Smrdící prádlo – co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 17.09.10 08:52
PRADLO SMRDI!!!

A uz toho mam dost!!! mame dva roky novou pracku, predtim jsme prali ve spolecne pradelne. Nevim proc, liju tam litry zmekcovace a na nic, pradlo nevoni, naopak smrdi, nekdy potem, nekdy vlhkosti, i kdyz uschne hned, je to hnus!!! nedavno jsme se prestehovali a instalater nam rekl ze je mozne ze nejspis chybi jakysi sifon (ve stupackach?? :nevim: ) (nevim jak je to cesky) manzel ho odmita zaplatit a ja zurim! :lol: nemate nekdo podobnou zkusenost?? vyzkousela jsem vsechny tekute prasky a zmekcovace od kamaradek kterym pradlo krasne voni a uplne na nic!

pomooooc!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 17.09.10 08:59

Magdi,
co to tam leješ za vodu :) ??? :mrgreen:
Hele netuším, ale zkus prolejt pračku Savem - nebo něčím podobným u vás. Mamina měla zase jakoby plíseň všude a tak udělala 2 prázdné cykly se Savem a je klid. Pak dej ale bacha a poprvé vyper něco co ti nevadí ,kdyby se poničilo…to savo tam eště někde může být.
Ale jinak nevím :) Přestěhuj se do čech :)Tady prádlo nesmrdí ..hihihii :mrgreen:

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 17.09.10 09:05

no a taky si pak muzes koupit parfem do zehlicky a provonet to pag :-D kdyby nezabralo to sawo .)

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 17.09.10 09:12

taky jsem s tím měla problém..prohnala jsem to octem na nejvyšší stupeň a hlavně ji nechávám pořád otevřenou a je to dobrý :)

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 17.09.10 09:15

Nemáš náhodou u té pračky nějaký filtr, který se musí po nějaké době čistit? Já si koupila pračku v Německu, samo nečetla návod a po půl roce praní mi začlo prádlo nehorázně smrdět.Ve předu na pračce byl taková „schránka“, nad ní napsáno nějaké achtung a 10 praní německy, no já o tom věděla, jen jsem se do toho nemohla dostat, tak jsem se na to vyprdla.Po tom půl roce už jsem se naštvala, manžel vzal šroubováky a nějak to otevřel a tam nehorázně zablitej filtr, smrděl jak bolavá noha.No teď už ho meju po každých 10-ti vypráních :mrgreen:

jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 17.09.10 10:17

Tak, já tu chtěla podobnou diskusi založit už minulý týden, protože mám taky takový „divný“ problém s prádlem, je totiž pořád takové zatuchlé, ale týká se to jen tmavého, světlé je normálně krásně voňavé a čisťoučké, jen to tmavé už po vyndání z pračky jde prostě hned „cítit“…a taky nevím, co s tím…

enia
Závislačka 3385 příspěvků 17.09.10 10:22

my měli nedávno něco podobného…nebylo to tak strašné, ale přišlo mi, že by to prádlo mělo vonět víc…
servisák pračkový přišel…něčím to prolil a pomohlo to…
jen mě zapomněl informovat, abych jí několikrát protočila bez prádla…
zrovna jsem tam strčila krásné oblíbené věci…plná pračka flekatá a odbarvená, myslela jsem, že ho uškrtím…ale zabralo to
ale nejvoňavější prádlo je, když používám ty gelové kapsle přímo do pračky…
a lidé v domě mají stejný problém?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.09.10 10:23

Stává se mi to, pokud vyperu skutečně špinavé a smradlavé oblečení, jako např. pracovní (te´d myslím na zahradu, na stavbu, apod.). Chce to pak prostě pračku nechat proběhnout ještě navolno a nechat vyschnout. Taky jsem zjistila, že se mi uvnitř jak v násypce, tak pod gumových těsněním začínají množit různé rostliny (plíseň), takže cca po pěti letech užívání (ostuda … ) jsem musela chudinku pračku taky vygruntovat … Jo a ten filtr jooo. Můj případ to teda není, ale slyšela jsem.

LadyRtw
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 17.09.10 10:23

jj mám taky tento problém.. já mám pocit že mi všecko načuchne po přítelových ponožkách..tak je peru zvlášť ale i tak všecjno smrdí.a to dokonce i když je venku hezky a prádlo dám ven..čím to je??? pračku mám ani ne půl roku novou takže zaplísněná atd asi nebude..
:nevim: :?:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 17.09.10 10:50

pryfish ja nezehlim :lol:

ada zkusim!!

pavli taky ji nechavam otevrenou odjakziva! :nevim:

xangel nedavno jsem se v tom hrabala i ve filtru a byla tam akorat mince a par chlupu.. ale nevim nezda se mi to jako filtr spis jsem cekala neco plocheho pres celou pracku, mokvaveho hnusneho :lol: a tam nic :think:

jeanette presne! hned jak otevru pracku uz to pachne!

nestiham odpovedet na vsechno decka rvou :lol:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 17.09.10 11:06

zkusim to savo, adus nebo holky kolik byste ho tam nalily??? a na nejvyssi stupen nebo jeto jedno?? :think:

JUROOOOOO :mrgreen: co si myslis o tom sifonu…?

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 17.09.10 11:29

Asi bych zkusila nejdřív ten filtr (to píšeš, že je ok).
Pak ocet, pak savo a kdyby nic nepomohlo, tak servisáka, jestli nepereš „nastudeno“ - třeba se ti neohřívá voda. nebo vlastně by mohlo stačit si v průběhu praní sáhnout do okýnka, mohlo by to být cítit.
Nám pračka blbnula, a ohřejvala si na kolik se jí zrovna chtělo :pocitac:
mě prádlo smrdí zatuchlinou, když ho tam dýl nechám, pár hodin až celou noc…
i když co teď mám sušičku, tak ta to dokáže vytáhnout.

ADA76
Echt Kelišová 9645 příspěvků 17.09.10 13:04

Magdi,
zapni to na vyvářku a nešetři :) mamina tam docela nalila dost :)

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 17.09.10 13:05

já jsem koupila v Rossmann nějakou vodičku na pračku (ne typicky na kámen, ale na celkové pročištění pračky)a od té doby je to v pohodě a v klidu! Stála cca 70,–

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 17.09.10 13:11

Holky, co to máte za pračky? 8-o To jsem v životě neslyšela a „necítila“, to jsem vystřídala dost praček. Akorát jsem zapomněla dát prací prášek, ale jinak nevím. Já bych napsala výrobci. Myslíte, že se chytají třeba vlasy do filtru? to pak může zapáchat, ale stejně? :think: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >