Předčasná tvorba mléka?

2
5.5.04 14:16

Předčasná tvorba mléka?

:) Prosím o radu,
jsem ve 32tt a už asi měsíc mi s prsou při mírném zatlačení vytéká taková mléčná tekutina, ne úplně bílá, spíš průhledná.
Neumím si to přesně vysvětlit, v knížkách jsem nic nenašla .

Děkuji za odp. Tkanička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2339
5.5.04 14:24

Ahoj Tkaničko,
to je mlezivo, tvoří se ještě před mlékem a je to naprosto v pořádku. Akorát se to prý nemá vytlačovat. Osobní zkušenost bohužel nemám, mě se začalo tvořit až mléko a to až 5. den po porodu, dceru jsem musela do té doby krmit umělým, naštěstí se pak chytla bez problémů. Takže buď ráda, miminko nebude o hladu :-)
Katka a Klubíčko 18+4tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1460
5.5.04 15:14

Mlezivo

Tak, tak, je to mlezivo a je to naprosto v pořádku. Nevím, do kterých knih ses dívala, v někerých článcích na internetu to je.

Když tak se mrkni do deníčků pro Jarní miminka, napsala jsem dva díly o kojení, je tam i o mlezivu.

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.5.04 16:12

Re: Předčasná tvorba mléka?

Tkanicka píše: :) Prosím o radu,
jsem ve 32tt a už asi měsíc mi s prsou při mírném zatlačení vytéká taková mléčná tekutina, ne úplně bílá, spíš průhledná.
Neumím si to přesně vysvětlit, v knížkách jsem nic nenašla .Děkuji za odp. Tkanička
Ahoj tkaničko já jsem ve 34.tt a tkzv. klostrum mi z bradavek vytéká už 2. měsíce je to prý v pořádku!! Hodně štestíčka a hlavně zdravíčka vám oboum papa Katka
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.5.04 07:09

Ahojky holky
mě vytéká z bradavky taky několik kapek denně mleziva nebo co to je. Jen ani nevím jestli jsem těhotná. Ještě jsem si nedělala test, protože jsem začal trochu špinit. Možná si jenom tak moc přeju mimčo, že je to psychického původu. I kdyř podle toho jak mě bolí prsa a je mi pořád na zvracení bych těhotná mohla být. Zkouším to ale teprve první měsíc a je mi 37 roků, takže by to byl spíš zázrak.
Při prvních těhotenstvích jsem tento příznak neměla. Mléko se mi objevilo až den po porodu. Přeji hodně štěstí.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.5.04 11:25

tvorba mleziva

Ahoj,
taky jsem se chtěla zeptat, i já mám občas výtok z prsou - v podobě několika kapek - ale jsou sytě žluté barvy - nemáte s tím některá zkušenost??? Všude jsem četla jenom o mlezivu bezbarvém?????!!!!!
Díky za info
Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
2
17.5.04 12:49

barva

Asi bych si už nedělala starosti, to moje mlezivo je někdy bezbarvé , někdy takové mléčné trochu dožluta, někdy uplně bílé.

Tkanička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama