Pračka se sušičkou, výběr značky

Anonymní
5.2.20 12:57

Pračka se sušičkou, výběr značky

Ahoj, poradíte dobrou značku? Bohužel kvůli místu musím volit takto. Jinak mám pračku Candy, což je katastrofa. Chystám se psát i na nějaké Elektro ale myslím si, že mě nabídnou jen " reklamu" děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.20 13:00

Ja mam nejvetsi spokojenost, i od znamych se znackou MIele. Bohuzel je hodne draha :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9922
5.2.20 13:04

Pokud dva v jednom, tak Miele, ale cena je dost jinde. Ale fungují na 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
5.2.20 13:20

Mám Beko a spokojenost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
5.2.20 13:20

Candy nebrat

Já jsem si koupila pračku se sušičkou Candy - no byla za slušnou cenu :roll: bohužel jsem ani nevyzkoušela to sušení, protože po prvním vyprání se to rozbilo a já ji vyreklamovala :nevim: Takže tu mohu jedině NEDOPORUČIT. Jinak jsem si pak pořídila jenom pračku whirlpool a suším radši na sušáku :lol: Ale třeba tu taky najdu nějaký dobrý tip ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 13:28

Máme kombinovanou Electrolux a spokojenost. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
5.2.20 13:34

Máme aeg. Při praní zapinam z 90 % také sušení. Zvířata děti. Využívána hodně. Po 3 letech od zakoupení přestala sušit. Problém nyní řeším s opravářem. Děsím se na kolik vyjde oprava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
5.2.20 13:47

Já měla Candy (typ už nevím) ale byla jsem spokojená (teď mám kvůli místu i pračku a sušičku zase značky Candy). Kdybych si ale mohla vybrat, jdu do Beka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
5.2.20 13:53

Máme cca 2 roky samsung a jsem spokojená. Není to sice jak pračka a sušička zvlášť (to ma švagrová a je to prostě jinej level), ale vypere a vysuší velmi dobře. Sušení tedy využívám výhradně teď v zimě a v létě suším na balkoně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
5.2.20 13:56
@herani píše:
Máme cca 2 roky samsung a jsem spokojená. Není to sice jak pračka a sušička zvlášť (to ma švagrová a je to prostě jinej level), ale vypere a vysuší velmi dobře. Sušení tedy využívám výhradně teď v zimě a v létě suším na balkoně.

Jaký je rozdíl v ususenem prádle že sušičky a z 2v1. Máme aeg 2v1s tepelným čerpadlem a sušila vždy dobře. S každým zvlášť nemám zkušenost a tak by mě to zajímalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
5.2.20 15:15

@SábaW hlavní problém vidím v tom, že sušička nepojme stejně velké množství prádla, jaké dokáže vyprat pračka. Výběr sušicích programů taky není tak veliký jako u samotné sušičky. Sem tam se taky stane že je prádlo nedosušené nebo naopak přesušené a pomačkané..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1933
5.2.20 15:15

Mam zvlast, postaveno na sebe, znacka Samsung.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7431
5.2.20 20:36
@SábaW píše:
Jaký je rozdíl v ususenem prádle že sušičky a z 2v1. Máme aeg 2v1s tepelným čerpadlem a sušila vždy dobře. S každým zvlášť nemám zkušenost a tak by mě to zajímalo.

Susicka potrebuje vetsi buben, nez pracka a neperforovany. Susicky u kombinovanych pristroju susi dele, maji vyssi spotrebu a vic opotrebovavaji pradlo kvuli tomu perforovanemu bubnu. Kombinovane pracky se susickou maji pry podle testu horsi machani (to ale nevim, jak souvisi s tou susickou)- v testech vyslo vyssi zbytkove mnozstvi prasku v pradle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 12:35

Zakladatelka

@shadowbabe to bohužel nemohu, cca 30 cm nad pračku bojler :( proto musím volit takto

• Nahlásit
  • Citovat
1217
7.2.20 13:03

Vybírání podle značky je hloupost. Vybírej podle potřebných parametrů a dostupnosti náhradních dílů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama