Prampol - Gazella, nebo nová Zebra

248
17.3.16 10:09

Prampol - Gazella nebo nová Zebra

Dobré dopoledne, pro syna jsem vybrala kočárek Prampol, ale rozhoduji se mezi Gazellou a novou Zebrou (která by údajně měla mít podvozek a kolečka jako Gazella). Kupoval jste někdo v poslední době některý z těchto kočárků? Jste spokojení? Vím, že podobných diskuzí je tu více, ale jde mi hlavně o novou podobu Zebry. Můžete prosím u obou kočárků popsat, jak moc jde sklopit boudička (svítí na dítě sluníčko?), jak dobře se přidělává nánožník, jestli je dostatečně dlouhá sedací plocha (Zebra ji má mít delší než Gazella), zda Vám vyhovuje polohování zad (u Zebry jde nastavit pásky jakýkoli sklon, u Gazelly jen 3 polohy). Díky moc předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Prampol Gazelle?

Přidejte zkušenost s Prampol Gazelle
Napsat příspěvek

Reakce:

17.3.16 12:51

U syna jsem mela zebru ale starsi model ale byla jsem spokojena.Nyni u dcerky mam novou zebru co ma jinsi predek a je taky fajn. Polohovani je paskou na ktere jsem si uz zvykla a jinak jedine co bych vytkla je nanoznik. Pridelava se pomoci druku a moc nedrzi. U obou kocarku jsem si prisila k nanozniku snurky.Co se tyce rozmeru jsem byla maximalne spokojena i kdyz na zimu mam fusak tak je porad jeste misto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
17.3.16 14:57

Mám novou zebru. Taky jsem se rozhodovala mezi zebrou a gazelle. Chtěla jsem spíš zebru, jenže mám malý auto a u gazelle jsem věděla, že se tam vejde určitě. Zebra ve větší a já mám velký dítko. Taky je hlavně vyšší, oba s mužem jsme vysocí. Řešila jsem to asi měsíc. Nakonec jsem do auta pořídila menší kočárek Britax a Zebru jsem koupila na procházky po vesnici. Jsem s ní spokojená. Sklopit jde skoro do lehu, boudka jde sklopit taky hodně na obě strany. Nánožník nic moc. Dva druky, špatně se to tam přidělává. Moje dítko ho stejně nechce, jinak bych to řešila nějakou úpravou. Kola je potřeba hustit více než uvádí výrobce, jinak kočár šmatlá. Nakonec jsem zjistila, že pokud sundám madlo před dítětem, vejde se mi do auta. Pokud chceš, můžu ti zítra poslat fotky sklopené boudičky. Za mě radši zebru než gazelle, protože je větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
17.3.16 16:18
@Janli píše:
Mám novou zebru. Taky jsem se rozhodovala mezi zebrou a gazelle. Chtěla jsem spíš zebru, jenže mám malý auto a u gazelle jsem věděla, že se tam vejde určitě. Zebra ve větší a já mám velký dítko. Taky je hlavně vyšší, oba s mužem jsme vysocí. Řešila jsem to asi měsíc. Nakonec jsem do auta pořídila menší kočárek Britax a Zebru jsem koupila na procházky po vesnici. Jsem s ní spokojená. Sklopit jde skoro do lehu, boudka jde sklopit taky hodně na obě strany. Nánožník nic moc. Dva druky, špatně se to tam přidělává. Moje dítko ho stejně nechce, jinak bych to řešila nějakou úpravou. Kola je potřeba hustit více než uvádí výrobce, jinak kočár šmatlá. Nakonec jsem zjistila, že pokud sundám madlo před dítětem, vejde se mi do auta. Pokud chceš, můžu ti zítra poslat fotky sklopené boudičky. Za mě radši zebru než gazelle, protože je větší.

Děkuji, fotky boudičky určitě ocením ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
18.3.16 22:18

Posílám fotky sklopené boudičky, jde to až k madlu. Ještě jsem ti chtěla napsat, že zebra má vepředu na boudičce sklopný kšilt. To se mi moc líbí. Na youtube si zadej názvy kočárků, mají tam k tomu videa. Jestli pánuješ, že ti dítko bude v kočárku občas spinkat, tak určitě zebru. Jestli chceš kočárek jen na cestování a příležitostný výjezd tak gazelle, protože je skladnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
20.3.16 09:41
@Janli píše:
Posílám fotky sklopené boudičky, jde to až k madlu. Ještě jsem ti chtěla napsat, že zebra má vepředu na boudičce sklopný kšilt. To se mi moc líbí. Na youtube si zadej názvy kočárků, mají tam k tomu videa. Jestli pánuješ, že ti dítko bude v kočárku občas spinkat, tak určitě zebru. Jestli chceš kočárek jen na cestování a příležitostný výjezd tak gazelle, protože je skladnější.

Díky za fotky, máš Zebru 2014 nebo 2015? A není dítku v černofialové kombinaci v létě na sluníčku moc teplo? Mám možnost koupit Zebru buď černou (zelená uvnitř) nebo celou zelenou s bílým rámem. Jaké je polohování zad? Paní na prodejně mi tvrdí, že Zebra 2014 měla polohování na pásek a Zebra 2015 má jen 3 polohy pomocí táhla jako má Gazella. Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
20.3.16 09:43
@vaneska honzik píše:
U syna jsem mela zebru ale starsi model ale byla jsem spokojena.Nyni u dcerky mam novou zebru co ma jinsi predek a je taky fajn. Polohovani je paskou na ktere jsem si uz zvykla a jinak jedine co bych vytkla je nanoznik. Pridelava se pomoci druku a moc nedrzi. U obou kocarku jsem si prisila k nanozniku snurky.Co se tyce rozmeru jsem byla maximalne spokojena i kdyz na zimu mam fusak tak je porad jeste misto.

Máte Zebru 2014 nebo 2015? Paní na prodejně mi tvrdí, že 2014 má polohování páskou, ale 2015 už má jen 3 polohy a polohování táhlem jako Gazella. Máte barevnou verzi nebo černou s barvou uvnitř (není dítěti v létě na sluníčku moc teplo?). Jak je to s větracím a koukacím okénkem v boudičce? Děkuji předem, už mi to přijde fakt zmatečné: Zebra 2014, Zebra 2015, stará Gazella, nová Gazella a informací málo… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
20.3.16 12:33

Kočárek jsem kupovala letos v lednu a má polohování páskou. Mám černofialovou a to proto, že ji vozíme autem a nebude na ní vidět, že se sem tam o něco zašpiní. Nekupuj si zelený kočárek. Já mám Maritu v zelené barvě. Je krásná, ale už bych si ji nekoupila. Hrozně přitahuje hmyz a hlavně včely. Kočárek jsem kupovala přes internet na Bambinu. Jsou jedni z nejlevnějších, jsou to přímí dovozci a zodpověděli mi všechny dotazy. Dokonce mi kočárky přeměřovali. Z ostatních obchodů se ani neobtěžovali odpovědět. Zkus se zeptat tam, určitě ti odpoví a kočárky mají skladem. Taky se můžeš podívat přímo na stránky Prampol. Mají je i v češtině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
20.3.16 17:30
@Janli píše:
Kočárek jsem kupovala letos v lednu a má polohování páskou. Mám černofialovou a to proto, že ji vozíme autem a nebude na ní vidět, že se sem tam o něco zašpiní. Nekupuj si zelený kočárek. Já mám Maritu v zelené barvě. Je krásná, ale už bych si ji nekoupila. Hrozně přitahuje hmyz a hlavně včely. Kočárek jsem kupovala přes internet na Bambinu. Jsou jedni z nejlevnějších, jsou to přímí dovozci a zodpověděli mi všechny dotazy. Dokonce mi kočárky přeměřovali. Z ostatních obchodů se ani neobtěžovali odpovědět. Zkus se zeptat tam, určitě ti odpoví a kočárky mají skladem. Taky se můžeš podívat přímo na stránky Prampol. Mají je i v češtině.

Díky moc za rady a tipy, nejspíš si koupím černozelený :-). Doufám že budu stejně spokojená jako ty ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.16 21:38

U syna jsme měla starou zebru která byla modročerná. Teplo v ní nebylo. Malý mě v něm na koupáku spinkal. Teď u malé mám červený z bílou konstrukcí, polohování je páskou ale nejsem si jistá jestli je to 2014 nebo 2015.Větrací okénko je jen odkrytí takového menšího okénka. Které drží magnetem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
29.4.16 21:08

Ahoj holky, vy co mate gazellu, mohly by jste se ppdivat na predni kola? Vcera mi prisla a jsou dost krive, jakpby mely osmicu…

• Citovat
  • Upravit
83
30.4.16 07:14

Ahoj @PeBe24, koukni se do recenzi gazely tady na emiminu, pisou tam neco o kolech.. Já je mam v poradku. Mozna bys mohla pozadat o výměnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
30.4.16 08:19

@sijanka jojo ja si ty recenze cetla… Mam to nafotit a poslat mailem, tak uvidime

• Citovat
  • Upravit
83
30.4.16 20:22

@PeBe24 Tak přeju, ať to dobře dopadne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.16 01:00

Zdravím všechny :mavam: teď jsem koukala na videa na youtube a musím se přiznat že jsem úplně zmatená kterej kocarek je gazelle a kterej je zebra. Řeknu to takle chci aby to střešní okno šlo zakrýt pořádně dále chci aby šel do úplného sedu bez toho stahovací popruhu ale cvakanim nebo jak to nazvat. A ještě aby tam nebyli ty větrací šachty po stranách když se sklopi ta boudička a teď mi poraďte kterej z těch dvou tohle splňuje? Děkuji mockrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama