Praní ručníků

Anonymní
21.6.21 11:29

Praní ručníků

Ahoj, bude to znít šíleně, ale ta obava mi nejde z hlavy. Chtěla jsem se zeptat na jednu věc, co mě trápí. Jsem teď v šestinedělí a kvůli hygieně peru ručníky na 90. To u bavlněných není problém. Jenže já idiot jsem s těmi bavlněnými prala i manželovi sportovní ručníky, takové ty rychleschnoucí umělé. Teď mi straší v hlavě myšlenka, jestli se tou vysokou teplotou nemohla z těch ručníků uvolnit nějaka škodlivá látka. Jde mi o to, že jsem se do nich utirala před kojením a jestli jsem takto nemohla nějak poškodit malou? Nebo je to blbost a nemusím se tím trápit? :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1446
21.6.21 11:33

Řekla bych, že je to blbost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
21.6.21 11:35

Je to blbost a vůbec se tím netrap… Myslím si že když je přes na 90 stupňů tak už vůbec se nic stát nemůže. Klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17418
21.6.21 11:35

Ne - z ručníků se žádná škodlivá látka neuvolňuje, natož aby se vsáklad do tvých ručníků.

Jen ti trošku mozek hrabe z hormonů a nevyspání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9838
21.6.21 11:37

Nemyslím, že se z toho něco uvolňuje, spíš jsi je mohla zničit.
A trošku mírni s tou dezinfekcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
21.6.21 11:37

Barvíš si vlasy? Pokud ano, tak je to stejně jedno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36081
21.6.21 11:39

A tohle má dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13643
21.6.21 11:41

Některým ženám už hrabe. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9417
21.6.21 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj, bude to znít šíleně, ale ta obava mi nejde z hlavy. Chtěla jsem se zeptat na jednu věc, co mě trápí. Jsem teď v šestinedělí a kvůli hygieně peru ručníky na 90. To u bavlněných není problém. Jenže já idiot jsem s těmi bavlněnými prala i manželovi sportovní ručníky, takové ty rychleschnoucí umělé. Teď mi straší v hlavě myšlenka, jestli se tou vysokou teplotou nemohla z těch ručníků uvolnit nějaka škodlivá látka. Jde mi o to, že jsem se do nich utirala před kojením a jestli jsem takto nemohla nějak poškodit malou? Nebo je to blbost a nemusím se tím trápit? :nevim: :nevim: :nevim:
8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8051
21.6.21 11:43

Wtf omg Kfc??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
21.6.21 11:47
@Sany80s píše:
Nemyslím, že se z toho něco uvolňuje, spíš jsi je mohla zničit.
A trošku mírni s tou dezinfekcí.

Ze, ja myslela ze napise ze se boji ze manzelovi znicila drahe rucniky a uz nebudou ‘rychleschnouci’. A ona toto :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
21.6.21 11:47
@topazio píše:
Některým ženám už hrabe. :zed:

To jsou přece hormony!!! Zakladatelko, už aby sprchlo co? Studenej hadr na hlavu si dej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4071
21.6.21 11:49

Ja myslela, ze se bojíš, ze se srazily, a ty tohle 8o no, mě vic bavily dotazy na jídlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
21.6.21 11:50

Jo šestinedělí je sviňa, já bych ho zakázala :mrgreen: neboj, nic se stát nemohlo. Chvíli počkej a hormony budou zase tam, kde mají. Bude líp ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1880
21.6.21 11:50
@Anonymní píše:
Ahoj, bude to znít šíleně, ale ta obava mi nejde z hlavy. Chtěla jsem se zeptat na jednu věc, co mě trápí. Jsem teď v šestinedělí a kvůli hygieně peru ručníky na 90. To u bavlněných není problém. Jenže já idiot jsem s těmi bavlněnými prala i manželovi sportovní ručníky, takové ty rychleschnoucí umělé. Teď mi straší v hlavě myšlenka, jestli se tou vysokou teplotou nemohla z těch ručníků uvolnit nějaka škodlivá látka. Jde mi o to, že jsem se do nich utirala před kojením a jestli jsem takto nemohla nějak poškodit malou? Nebo je to blbost a nemusím se tím trápit? :nevim: :nevim: :nevim:
🤣 🤣 🤣 Tohle už je fakt mazec. Tohle je vrchol všech dotazů, co se týče koupani v těhotenství aj. To už snad píše troll, fakt. Autorko, mysli hlavou ne břichem.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat