Prázdný gestační váček 5+3tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vikitaa
Povídálka 13 příspěvků 17.12.18 15:56
Prázdný gestační váček 5+3tt

Ahoj hoky, jsem jak na trní. Najde se někdo, kdo mě uklidní? Nemám normální cyklus, bez agolutinu nemám ani MS. Minulý týden jsem byla pro agolutin a dělal uzv, nikde nic. To bylo 11.12. Agolutin nezabral, což je u mě někdy běžné, tak sem šla dnes na druhou injekci. Dnes po týdnu dělal uzv znovu a tam gestační váček, ani ho neměřil. Říkal jen, že je to hodně mladé těhotenství a zatím ma mimi jen „domeček“ a nic v něm. Prý tak 4tt, začátek 5tt. Tak sem šla s úsměvem domů a tam počítala a zjistila, že to nějak nesedí. Vím, kdy proběhnul poslední nechráněný styk, než manžel odjel. To bylo 23.11., pak odjel na 2 týdny pryč. A když se vrátil už jsem měla pozitivní TT. Takže je defakto jasné, že bych měla být 5+3tt (tudíž 6. týden). Pokud si spermiky počkali max 2 dny, tak dobře 5+1 tt nejméně. Neměl by být touto dobou už žloutkový váček? Měl jste to někdo podobné a bylo vše ok? Dutinka neměla ani cm od oka, prostě malá čmouha. Prosím jen ty, kteří vědí, kdy přesně otěhotneli. U mě žádná posunutá ovulace nehrozí, tudíž o mladší těhu se nejedná. Kontrolu mám, až po novém roce. Díky

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9234 příspěvků 17.12.18 16:01

Např toto těhotenství vím naprosto přesně kdy jsem otěhotněla byl to jeden jediný sex po šestinedělí a přesto byl prcek vždy o 2 dny starší a teď je cca o 4 dny mladší (36tt) :)

BelAir
Povídálka 16 příspěvků 17.12.18 16:04

Mažu koment, blbě jsem si přečetla dotaz :oops: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >