praní po kakání

256
17.12.04 10:32

praní po kakání

Náš klučina se v poslední době při kakání strašně kroutí, plínka se mu zmačká a sjede do půl zadku a pak má „míchaná vajíčkä“ nejen v plíně,ale i na zádech a tím pádem i na oblečkách. Na dlouhý program 60stupňů se mi to nevypralo, ani po předchozím dvoudenním namáčení v Namu.Poradíte mi jak na to? Většinou jsou to bavlněné oblečky se značkou praní na 40 stupňů :o(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17026
17.12.04 10:42

Ahojky Michi,
tak tyhle nehody znam.Obcas se prckovi podari takova naloz,ze to ma temer az na krku :D
Takze oblecky hned zamocim a namydlim zlucovim mydlem na skvrny.Celkem dobre to pusti uz v umyvadle,ale pak s tim supnu do pracky a je to v poho.Zatim se nam vse dobre vypralo,barevne(na 40C) i bile(na 60C) pradlo zatim beze skvrn.
Hodne stesti!

Any a Sebastianek 4mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
17.12.04 13:30

Ahoj, nám také fungovalo jedině hned namočit do vlažné vody (ne horké)a odeprat v ruce jádrovým mýdlem a pak do pračky :roll: . Jinak občas se tyhle nehody stávají, když nemáš správnou velikost plenky nebo jí málo přitáhneš.
Lucka a Petra 9 1/2m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
17.12.04 15:30

Ahoj holčiny,
u nás je také tohle normální. Já prádlo namočím do vlažné vody a peru na 40 stupňů a přidám vanish Oxi action nebo jak se to píše. Mám s ním velice dobré zkušenosti.
Ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
17.12.04 18:06

Praní

Ahoj,

já se s tím moc nepatlám. Všechny bodíčka a bavlněné věci peru klidně na 90. Je fakt, že ty nestálobarevné za chvíli vezmou za své - hrozně vyblednou, ale jsou čistý. Kvalitní věci mi to vydrželi vždycky. Peru tak bílé i barevné prádlo, jako prášek používám Persil (dcera už je větší, tak dětské prášky už neřeším). Hovínka nikdy nebyly problém, i bez předpírky, problém je někdy s ovocnými skvrnami, ty pak přepírám v ruce mýdlem a pak do pračky.

Kačkač

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.12.04 19:56

Ahojky,tak tohle taky dobře znám. :) Já flek po kakání poleju tekutým Vanishem(STAIN REMOVER),nechám chvíli působit a pak vyperu v dětském prášku na 40stupňů.Do praní už Vanish nedávám,protože syn má citlivou pokožku. Čauky

• Nahlásit
  • Citovat
17.12.04 21:10

ahoj, ja myslim, ze je dulezity to zaprat hned „zacerstva“ a nenechat to zaschnout, vzdycky jsem to nejdriv preprala jadrovym mejdlem v umyvadle a pak teprve dala do pracky. ale je fakt, ze ty ovocny skvrny nekdy zustaly i tak..
naivni kacatko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
18.12.04 17:23

Ahoj,

taky to poliju Vanishem a nechám působit, pak peru normálně na 40 st. Opravdu je důležité to nenechat zaschnout, to se pak zažere.

Pa Kimmi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama