7.7.2009 - pozitivní TT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 07.07.09 09:41
7.7.2009 - pozitivní TT

Ahoj slečny, dámy, maminy, těhulky…
Cca před hodinou a půl jsem „počůrala papírek“ a vypadá to pozitivně. Mám se zařadit mezi těhulky, co myslíte?
 http://img5.rajce.idnes.cz/…P1230072.JPG

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 07.07.09 09:51

Jestli se nepletu, tak je to mamatest, tak tomu bych věřila. Graluluju, ale radši jen potichoučku.. Jak dlouho máš zpoždění?

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 07.07.09 09:56

Ahoj, ano, je to Mamatest. Dvě hodiny po testování je ta druhá / více viditelná, ale to už asi tolik neplatí :) MS mám nepravidelnou, ale v poslední době se to „ustálilo“ na 37DC, což je dnes…

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 07.07.09 10:30

no gratuluji a jistě se mezi těhulky zařaď skvěle si popovídáte a aspoň vám to uběhne do první kontroly…

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 07.07.09 10:40

taky gratuluji.Taky sem to tak mela ze zacatku.

apricose
Závislačka 3688 příspěvků 07.07.09 11:06

Mamatest me ukazal presne to same a v zivote nezapomenu jak jsem bezela hned za manzou mu to ukazat a on se me zeptal:„A takhle slaby to plati???“ :lol: A PLATILO :lol: :lol: :lol:

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 07.07.09 11:16

Přidávám se k názoru - přesně takle vypadal muj mamatest 40den cyklu, asi 3 týdny po oplodnění :-) držm pěsti do dalších týdnů!!!

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 07.07.09 11:19

Jéé, holky, tak já moc díky za podporu :)
Já za přítelem ještě nepoběžím, jednak je v práci a jednak chci počkat, až mi to posvětí doktor :)

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 07.07.09 11:31

Erian, za doktorem klidně utikej hned, do odpoledne bys už mohla mit jistotu a večer mužete spolu buchnout první nealko šampano. Hlavně se už ted opatruj a dej vědět jak ti to dopadlo!!!

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 07.07.09 11:53

Renčo - doktora nechám na později, bydlím na vesnici, takže bych musela do Prahy a navíc já pocházím z Východních čech a gyndr mám zatím ještě tam… Ale do 14 dnů tak pojedu za rodinou, budu mít narozky, takže se u něj stavím a zamávám mu před nosem pozitivním TT. Ten bude koukat, na podzim mě „přemlouval“, že bych byla krásná mamina :D

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 07.07.09 13:16

garatuluji a hodne štěstí........

evculinda
Extra třída :D 12968 příspěvků 07.07.09 13:22

taky gratuluju!!! Měla jsem stejně slabou // :wink: :lol:
A jseš dobrá, že to udržíš! Já to vyzvonila snad všem :oops: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

PetruS 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.09 13:32

Veliká gratulace !!! :D A držím palečky, ať jde vše dobře :srdce:

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 07.07.09 14:11

Evculinda - myslím, že na vyzvonění je ještě mooře času a navíc jako by nestačilo, že si to tady na fóru přečte půl republiky :D
A příťa asi něco tuší, onehdá, když jsem tady chodila a nadávala, „po čem je mi krucinál tak blbě“ , tak na mě kouknul a zkonstatoval situaci - že jsem určo těhule :D
A jinak i nadále děkuji za gratulace…

luli
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 08.07.09 13:07

Erian,
aj slaba ciarock je ciarocka - znamena pritomny hcg hormon a ten je len v tehu, a vytvara ho uhniezdene vajicko. Toz gratulujem a prajem krasne tehu. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >