Praktická zkouška všeobecná zdravotní sestra. Jak probíhá?

Anonymní
16.4.25 17:36

Praktická zkouška všeobecná zdravotní sestra

Ahoj holky,
Nejste ru některá diplomovaná nebo všeobecná sestra?
Jak probíhá závěrečná zkouška z praxe? Budu ráda za jakoi koliv zkušenost a doporučení :palec:
Já totiž vůbec nevím, co mě čeká :D

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11123
16.4.25 19:17

Jsem všeobecná, ale statnicovala jsem už v roce 2014..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3741
17.4.25 21:28

Maturovala jsem teda v roce 2007 na kardiologii. Ráno v 6.30 začátek. Vylosoval jsem si pokoj o který jsem se starala do oběda. Hygiena, stala i lůžka, roznos injekci, měření tlaku, odbery. Rozdání léků. Pak jsem měla pány na angiografií takže potom mereni tlaku, kontrola místa vpichu se zátěží, hlídat aby měli pití. Odpoledne jsem o tom musela sepsat nějaký záznam a predlozit na konci zkoušky učitelce která vedla praxi. Byla se mnou samozřejmě po celou dobu kdy jsem se starala o pacienty. Ještě tam byla myslím ústní část kdy nám kladla nějaké otázky k tématu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze