Reklama

Práce kam mám jít ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 08:03
Práce kam mám jít ?

Ahoj,
Potřebuji poradit, vím že se musím rozhodnout sama ale poradit se můžu. Tudíž prosím rypalky ať si svoje poznámky nechají ????. Malá jde od září do školky, ted vůbec nevím kam jít. Je více možností 1. Vrátit se do práce kde jsem dělala, ve firme na trismenny provoz. Časové by se to dalo, přítel pracuje jen na ráno takže klidně může vyzvedavat malou nebo ji ráno vozit do školky. Práce mně bavila a vyhovovala, ale trismenny provoz už pro mne byl náročný tenkrát. Po noční jsem byla skoro vždy mimo i když jsem spala dost. 2.jit do obchodu (jsem vyučená prodavačka). Výhoda je že se tam dá domluvit na směny, možná by bylo možné se domluvit jen na ráno ale i ten dvousmenny provoz je pro mne v pohodě. Ale zase je to práce kterou spíše dělám že musím docela dost s odporem, momentálně k RD chodím brigadne do obchodu. 3. Postacka (pěší ) shání v místě bydliště i kde malá bude chodit do školky. Také výhoda smeny, jinak nevím nemám nikoho kdo dělá a nikdy jsem tuhle práci nedělala. Více možností momentálně nemám tady v okolí. Ještě jsem našla jednu firmu co dělá na dvousmenny provoz ale zase mi odpoledne nejede už autobus.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Betyssek
Stálice 90 příspěvků 14.08.18 08:13

A neda se tam v te tve původní praci domluvit jen na ranních? Nebo treba polovicni uvazek? Jinak je aspon dobre, ze pritel dela jen ranni. O tom, jak to maji postacky nevim..

Tersuita
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 14.08.18 08:16

Z toho, co popisuješ, bych zkusila tu pošťačku a uvidíš. 1. Ne kvůli nočním směnám, 2. Ne kvůli tomu, že to děláš s odporem…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 08:17
@Betyssek píše:
A neda se tam v te tve původní praci domluvit jen na ranních? Nebo treba polovicni uvazek? Jinak je aspon dobre, ze pritel dela jen ranni. O tom, jak to maji postacky nevim..

Právěze ne teď tam byla brigadne ranní ale jen přes léto . Jinak se domluvit nedá buď trismenny provoz nebo dvanáctky . Dvanáctky nepřipadají v úvahu časově . To že dělá přítel ranní je super navíc si v práci může posunout směnu třeba o hoďku že může odvést malou do školky . Mně to je tak někde neumožní

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 14.08.18 08:19

Jestli ti můžu poradit,poštu z toho výběru vynech.Sice jsem dělala za přepážkou,ale oni tam po všech šlapou stejně.I pěší musí plnit plán a nabízet produkty a pokud toto nezvládneš,jsi neustále na koberečku a pod tlakem,snižují ti peníze…Navíc ty holky fakt chodí za každého počasí a dnes je moderní nakupovat na aliexpress apod.,takže tahají i poměrně velké zásilky a mají toho hodně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 08:21
@Tersuita píše:
Z toho, co popisuješ, bych zkusila tu pošťačku a uvidíš. 1. Ne kvůli nočním směnám, 2. Ne kvůli tomu, že to děláš s odporem…

Zatím nejvíc uvažuji nad postackou a uvidíme . Nehledám výmluvy aby to tak nevypadalo ale docela si říkám jak tu pěší zvládnu fyzicky ???? dost jsem přibrala mám 160 cm a 78 kg :( zase na druhou stranu mně to třeba i v tomhle pomůže . Přítel říká že kdyžtak můžu si sehnat něco jiného , to vím ale přecijen bych chtěla jít víc na jisto je to lepší než měnit práci zase pak.

terinka4444
Hvězda diskuse 67169 příspěvků 14.08.18 08:22

Znám pošťačku odsud, napíšu jí, jestli by byla tak hodná a nechtělo by se jí ti napsat,co ta práce obnáší. Myslím, že je se svým povoláním spokojená.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 08:24
@weyky píše:
Jestli ti můžu poradit,poštu z toho výběru vynech.Sice jsem dělala za přepážkou,ale oni tam po všech šlapou stejně.I pěší musí plnit plán a nabízet produkty a pokud toto nezvládneš,jsi neustále na koberečku a pod tlakem,snižují ti peníze…Navíc ty holky fakt chodí za každého počasí a dnes je moderní nakupovat na aliexpress apod.,takže tahají i poměrně velké zásilky a mají toho hodně.

Aha to jsem právě slyšela že dělají za přepážkou . U nás postacky právě nikdy nic nenabízí jako pěší . S tím počítám že za každého počasí , pošta musí být za každého počasí doma . Také hodně sama objednávám na alli atd ???? postacka je u nás často ???? ale zase musí jen menší větší balíčky mně vozí pošťák autem ale nevím jak to chodí jinde

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 08:26
@terinka4444 píše:
Znám pošťačku odsud, napíšu jí, jestli by byla tak hodná a nechtělo by se jí ti napsat,co ta práce obnáší. Myslím, že je se svým povoláním spokojená.

To by bylo skvělé mít to přímo od zdroje :potlesk: :palec: děkuji

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 14.08.18 08:27
@Anonymní píše:
Aha to jsem právě slyšela že dělají za přepážkou . U nás postacky právě nikdy nic nenabízí jako pěší . S tím počítám že za každého počasí , pošta musí být za každého počasí doma . Také hodně sama objednávám na alli atd ???? postacka je u nás často ???? ale zase musí jen menší větší balíčky mně vozí pošťák autem ale nevím jak to chodí jinde

možná je to všude maličko jinak,dle vedení…ale u nás to tak bylo,že vedoucí pěších i vedoucí balíkářů po všech šlapaly,že musí zakládat(ale je to 5 let zpátky,to je fakt).Každopádně u nás,co vidím pošťačku,tak toho má vždy požehnaně.
Zkusit to můžeš a uvidíš..však od toho je zkušební doba ;)

mrav
Neúnavná pisatelka 16688 příspěvků 14.08.18 08:31

Já bych šel do obchodu - pokud by ses' dokázala domluvit spíše na ranních směnách. :mavam:

Jollys
Kecalka 157 příspěvků 14.08.18 08:32
@Anonymní píše:
Ahoj,
Potřebuji poradit, vím že se musím rozhodnout sama ale poradit se můžu. Tudíž prosím rypalky ať si svoje poznámky nechají ????. Malá jde od září do školky, ted vůbec nevím kam jít. Je více možností 1. Vrátit se do práce kde jsem dělala, ve firme na trismenny provoz. Časové by se to dalo, přítel pracuje jen na ráno takže klidně může vyzvedavat malou nebo ji ráno vozit do školky. Práce mně bavila a vyhovovala, ale trismenny provoz už pro mne byl náročný tenkrát. Po noční jsem byla skoro vždy mimo i když jsem spala dost. 2.jit do obchodu (jsem vyučená prodavačka). Výhoda je že se tam dá domluvit na směny, možná by bylo možné se domluvit jen na ráno ale i ten dvousmenny provoz je pro mne v pohodě. Ale zase je to práce kterou spíše dělám že musím docela dost s odporem, momentálně k RD chodím brigadne do obchodu. 3. Postacka (pěší ) shání v místě bydliště i kde malá bude chodit do školky. Také výhoda smeny, jinak nevím nemám nikoho kdo dělá a nikdy jsem tuhle práci nedělala. Více možností momentálně nemám tady v okolí. Ještě jsem našla jednu firmu co dělá na dvousmenny provoz ale zase mi odpoledne nejede už autobus.

ja bych tedy postu vynechala. Znama dela postacku a kdybych mela hledat praci, tak to by byla moje uplne posledni volba. V obchode jsem delala, ale pokud se ti to protivi uz ted tak nevim no.

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 14.08.18 08:40

Vybrala bych si tu méně náročnou, přizpůsobivější, tu, kde nebude problém zůstat třeba občas s nemocným dítětem doma (s nástupem do školky to bývá časté, ale snad budete mít štěstí)… Až půjde do školy, můžeš se přesunout na lepší pozici někam jinam. Ale zatím bych pro rozjezd dala menší zlo, i kdyby to mělo být míň zábavné z dlouhodobějšího hlediska. Až se to ustálí a malá bude samostatnější, poohlédneš se znovu. :kytka:

vejilka
Závislačka 4436 příspěvků 14.08.18 08:43

Mám kamarádku pošťačku a ta na tu práci dost nadává. Finančně také nic moc. Ale zase tam vydržela dlouho, kvůli ranním směnám. Nevím jak je to u pěší, ale většina pak stejně přechází, že rozváží balíky autem. Zase za každého počasí je to nic moc no… Ale odejít můžeš vždycky. Na noční bych nešla, to tě i chápu. Manžel taky má ranní, mám výhodu, že nejsem závislá jen na ranních směnách a můžu dělat i co mě baví. Já třeba budu hledat něco na 12 ctky, nebráním se ani ranním směnám, ale já se třeba hrozně bojím školkových nemocí a vykrytí. Manžel pracuje v malé firmě, já budu to samé. Takže brát si často paragraf je nic moc..

heia
Kecalka 151 příspěvků 14.08.18 08:44

Co zkusit tu pošťačku prvně brigádně, abys viděla, co to obnáší? Je jich málo, pořád někoho hledají. Moje kamáradka doručovatelku dělá, má tu práci ráda, protože je venku, já bych to ale třeba dělat nechtěla. Pošťáků je málo (teda ve větším městě, jinde nevím), tím pádem pro ty stávající je moc práce, někdy chodí dva rajóny a jsou tam do pozdního odpoledne. Vstává se hrozně brzo, dopisy si doručovatelé ráno třídí a chystají sami. Balíčky sice nosí jen menší, ale i tak je problém to spolu s dopisy a vším někam naskládat. Nadává na to dost. Během pochůzky nemáš ani kam jít na záchod, musíš se prosit lidí, kterým neseš dopis, pořádně se nenajíš… Zas denně nachodíš dost kilometrů, máš kondičku, potkáš lidi, pro osamělé důchodce jsi někdy jediný světlý bod dne, rádi tě vidí, potěšíš je snadno pár milými slovy… Záleží na každím, co si v tom najde a jestli v tom vidí to dobré, nebo to horší. No a samozřejmě záleží na vedoucí, jako všude. Přeju hodně štěstí, ať se rozhodneš jakkoli!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >