Prázdný plodový vak

Napsat příspěvek
Velikost písma:
125
6.6.14 16:44

@Markéta80 asi půlka dubna nejsem.si jistá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5826
6.6.14 16:54

@miamama Proč zakládáš novou diskuzi? 8o Myslíš, že se tady dozvíš něco nového? Prázdný plodový vak znamená, že je v děloze pouze obal bez zárodku dítěte. Pro představu, představ si vajíčko bez žloutku :nevim: Také se z takového vajíčku kuře nikdy nevylíhne. Chápu, že jsi zklamaná, ale máš ponaučení pro příště netestovat se a nechodit na gyndu příliš brzy :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
6.6.14 17:42
@miamama píše:
Nejsem si vůbec jista kdy jsem měla posleno menzec někdy v půlce dubna

v půlce dubna? to je celkem dost dlouho :think: případné těhotneství už by bylo fakt vidět - pokud nemáš cyklus 60 dní… Jen fakt nechápu, proč pořád ty sam diskuze. Vydrž do té další kontroly :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13784
6.6.14 18:22

@Ginuš jak může být srdíčko, když ve váčku není plod? 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59410
6.6.14 18:25

@miamama takže cca 3 týdny od vynechání? o v po bych zašla na krev a ve středu zase a uvidíš jak roste hcg. pokud poroste tabulkově a na příští ko na utz bude nějaký posun tak ok, pokud hcg bude hodně nízké ta je to špatné :? ale do další ko musí něco najít, ted se to mění i každý den, mě doktoři nedávali naději, jo 2% ale to spíš aby neřekli 0% a nakonec bylo vše ok ale hcg rostlo tabulkově jen gestačnim váčku nic :jazyk: a pak za tři dny byl plod i :srdce: ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
6.6.14 18:50

@AnastazieB bohužel může… Od 7 do 10tt bylo srdíčko a nic víc - v 11tt už nebylo ani srdíčko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20885
6.6.14 20:09
@Ginuš píše:
@AnastazieB bohužel může… Od 7 do 10tt bylo srdíčko a nic víc - v 11tt už nebylo ani srdíčko

asi jsem blbá, ale taky nerozumím jak může být jen srdce? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
6.6.14 20:24

@miamama já. Jeden týden divný, nepravidelný útvar, který se tvářil spíše jako zanikající plod, za 10 dní zanikající plodový vejce, objednání na druhý den na revizi a další den v nemocnici živý plod s bijícím srdcem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
7.6.14 10:25
@lleennttiillkkaa píše:
@miamama já. Jeden týden divný, nepravidelný útvar, který se tvářil spíše jako zanikající plod, za 10 dní zanikající plodový vejce, objednání na druhý den na revizi a další den v nemocnici živý plod s bijícím srdcem

Děkuji ti za tvůj skvělý příběh, moc mě povzbudil

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
7.6.14 12:29

@Bavi opisuji lékařskou zprávu - v dutině děložní 1 GV, uvnitř váčku echo váčku žloutkového. Patrná počínající AS :nevim: srdíčko jsem fakt viděla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
7.6.14 12:33

@Ginuš A oni te. chtějí poslat na revizi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
7.6.14 13:04

@miamama to bylo v roce 2010 - skončilo to revizí - nebylo pak už ani srdíčko - zamlknuté těhotenství

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20885
12.6.14 14:32

@miamama tak jak to dopadlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15193
12.6.14 15:56

V jiné diskuzi psala že špatně :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
125
16.6.14 11:09

Soatne potratila jsem :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty