Reklama

Přechod na kaši, přestala spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacik1
Závislačka 2929 příspěvků 09.03.10 06:39
přechod na kaši

Ahoj maminy prosim o radu…zkušenost!
Nejsem si jista jestli je to kaší ale začli jsme s ni minuly tyden a misto toho aby mala spala celou noc ma to naprosto opačny efekt! pořád tlačí asi ji bolí břiško nebo nevim…nemam zkusit spis kasi pomalicku pridavat do UM. nebo to muze byt ze jsem presli ze Sunaru O na Sunar plus?? mam zkusti HA??
Dekuji za jakoukoli radu uz jsem celkem zoufala protoze porad jen placeme a tlacime!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nicky
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 09.03.10 07:16

ahoj, já jsem měla podobný problém, po mléku spala celou noc, ale s kaší na noc se budila a bolelo jí bříško. Tak jsem jí začala dávat kaši kolem šesté večer, pak si ještě chvilku hrála, kolem sedmé koupání a pak na noc mlíčko. Vyzkoušej to, třeba to na ní bude taky platit :wink:

BohunkaP
Extra třída :D 14932 příspěvků 09.03.10 07:32

Nevím, kdy přesně tu kaši dáváš, ale u nás se osvědčilo dávat to formou večeře, tj. kolem půl šesté… nikoli těsně před spaním na zaplácnutí, to je pak bříško těžké. Po koupání dostávala normálně mlíčko (kolem sedmé hod).

MikaSipa
Kecalka 439 příspěvků 09.03.10 07:37

My máme taky kolem šesté kaši, a po koupání kolem půl osmé mlíčko a pak spinkat :-) Třeba se to zlepší, nebo zkus jinou kaši. My musíme mít mléčnou rýžovou, jakmile je mléčná obilná, tak se malej budí a brečí.

Petra Z
Hvězda diskuse 51903 příspěvků 09.03.10 07:51

Ahoj…já začala s kaší v 7mi měsících a taky ho bolelo bříško…tak jsem přestala a za měsíc to zkusila znova a v pohodě.

lost008
Závislačka 3168 příspěvků 09.03.10 07:56

U nas taky kolem 17.30kase a pak kolem 19.30pred spanim mliko. :wink: :wink: :wink:

kacik1
Závislačka 2929 příspěvků 09.03.10 07:58

tak jo, dneska to zkusim. ja jsem tak na ni najizdela ze jsem ji davala tak v pul 6 a v 7 mlicko. ale vsuchni rikaji kasi na noc no…v kolik pak tak asi dat zase mlicko?? me prijde o pulnoci nebo v Jednu brzy

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 09.03.10 07:58

Ahoj!

Tak jí tu kaši zkus přestat dávat a uvidíš.
Jinak to asi nezjistíš, jestli je to z té kaše.

Myslím, že ve 4 měsících má ještě nárok se v noci budit.

Efina
Kelišová 6429 příspěvků 09.03.10 09:16

Ahoj, myslím, že rozestup mezi mléčnou kaší a mlékem by měl být delší… jestil ji nebolelo bříško po namíchání nestrávaného příkrmu a nového mlíčka… :think:
Každopádně nám malá po kaši taky spala hůř, tak jsem se vrátila k UM a je spokojená. Ona ta kaše být nemusí.. A hlavně nemusí být tak brzy… malá je fakt maličká…
My začínali v 6m… nyní skoro v 8m má na noc stále jen UM a spí celou noc bez potřeby jídla… to, že nemusí baštit v noci se ustálilo během posledního měsíce a paradoxně k tomu napomohl návrat k UM a vysazení kaše.. protože se tolik nekroutí a proto ji to nebudí… :mrgreen:

PeťulaK
Echt Kelišová 8049 příspěvků 09.03.10 10:19

Tak u nás to bylo stejné. I když nevím zda to třeba nebyly zoubky, které vykoukly v přibližně stejnou dobu(ale přes den jí vůbec netrápily). Od té doby co jsme začli s kaší, tak prostě častokrát za noc plakala ze spaní. A opravdu jsem zjistila, že po rýžových kaších to bolení nejpozději do hodiny má :nevim: Tak jsem jí začla míchat s mlékem (dáváme Nutrilon). Ale při přechodu na obilnou kaši (Hami-na dobrou noc) se to zlepšilo. Zatím ji teda dávám půl na půl s mlékem a vypadá, že se nám pomalu ale jistě začíná vracet celonoční spánek (ťuk ťuk, radši klepu :lol: ) Prostě po těch rýžových trpěla jak pes a taky se hrozně kroutila :nevim:

janinka4444
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 09.03.10 12:30

tak u nás to byl ten samý problém,po kaši měla malá zácpu a žízeň takže nespala.zatím dáváme hami hajaju to je dobré a s kaší chci počkat alespoň ještě měsíc.jinak my jsme měli nejdříve sunar 0 a jak jsme přešli na sunar 4 tak vůbec nechtěla papat třeba celý den,přešli jsme proto na hami a zatím jsme spokojené. Ale tvůj problém bude asi v té kaši před spaním,zkusila bych nedávat a opakovat třeba za 14 až 21 dní. :-)

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 09.03.10 13:29

Já bych tedy ve 4 měsících kaši nedávala, je to opravdu hodně brzy, zažívání dítěte na to ještě není připravené. A podobná diskuze, kde se hlasovalo jestli je pro dítě dobré se na noc nacpat a jestli líp spí,tu je, zkus jí najít. ZVítězila zkušenost, že když je dítě moc nacpané, spíš ho bolí bříško a spí hůř, u některých dětí to nemá na spánek žádný vliv. Ve 4 měsících má ještě nárok na to se budit. Začala bych tak nejřív za měsíc přidávat jen nemléčnou rýžovou kaši do jejího mlíčka.

BohunkaP
Extra třída :D 14932 příspěvků 09.03.10 16:44

Jéééžiš, já se teprve teď všimla, vy jste ještě strašně malincí!!! To se mi ta kaše zdá opravdu dost brzo, takhle malé mimčo má na noční buzení nárok a zaplácávat ho kvůli tomu kaší, není to zbytečné…? I nekojené děti začínají snad později…

mondullaa
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 10.03.10 10:39

tyjo ja nechapu proc vsichni zacinaji se vsim tak brzo…vzdyt to mleko je nejrychlejsi zpusob ne?a proc ty deti cpat zbytecne tak brzy?vsude kolem me slysim jak malym detem davaji presnidavky, pribinacky a vsechno mozny :( chudaci deticky!
hlavne kase na to spani nemusi pomoct a u takhle malyho ditete je fakt normalni, ze se vstava casto v noci ;)
omlouvam se, pokud je ma reakce prehnana, ale chtela jsem rict svuj nazor :wink:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 10.03.10 10:41
mondullaa píše:
tyjo ja nechapu proc vsichni zacinaji se vsim tak brzo…vzdyt to mleko je nejrychlejsi zpusob ne?a proc ty deti cpat zbytecne tak brzy?vsude kolem me slysim jak malym detem davaji presnidavky, pribinacky a vsechno mozny :( chudaci deticky!
hlavne kase na to spani nemusi pomoct a u takhle malyho ditete je fakt normalni, ze se vstava casto v noci ;)
omlouvam se, pokud je ma reakce prehnana, ale chtela jsem rict svuj nazor :wink:

Já tě chápu, taky to nechápu… :lol:

Ale je to samozřejmě každého věc.
Někdy se matky nechají dotlačit řečma babiček, tetiček apod…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >