela a uzivala si. Ale tady je ten zlom, zacinam totalne ubirat na porcich az jim jak maly dite. Odmitam stravu, pritel si toho zacal vsimat a strasne se boji, ze tim ublizim mimi. Je na me mastvanej. Ja jsem tak blba proste, co se to deje, snad se to nevrací, co mam delat? :( nezvracim, jen proste striktne malinko jim. Jen obed a vecere zelenina ci ovoce. Prosím o zachování anonymu. :( jak se vratit tam, kde jsem byla? Ze jsem si vse uzivala a najednou se neco zacina dit. Jsem v 7 mesici a 2kg nahore a ja se zacinam desit treba tech 20 kg :(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5.12.19 11:16

V těhotenství jsem jedla jen 2×denne a ničemu to nevadilo. Malá rostla hezky. Na konec jse měla nahoře 8kg. Sladké a tak jsem nesměla kvůli těhotenske cukrovce. Pokud ale ubírás jídlo úmyslně najdi si pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23132
5.12.19 11:20

Za dva měsíce už na 20 nenabereš. Doporučovala bych odbornou pomoc, ubližuješ mimo dítěti hlavně sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
5.12.19 11:22

Mimčo si z tebe vezme, co potřebuje, ale o to více budeš po porodu vyždímaná ty. V 7.mesici jsem u druhého měla nahoře to, co ty. Prostě mi nechutnalo jíst. Pokud ale cítíš, že by to mohlo být psychické, tak vyhledej odborníka, určitě jsi k někomu dříve chodila. Po porodu budeš potřebovat sílu a být vyrovnaná :hug: jen nechápu, proč by tě někdo měl kamenovat, je to nemoc. A bohužel, psychika se většinou léčí hůř, než tělesné neduhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
5.12.19 11:28

Pokud jíš pestře, jen malinko, tak to spíš bude problém pro tebe (zácpa, zpomalení metabolismu atd.). Jestli jsi před porodem měla normální váhu, tak by to vadit nemuselo. Ale je fajn, že si uvědomuješ to riziko, i že tě hlídá manžel (jen by to tedy chtělo citlivější přístup). Jinak na rozjedení doporučuji nízkotučný tvaroh s ovocem/zavařeninou, případně na slano se zeleninou, nemusíš se bát přibrání, a živiny jsou OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4780
5.12.19 11:35

Pribrala jsem 23 kg, po 6nedeli jsem byla na sve vaze. Res to s psychiatrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 11:57
@listento píše:
Pokud jíš pestře, jen malinko, tak to spíš bude problém pro tebe (zácpa, zpomalení metabolismu atd.). Jestli jsi před porodem měla normální váhu, tak by to vadit nemuselo. Ale je fajn, že si uvědomuješ to riziko, i že tě hlídá manžel (jen by to tedy chtělo citlivější přístup). Jinak na rozjedení doporučuji nízkotučný tvaroh s ovocem/zavařeninou, případně na slano se zeleninou, nemusíš se bát přibrání, a živiny jsou OK.

Zacpu mam silenou, to je pravda. Pred tehu jsem mela 57kg. Uvedomuju si to a i se kvuli tomu hadame, vzdy jsem myslela na to maly ale ted pozoruji ze mi jde zas vice o sebe a o vahu, mam ty cisla v hlave porad :( prit nechapu ten zlom, celou dobu jsem s tim byla ok, ja mela 4 kg navrch ale shodila jsem si to extremnim cvicenim na ty 2kg. Furt myslim na sebe az me to desi, nechci aby se to vrátilo ted, kdyz uz jsem s tim byla v pohodě a jedla normalne vse. Uz ani tolik nepiju. Snažím se nikam neritit ale..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama