Přechod na umělou stravu začátek 4. měsíce
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
28.7.14 20:19
@Danííík Udělat ji ošizené UM
A jinak já tedy měla kojeného, ale problém obdobný, naučil se pít až ve 14 měsících a to pouze vodu. Čaj nepije doteď a to jsou mu 3,5…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
28.7.14 22:10
@kroulikova.k a jak poznáš že nemáš mléko?
naší alé budou 4M a dělá to stejně ale já mlíko mám
prso jí večer uklidnuje
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
30.7.14 15:47
@iiiv
Tak jsem to zkusila a stejně nechce
prostě to nepolyká, plive to a nebo u toho začne ječet… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit