Prej jsem divnej

Anonymní
25.12.19 16:07

prej sem divnej

Ahoj, podle ostatních sem jinej. Je mi skoro 18 bydlím u rodičů a eště sem neměl holku. Sem hodně zaneprázdněnej studuju strojařinu do toho chodim na brigádu, doma máme hospodářství takže je furt co dělat a eště se věnuju renovaci motorek a aut. Co se týká práce tak všechno v pohodě ale už mně nebaví poslouchat ostatní jak si mně furt dobýrají že sem eště neměl žádnou holku. Vlastně já sem nikdy žádnou neoslovil, vždycky sem mněl něco na práci a nebyl čas někam chodit na zábavy. Opravdu jsem divnej???

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2169
25.12.19 16:11

Podle mě je divnej každý chlap, který leze na emimino.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4110
25.12.19 16:12

On leze na e-mimino a ty na chlapské weby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14220

Hmm, ja nemela kluka do 20 a ani jsem moc o to nestala. Tak jsme divni dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534

Až tady napíšeš o dvacet let později to samé, jo tak to budeš divnej. V osmnácti nemáš nic zmeškáno. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5389
25.12.19 16:15

Ano, chlap, co leze na web pro mámy s dětma, je divnej. 8o 8o 8o 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
25.12.19 16:18

@bjetuschka At zadáš jakýkoliv dotaz přehodí tě to sem, tak co se divíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4110
25.12.19 16:19
@bjetuschka píše:
Ano, chlap, co leze na web pro mámy s dětma, je divnej. 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Je nějakej web pro táty s dětma? Není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10819
25.12.19 16:20

Průměrný věk první soulože českých mužů je právě okolo 18 let. Takže v tomhle jsi pořád ještě v normě.

Ano - jedeš v jiném režimu než většina dospívajících mladých mužů. To ovšem není nic špatnýho.

Pokud si neuděláš čas na nějaké společenské kontakty, tak ovšem pořád zůstaneš sám. Nenajde se žádná sexuchtivá holka, nebo kluk, co za tebou prostě přijdou do dílny a svedou tě.

Pokud nezačneš chodit někam, kde jsou holky a je nějaká rozumná záminka se s nimi začít o něčem bavit, abyste zjistili jestli jste si sympatičtí - tak se s holkama nenaučíš ani mluvit, natož abyste si spolu něco začali.

A spíš než na klasické zábavy - kde už stejně budou spíš zadané a na to abys zabodoval musíš být hodně zkušený v rámci společenských „her“ - tedy v balení holek, spíš hledej nějaký koníček, kterému se budeš věnovat budeš někam chodit a budou tam i holky, co je baví podobné věci.

Další varinata je zkusit seznamky, ale to je podobné jako ty zábavy - bez toho abys uměl disciplínu „jak sbalit holku na seznamce“ budeš zažívat spíš odmítnutí a ignoraci - což nebude tvoje chyba, ale problém toho prostředí.

Komunikace s holkama je něco, co je potřeba se učit. A vzhledem k tomu, že si vlastě většinu puberty chyběl - schoval si se do hodně mužského prostředí a zaneprádzněnosti - což je vlastně docela bezpečné, protože je to známé, tak teď budeš potřebovat trošku dohánět „látku“.

Čím déle s tím budeš otálet, tím hůř to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4110
25.12.19 16:27
@Ou píše:
Průměrný věk první soulože českých mužů je právě okolo 18 let. Takže v tomhle jsi pořád ještě v normě.

Ano - jedeš v jiném režimu než většina dospívajících mladých mužů. To ovšem není nic špatnýho.

Pokud si neuděláš čas na nějaké společenské kontakty, tak ovšem pořád zůstaneš sám. Nenajde se žádná sexuchtivá holka, nebo kluk, co za tebou prostě přijdou do dílny a svedou tě.

Pokud nezačneš chodit někam, kde jsou holky a je nějaká rozumná záminka se s nimi začít o něčem bavit, abyste zjistili jestli jste si sympatičtí - tak se s holkama nenaučíš ani mluvit, natož abyste si spolu něco začali.

A spíš než na klasické zábavy - kde už stejně budou spíš zadané a na to abys zabodoval musíš být hodně zkušený v rámci společenských „her“ - tedy v balení holek, spíš hledej nějaký koníček, kterému se budeš věnovat budeš někam chodit a budou tam i holky, co je baví podobné věci.

Další varinata je zkusit seznamky, ale to je podobné jako ty zábavy - bez toho abys uměl disciplínu „jak sbalit holku na seznamce“ budeš zažívat spíš odmítnutí a ignoraci - což nebude tvoje chyba, ale problém toho prostředí.

Komunikace s holkama je něco, co je potřeba se učit. A vzhledem k tomu, že si vlastě většinu puberty chyběl - schoval si se do hodně mužského prostředí a zaneprádzněnosti - což je vlastně docela bezpečné, protože je to známé, tak teď budeš potřebovat trošku dohánět „látku“.

Čím déle s tím budeš otálet, tím hůř to půjde.

Tak jak kterej. Někteří v 18 ještě nemyslí na nějakej sex. To je právě to, prostě mají jiný zájmy a ještě to nepoberou v hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7712
25.12.19 16:27

Divnej nejsi ani omylem. Naopak, studuješ, pomáháš doma, máš pěkný koníček. Každý rodič by mohl být šťastný za takovýho kluka. Až budeš chtít nějakou holku, tak si ji najdeš, nebo ona tebe. Žij tak, aby to vyhovovalo tobě. Až budeš mít pocit, že jsi nespokojenej, tak to změň. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5389
25.12.19 16:45
@Božislava píše:
Je nějakej web pro táty s dětma? Není.

Upřímně, chlap co je k čemu netráví čas na diskusních fórech :mrgreen: a jako sorry, pokud na web zaměřený na snažení, těhulkování, miminka a výchovu dětí chodí chlap, tak je to přinejmenším divný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5389
25.12.19 16:49

@boball přehodí tě to primárně na weby, které jsi už někdy navštívila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
25.12.19 17:00
@bjetuschka píše:
@boball přehodí tě to primárně na weby, které jsi už někdy navštívila

To si úplně nemyslím, protože kdysi než jsem se sem zaregistrovala, jsem také zadala nějaký dotaz a objevilo se mi emimino, aniž bych o něm měla předtím páru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
25.12.19 17:13

JSI NORMÁLNÍ, ježiši, že ostatní mají za sebou v 18 už deset pseudo vztahů z tebe nedělá divnýho člověka. Kde je napsáno, že máš v tomhle a tomhle věku mít tohle a tohle? Nikde. Zařiď se podle svýho a na tyhle řeči kašli. Já jsem se do svých 22 let nikdy nelíbala a nepřipadá mi, že by mi něco zásadního uteklo, prostě to přišlo později. Někdo si na to prostě počká :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama