Prehrati pri cviceni

401
19.11.04 05:48

Prehrati pri cviceni

Ahoj holky,
chtela bych se zeptat jak dalece je nebezpecne prehrati organismu a jaky vliv ma na mimi? Denne se zapotim ve fitku, ale dobry pocit (pro mimiska) z toho nemam :oops: :arrow: Prosim o radu.

Markina 24tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27
19.11.04 09:53

Ahoj Martino.
Já jsem před těhotenstvím chodila cvičit pravidelně a chtěla jsem pokračovat i při něm , ale raději jsem se zeptala lékaře . Pokud jsi cvičila pravidelně před těhotenstvím, není žádný problém v tom potračovat . :wink: pokud se ti při cvičení neděla špatně , nekrvácíš , či nemáš bolesti v podbřišku . pak je lepší přestat.
Malému či malé to vůbec neškodí . Ale při pokročilém těhotenství bych raději zvolila , cvičení pro těhotné ( pomůže ti to při porodě a hlavně jsi pod dozorem odborníka ) :wink: Zkus se zeptat svého doktora. Doufám , že jsem ti trochu pomohla. Verča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
20.11.04 00:34

Ahoj Kviky, diky za radu :) . Jsem zvykla na sport uz od mala, vetsi zaber mi nikdy nedelal problem ani ted v tehu. Z chytrych knih jsem se docetla, ze je vhodne pri cviceni hlidat tlak a prehrati organismu, take Dr. mne v pocatku informoval, ze se mam vyvarovat skakni a behani ale zapomela jsem se ho zeptat jak je to s tou telesnou teplotou pri aktivnim cviceni :?: Mohu mimiskovi ublizit, kdyz se spotim ?

Diky a s pozdravem Markina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama