Přechod na umělou stravu začátek 4. měsíce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
101932
28.7.14 20:19

@Danííík Udělat ji ošizené UM ;-) A jinak já tedy měla kojeného, ale problém obdobný, naučil se pít až ve 14 měsících a to pouze vodu. Čaj nepije doteď a to jsou mu 3,5…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
28.7.14 20:43

@j.a.n.i1 Zítra zkusím :-) Snad to bude konečně pít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12330
28.7.14 22:04

@Danííík víc bych naředila UM

jé koukám, že už to tu je :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14871
28.7.14 22:10

@kroulikova.k a jak poznáš že nemáš mléko?
naší alé budou 4M a dělá to stejně ale já mlíko mám ;) prso jí večer uklidnuje :oops: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
30.7.14 15:47

@iiiv
Tak jsem to zkusila a stejně nechce :-( prostě to nepolyká, plive to a nebo u toho začne ječet… :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí