Reklama

pred porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

++cucanka
Nováček 1 příspěvek 08.07.09 14:53
pred porodem

ahoj maminky,chtela jsem se zeptat co vse je potreba pred orodem zaridit?? Uz jsem zoufala nevim co a jak.mooc Vam vsem dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

malika
Kecalka 394 příspěvků 08.07.09 15:53

co myslíš konkrétně? jako nějaký formality nebo výbavičku pro sebe nebo pro mimi? :)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 08.07.09 15:55

tady jsou nějaké administrativni veci
http://www.porodnice.cz/node/3744

seznam veci do porodnice najdes na strankach dane porodnice
seznam veci pro miminko najdesv sude mozne, trebas http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?… ,http://www.mi­minko.estranky­.cz/clanky/Vy­bavicka/Vybavic­ka-pro-miminko .. hod si do ggole vybavicka pro miminko, najde se ti milon stranek, me teda sla z toho hlava kolem
pozn: v drogerii stoji nuzky na nehty 150, v lekarne 300, taky jsem naletela…

no a pak uz me napada jen
vyridit si v zamestnani materskou,
rozmyslet si, jak pojedes do porodnice

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.07.09 16:07

Me jeste jedna vec napadla.Zaridit DETSKEHO LEKARE. :lol:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 08.07.09 16:08

Omlouvam se ted se divam na odkaz co jsem dala Pudla a ono to tam je napsane. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.14 22:06

Poznaly jste noc pred porodem ze to prijde? Jestli ano, tak jak?

Barushe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.14 22:08

Jj, chodila jsem cely odpo porad curat, i kdyz jsem nepotrebovala :lol: strasne mi tlacil na mocak, jak sestoupil dolu :)

bismarck
Kecalka 380 příspěvků 1 inzerát 21.02.14 22:15

Ne, noc pred porodem jsem dostala prvni poslicky, den byl normal a v noci mi zacaly ve stejnou hodinu kontrakce. takze vubec

Andeliiicek
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 21.02.14 22:17

Vůbec, byla jsem už druhý den v nemocnici - měla jsem dost silné poslíčky - no a ten den ráno kdy jsem začala rodit mě měli pustit - takže to, že se mi začal rozjíždět porod jsem nepoznala vůbec :mrgreen:

Andeliiicek
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 21.02.14 22:18

Ale proč ten anonym, kvůli takovému dotazu? :think: :kytka:

svycarka
Echt Kelišová 7548 příspěvků 21.02.14 22:20
@Anonymní píše:
Poznaly jste noc pred porodem ze to prijde? Jestli ano, tak jak?

zacala jsem mit mini kontrakce, ale myslela jsem si, ze to jsou poslicci..kdyby mi nezacla odtykat plodovka ani bych nepostrehla, ze zacinam rodit. a zaplatpanbuh, pac byl z toho nakonec prekotny porod ;)

monulda
Kecalka 385 příspěvků 21.02.14 22:22

Já jsem den před porodem nic necítila, jen jsem vařila oběd a šla jsem na něho dokoupit pěšky nějaký věci a po cestě domů jsem si říkala, že už jsem marná, že mě to hrozně zmáhá, večer jsem šla spát v pohodě a o půl 3 ráno mě probudila prasknutá voda. Takže u mě žádný příznaky, že bych to dopředu poznala. Tak jsem zvědavá, jak to bude teď podruhé.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 21.02.14 22:34

Ja jsem to poznala bo jsem mela termin na vyvolavani :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.14 22:44

Ja prave v terminu nejsem. Jsem 37tt. Dnes me ale strasne boli spodek, zada a pali me zaha. Tak si prave rikam jestli to v noci neprijde.

El Dragon
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 21.02.14 22:58

Byla jsem pouze hodne unavena, a pak zničehonic praskla voda.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >