Pračka s horním plněním, máte s ní dobré zkušenosti?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Pračka s horním plněním, máte s ní dobré zkušenosti?
Dobrý den,
budeme kupovat novou pračku a máme velký zálusk na model s horním plněním. Máte některá čerstvé zkušenosti? Jste spokojené nebo se byste se raději vrátili k pračce s předním plněním?
Potřebujeme v koupelně ušetřit co nejvíce místa a tohle mi přijde rozumná cesta, lepší než slim modely. Co myslíte?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Měla jsem ji 8 let v bytě, taky nám šlo o úsporu místa. Pak jsme ji tam těm lidem nechali.
Osobně v tom nevidím nějaký extra rozdíl v mém věku.
Pro starší lidi si myslím, že je vrchní plnění určitě lepší, nemusí se tolik ohýbat.
Určitě jestli váháte mezi slim s předním plněním a pračkou s horním plněním, tak z důvodu úspory místa určitě tu s horním plněním.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jestli ti jde o místo, pak si myslím, že horní plnění je fajn řešení. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Holky a nevadí třeba, že na pračku nic nepoložíš? Mívala jsem hl. 42 boční plnění
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Teda v ramci setreni mista mame prave tu bokem plnitelnou, aspon na ni nahoru muzu ledacos polozit ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nasi meli vzdy shora plnenou, v male koupelne se jim vejde presne pod kotel. Me se vic libi zepredu plnene, takze do sve domacnosti jsem poridila takovou, ale kdyz se jina nevejde, da se s ni fungovat naprosto v pohode.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jsem v podnajmu, jiná se sem nevejde a jsem spokojena. Nevidím v tom zadny rozdíl.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Měla jsem ze shora a teď mám zpředu plněnou. Mně teda vyhovuje s předním plněním, protože pak třeba využiju místo nahoře. Na tu pračku s horním plněním nemůžeš nic položit. Ze shora se tam to prádlo zase lépe dává i vytahuje. Jinak mi to přijde úplně jedno.
- Citovat
- Upravit
Tajy uvazuji kterou, obcas me boli zada… ale u te s vrchnim plnenim mam 2 zasadni problemy:
- musis pocitat s mistem nad prackou kvuli otevirani vika + pak taky se vzdat odkladaciho prostoru na pracce
- zda se mj to jen nebo je opravdu ten plnici otvor mnohem mensi nez u pracky plnene predem? Coz muze byt problem u objem. pradla rypu deka, potah…
- Citovat
- Upravit
@Roznova píše:
Tajy uvazuji kterou, obcas me boli zada… ale u te s vrchnim plnenim mam 2 zasadni problemy:
- musis pocitat s mistem nad prackou kvuli otevirani vika + pak taky se vzdat odkladaciho prostoru na pracce
- zda se mj to jen nebo je opravdu ten plnici otvor mnohem mensi nez u pracky plnene predem? Coz muze byt problem u objem. pradla rypu deka, potah…
To máš pravdu, nasoukat tam potah matrace je určitě složitější, ale jde to. Prostě se musí plnit a vyndavat postupně.
Zase nehrozí, že povolí guma těsnění a člověk má v koupelně potopu. Ale nevím, třeba už je tohle vychytanější. Já mám celé roky s vrchním plněním, takže to neposoudím.
Co se svou sklerozou využívám často, je přihození něčeho do běžící pračky. To asi u předního plnění nejde, myslím ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kadlina přihazovat prádlo během praní jde, v těch pračkách dnes totiž nění skoro žádná voda, jak to tak sleduju
,ale holt s tím se nic nenadělá, prádlo je naštěstí i tak dobře vyprané a vždy na máchání připojuji další 2 cykly+máchám výhradně s přidáním octa misto aviváže.
- Citovat
- Upravit