Praevia centralis a hematom

Anonymní
25.8.20 22:14

Praevia centralis a hematom

Ahoj, jsem ve 14tt, ráno jsem začala silné krvácet jasnou krvi pohotovost, výsledek vcestné lůžko a hematom. Teď jsem začala krvácet zase, opět dost, volala jsem doktorovi, ten že je to u toho vcestneho,, normální,,. Po 10minutach asi krvácení ustalo. Máte prosím zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22021
25.8.20 23:22
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem ve 14tt, ráno jsem začala silné krvácet jasnou krvi pohotovost, výsledek vcestné lůžko a hematom. Teď jsem začala krvácet zase, opět dost, volala jsem doktorovi, ten že je to u toho vcestneho,, normální,,. Po 10minutach asi krvácení ustalo. Máte prosím zkušenosti?

Doktorovi? Do porodky??? A to tě nepřijali??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60440
26.8.20 00:23
@Anonymní píše:

Je to hop nebo trop.. Kor takhle na začátku.. Já byla od 25 tt na 7 týdnu ve špitálu, pak přísný klidový režim.. Jsi 14 tt, a ať to zní sebehur, pokud by se to teď podelalo, dr nemají koho zachraňovat, bohuzel.. Predpokladam, že máš neschopenku, takže jen ležet a nic nedelat.. Jsou to nervy, znám to.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22021
26.8.20 07:56

@martina.se také jsem ležela, 6 týdnů.

Chápu, že je jen ve 14 tt, ale toto je nebezpečné i pro matku ne? Tedy to říkali mně…zkrátka, sice rozumím, že se nedá kromě klidu nic moc dělat, ale že by jí po telefonu řekli, že je to normální?
To se mi zdá dost divné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.8.20 08:37

Od pondělí také ležím, v úterý jsem byla podle pm 14+0, v pondělí mi doktor zjistil hematom mezi placentou a delohou, kterej se je snaží oddělit a kousek už odchliolej je. Byla jsem jen u svého dr. Ten mi napsal Ascorutin a Utrogestan. Ve čtvrtek jdu na kontrolu tak uvidíme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
26.8.20 13:25

Tak asi bych se nenechala odbyt, v nejhorsim pripade bohuzel miminko nezachrani, ale muze to bejt spatny i pro tebe.. ja jsem mela placentu praevia centralis a teda krvacela jsem az kolem 30tt a pak kvuli dalsimu krvaceni v 34tt jsem uz jela na sekci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60440
26.8.20 19:55
@Liška2014 píše:
@martina.se také jsem ležela, 6 týdnů.Chápu, že je jen ve 14 tt, ale toto je nebezpečné i pro matku ne? Tedy to říkali mně…zkrátka, sice rozumím, že se nedá kromě klidu nic moc dělat, ale že by jí po telefonu řekli, že je to normální?
To se mi zdá dost divné..

Ano, může vykrvacet.. Proto většinou člověk skončí ve špitálu.. Zvláštní postup dr.. Osobně bych jela na pohotovost.. Tady je ale spíš otázka.. Zachrání případně jen matku, mimčo je moc maličké.. Ale snad bude zakladatelka v pořádku a zvládnou to oba :think: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama