Pracné vyndavání dítěte z jídelní židličky s pultíkem

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3036
28.11.13 13:11
@tasa píše:
a má posunovací podpěru nohou? a pro jak starý dítě to je? malej má dva roky, má 95 cm, 15 kg a já potřebuji pultík, protože v kuchyni není stul a stůl, kde jíme je v takové jakoby prodlouzene mistnosti ke kuchyni a tam je koberec a pak je treba ryze vsude. taakže tam jíme jen o víkendu. dikPříspěvek upraven 28.11.13 v 13:03

ano má…koukni na ní na webu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
28.11.13 13:13

Caretero :-)

  • Citovat
  • Upravit
10726
28.11.13 13:30
A kterou?
@Sandra752 píše:
Caretero :-)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10351
28.11.13 13:37

A uvažovalas nad podsedákem? Mladší jsem sebrala židličku už někdy v roce, taky mě nebavilo věčný manipulování s pultíkem, navíc ona i chtěla po vzoru ségry ke stolu. Dala jsem na židli podsedák (z auta, cena asi 120kč), na něj látkový podsedák přivázaný k židli a spokojenost největší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10726
28.11.13 14:18
Uvažovala, zdrhnul by
@zuzouš píše:
A uvažovalas nad podsedákem? Mladší jsem sebrala židličku už někdy v roce, taky mě nebavilo věčný manipulování s pultíkem, navíc ona i chtěla po vzoru ségry ke stolu. Dala jsem na židli podsedák (z auta, cena asi 120kč), na něj látkový podsedák přivázaný k židli a spokojenost největší.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný