Nechce spát přes den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 18.12.17 11:54
Přes den nechce spát

Dobrý den mám 3 měsíčního syna a prostě přes den nechce spát, jo on usne ale třeba na půl hodinky, to je všechno. Pak zase 1-2 hodiny vzhůru a to je třeba pulku toho casu co je vzhuru uplakany. Pak usne treba kolem 16-17 hodiny odpoledne a spi az 2 hodiny. V noci spi krasne, kolem 20:00 mame koupani, lahev a nejpozdeji 21:30 spi, budi se vetsinou 2× za noc. Myslite ze mu neco muze byt? Mela bych zajit k doktorovi? :( dekuju za pripadne rady

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

svatecnice
Kelišová 5970 příspěvků 18.12.17 12:01

@Ronnie95 zkus bílý šum a bude spát snad déle přes den.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 18.12.17 12:03

@Ronnie95
Je v pořádku. Prostě jen nechce spát a pláče proto, že nemá dost vjemů, nudí se a ty jsi z toho nervózní. Zažila jsem to taky a řešila s doktorkou. Její odpověď byla - pokud bude utahaný, tak prostě usne, dejte si prcka do dětského lehátka v kuchyni na stůl, aby viděl, jak vaříte… Dnes je synovi skoro 5let a spí jen 8,5h denně! Je to mazec, ale jemu to fakt stačí. :roll:

Příspěvek upraven 18.12.17 v 12:07

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 18.12.17 12:06
@svatecnice píše:
@Ronnie95 zkus bílý šum a bude spát snad déle přes den.

To jsem taky zkoušela - na netu jde najít zvuk vysavače nebo pračky, ale leze to po čase na nervy :D

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 18.12.17 12:10

@Vlaďka 83 ani ne ze jsem nervozni jen on jak zacne byt unaveny chce byt jen na rukach, a nebo jakmile posadime do sedatka musim mu venovat naprosto vsechnu pozornost, nesmin se ztratit z dohledu jinak zacne plakat. Je to asi tri tydny zpatky mel neco jako strevni chripku, a od te doby je takovy, nechce chodit ani k lidem, kolikrat nechce byt ani u jeho taty, ktery kvuli cestovani se vraci az vecer z prace.

Hobitka
Závislačka 2881 příspěvků 18.12.17 12:12

@Ronnie95 Nic to nebude, dve z mych trech deti nespaly jako mimina pres den, treti zas nespalo v noci :mrgreen:. S nikym jsem to neresila, zadni spaci to nejsou doted.

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 18.12.17 12:14
@Hobitka píše:
@Ronnie95 Nic to nebude, dve z mych trech deti nespaly jako mimina pres den, treti zas nespalo v noci :mrgreen:. S nikym jsem to neresila, zadni spaci to nejsou doted.

A taky byly uplakane? 8o

zuzanka003
Kelišová 7421 příspěvků 18.12.17 12:14

@Ronnie95 mě spala mála 2× po 30 min přes den. zpravilo se to v roce jak přešla na jedno spaní

Hobitka
Závislačka 2881 příspěvků 18.12.17 12:15
@Ronnie95 píše:
@Vlaďka 83 ani ne ze jsem nervozni jen on jak zacne byt unaveny chce byt jen na rukach, a nebo jakmile posadime do sedatka musim mu venovat naprosto vsechnu pozornost, nesmin se ztratit z dohledu jinak zacne plakat. Je to asi tri tydny zpatky mel neco jako strevni chripku, a od te doby je takovy, nechce chodit ani k lidem, kolikrat nechce byt ani u jeho taty, ktery kvuli cestovani se vraci az vecer z prace.

Nejstarsi dceru jsem si dovolila odlozit z ruky na 5 minut ze 24 hodin (=rychla sprcha), kdyz jsem si chtela umyt hlavu, dala jsem ji do sedacky a pustila ji pracku, to na chvili vydrzela :mrgreen:. Zijem obe, ale jo, s mimcem to muze byt i pekny mazec. Tak at je brzy lip. :hug:

Nino13
Stálice 62 příspěvků 18.12.17 12:17

@Ronnie95 Tak můj syn ve třech měsících v noci spal od 22 - do 5-6 hodin se třemi! pauzami na krmení. Přes den usnul na 3×30 minut. Pokud jsem chtěla, aby spal víc přes den a nebyl moc protivný, tak jsem ho musela vozit v autě. V kočárku nevydržel spát. Od roka už přes den nespí vůbec. A jsou dny, kdy mu teď ve třech letech stačí jen 8 hodin v noci. Prostě nespavec.

Popokatepetla
Závislačka 2960 příspěvků 18.12.17 12:17

Užívej si, že ti spí krásně přes noc. Je to normální, některé děti spí více, jiné méně. O šátku na nošení jsi neuvažovala? Mimčo by cítilo tvoji přítomnost a mohlo být spokojené i přes den.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 18.12.17 12:19

@Ronnie95
Je to šílená rada, ale na syna do půl roku zabíralo hlídání v chlapském stylu: Hokej na plné pecky, dědeček, pradědeček, tatínek a strýc v malé „pracovně“ narvaný na polorozpadlé sedačce před televizí přes půl stěny. Syn v dětském nosítku u tatínka na klíně spal jak nikdy. No a já spala taky po celou dobu přenosu. :mrgreen:

Hobitka
Závislačka 2881 příspěvků 18.12.17 12:21
@Ronnie95 píše:
A taky byly uplakane? 8o

Prvni extremne, druhe prumerne, treti je zlaticko, tak to bude spis povahou nez spankem :nevim:, spali (teda spis nespali) vsichni tak nejak stejne.

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 18.12.17 12:22
@Vlaďka 83 píše:
@Ronnie95
Je to šílená rada, ale na syna do půl roku zabíralo hlídání v chlapském stylu: Hokej na plné pecky, dědeček, pradědeček, tatínek a strýc v malé „pracovně“ narvaný na polorozpadlé sedačce před televizí přes půl stěny. Syn v dětském nosítku u tatínka na klíně spal jak nikdy. No a já spala taky po celou dobu přenosu. :mrgreen:

Tak ted jsem se zasmala u nas totiz funguje fotbal ale ten teda sleduje :D ono hlavne co je nejhorsi jak se dostane do te svoji nalady musim ho mit na rukach a chodit jakmile si sednu je řev :nevim:

Ronnie95
Povídálka 32 příspěvků 18.12.17 12:23
@Popokatepetla píše:
Užívej si, že ti spí krásně přes noc. Je to normální, některé děti spí více, jiné méně. O šátku na nošení jsi neuvažovala? Mimčo by cítilo tvoji přítomnost a mohlo být spokojené i přes den.

Satek bude na Vanoce :palec: :D teda snad :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama