Prázdný gestační váček 8+6 tt

51
26.5.20 09:52

Prázdný gestační váček 8+6 tt

Ahoj holky, dnes jsem 8+6tt (poslední menstruace byla od 25.3. do 29.3.). Dnes jsem byla u doktora a ten mi sdělil, že gestační váček je prázdný. Minulý týden měl váček 13,2 mm a dnes 15,4 mm, takže stále roste. Lékař mi sdělil, že tam není žloutkový váček, a že už se plod pravděpodobně nevytvoří. Minulý týden jsem lehce špinila, tak mi lékař nasadil Utrogestan, který jsem užívala 3× denně. Myslíte, že je ještě alespoň maličká šance, že se plod vytvoří? Případně jak dlouho čekat než váček budou muset lékaři operativně odstranit? Může ještě vyjít ven sám? Jsem z toho zoufalá. Budu ráda za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3724
26.5.20 09:56

Obávám se, že šance už je téměř 0. V 9 tt už bývá dávno srdíčko. I kdyby si měla ovulaci později, tak už by asi bylo. Uvidíš co bude dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 09:57

@Deni94 tim Utrogestanem ho teď držíš, aby neodešel. Jak jsi krvácela? Červeně nebo hnědě?
Ja měla zamlkle v 7 tt, zjištěno v 9, že uz nebije srdíčko, to už jsem začínala špinit červeně, po vysázení Utrogestanu se to rozjelo samo a na revizi jsem nemusela.
Víš kdy jsi měla ovulaci? Nemohla být třeba hodně posunutá?

• Nahlásit
  • Citovat
3026
26.5.20 09:59

V 9 tydnu uz to nevidim nadejne. Drz se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
26.5.20 10:01
@Anonymní píše:
@Deni94 tim Utrogestanem ho teď držíš, aby neodešel. Jak jsi krvácela? Červeně nebo hnědě?
Ja měla zamlkle v 7 tt, zjištěno v 9, že uz nebije srdíčko, to už jsem začínala špinit červeně, po vysázení Utrogestanu se to rozjelo samo a na revizi jsem nemusela.
Víš kdy jsi měla ovulaci? Nemohla být třeba hodně posunutá?

Ovulace podle jedné aplikace cca 8. dubna. Krvácela jsem jen hnědě, lehké špinění. Nejhorší je, že moje tělo si pořád myslí, že je těhotné. Prsa mě bolí, po ránu je mi špatně, pořád chodím čůrat. Pořád si nedokážu připustit, že to nevyjde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 10:04

@Deni94 aplikace :roll: jak dlouhe máš cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
3486
26.5.20 10:04

Pravděpodobně nevytvoři? Co to je za dokrora proboha. V tu dobu uz ma plod srdce… tady neni snad ani minimalni sance pokud nema nejaky vadny ultrazvuk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
26.5.20 10:05
@Anonymní píše:
@Deni94 aplikace :roll: jak dlouhe máš cykly?

Většinou 28 dní, ale občas pár dní zpoždění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 10:07

@Deni94 tak to vypadá špatně. Není tam ani embryonální pól.

• Nahlásit
  • Citovat
3026
26.5.20 10:08

@Deni94 Ja nechapu ten postup. Jasne ze mas priznaky, to kvuli hcg ktere v sobe porad mas. Nechapu proc ti dal ten ultros. Mel s tebou vyresit jestli pujdes na vycisteni nebo pockas az se vycistis sama. A ne nasadit ultrogestan ktery ti neprivola ms. Zbytecne te nechava trpet. Tohle tehotenstvi neni v poradku a pravdepodobne uz ani nebude. Drz se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
26.5.20 10:22

Tady opravdu nemáš šanci, že je to ok… příště to vyjde. Pokud se tělo nevycisti samo, bohužel Tě nemine revize, ale to nic není, jedna se o rychlý zákrok :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2593
26.5.20 10:28

Bohuzel.. Tohle už je snad hraniční týden kdy už má být srdíčko… :( zvláštní lékař…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50399
26.5.20 10:30

Pokud za týden vyrostl váček o 2 mm a nic se v něm neobevilo, je šance na prosperující těhotenství blížící se k nule. V téhle fázi je během týdne ohromný skok, i kdybys ovulovala později. Pro příklad, já v 5+0 prázdný gestační váček, v 6+0 5mm embryo se srdíčkem. I ten samotný váček by měl růst min. milimetr denně, ale z velikosti 13 mm už by v něm mělo být vidět nepřehlédnutelné embryo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
26.5.20 10:50

Tak nezbývá než čekat, jestli vyjde ven přirozenou cestou nebo bude nutná revize. A doufat, že příště se to povede :( Jak jste se s tím zvládli vyrovnat? Já si to zatím nedokážu ani připustit. Strašně jsme se s partnerem těšili a tohle je obrovský šok :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 11:49

@Deni94 Ahoj, bohužel mám stejnou zkušenost, jedná se o afetální vejce - v 7+4 měl gestační váček 11mm ale byl prázdný, takže jsem to ukončila potratovou pilulkou (sice se to platí ale Dr. doporučoval že je to šetrnější než revize). Těhu příznaky jsem měla ještě pár dní po potratu. Psychicky jsem byla fakt na dně. Ale snažila jsem se myslet pozitivně - otěhotnět se povedlo (trvalo to asi rok), jen bylo prostě něco špatně a příště už to dopadne dobře. Taky jsem se upnula na to abychom se mohli co nejdřív snažit znovu. A povedlo se nám hned po první MS, teď jsem ve 25tt :srdce: Přeji hodně štěstí a drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama