Praktická zkouška všeobecná zdravotní sestra. Jak probíhá?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Maturovala jsem teda v roce 2007 na kardiologii. Ráno v 6.30 začátek. Vylosoval jsem si pokoj o který jsem se starala do oběda. Hygiena, stala i lůžka, roznos injekci, měření tlaku, odbery. Rozdání léků. Pak jsem měla pány na angiografií takže potom mereni tlaku, kontrola místa vpichu se zátěží, hlídat aby měli pití. Odpoledne jsem o tom musela sepsat nějaký záznam a predlozit na konci zkoušky učitelce která vedla praxi. Byla se mnou samozřejmě po celou dobu kdy jsem se starala o pacienty. Ještě tam byla myslím ústní část kdy nám kladla nějaké otázky k tématu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj holky,

Nejste ru některá diplomovaná nebo všeobecná sestra?
Jak probíhá závěrečná zkouška z praxe? Budu ráda za jakoi koliv zkušenost a doporučení
Já totiž vůbec nevím, co mě čeká