Jeho děti

Anonymní
22.12.19 12:23

Jeho děti

Ahoj holky,
Prosím o radu, jelikož to nemám s kým probrat píšu sem. Můj manžel má z předešlého manželství dceru 17 let. Bydlí u nás. Ale už to psychicky nezvládám. Vůbec nic doma nedělá, kromě nepořádku. Když není doma manžel má spoustu reci, jak ji řekne co má udělat, co si uklidit atd. Ale teď už ji vůbec nic neříká. Nejhorší je, že si neuklizi ani po sobě. V pokoji má plno nádobí na kterém je plíseň. Odnasi si jídlo do postele, takže si to asi umíte představit. Má tam různé džusy, ve kterých je také plíseň. Plno prachu, obleceni nahazene všude. Papírky od čokolád atd také všude. Ještě mám s manželem malou dceru 4 roky, na ni je manžel přísný, musí po sobě uklízet a beda, jak něco zapomene. To samé i já, když dám ovladač na špatné místo je oheň na střeše. Když mu řeknu, proč nedomluvi dceri, aby alespoň to nádobí odnesla do kuchyně co se jí hromadí v pokoji řekne mi na to, že nemá cenu ji něco říkat, že ho stejně neposlechne. Chtěla jsem aby ji aspoň řekl, aby jedla v kuchyni a neodnadela jídlo do pokoje, ale říkal, že ji to klidně řekne, ale že ví, že za dva dny so ho tam bude brát stejně. Jinak ji pořád leze do zadku a ve všem ji pochlebuje. Zařídil ji pokoj jak chtěla, má opravdu všechno, se svou matku mají také dobrý vztah a má i přítele, asi víc partnerů Teda. Přijde mi divné, že v 17ti letech nemusí doma vůbec nic dělat. Nedávno ji manžel i něco řekl, s čím by chtěl pomoci, ale ona nehla brvou, takže ji nic neřekl a nechal to tak. Prý nic dělat nemůže, že ho stejně neposlouchá a že se nechce rozčilovat. Takže celý dům je na mě, co se týče úklidu, vaření, praní atd… V koupelně je po ní také věčný nepořádek. Když se jí něco snažím říct já, tak se jí manžel jeste zastane a já si připadám jak blbec. Včera když jsem se zeptala, jestli si už ty hnijici věci z pokoje odnesla, řekl mi proč pořád proti ní neco mám a proč ho proti ní stále popichuji. Já by ale chtěla aby ji řekl základní věci, které by mohla dodržovat. Teď se třeba tři dny ani nesprchovala. Do pokoje za ní chodí někdy i má dcera, úplně se bojím, aby tam něco nechytla, ale bojím se už tady i něco říct, jelikož manžel na mě okamžitě vyjede.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3032
22.12.19 12:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Prosím o radu, jelikož to nemám s kým probrat píšu sem. Můj manžel má z předešlého manželství dceru 17 let. Bydlí u nás. Ale už to psychicky nezvládám. Vůbec nic doma nedělá, kromě nepořádku. Když není doma manžel má spoustu reci, jak ji řekne co má udělat, co si uklidit atd. Ale teď už ji vůbec nic neříká. Nejhorší je, že si neuklizi ani po sobě. V pokoji má plno nádobí na kterém je plíseň. Odnasi si jídlo do postele, takže si to asi umíte představit. Má tam různé džusy, ve kterých je také plíseň. Plno prachu, obleceni nahazene všude. Papírky od čokolád atd také všude. Ještě mám s manželem malou dceru 4 roky, na ni je manžel přísný, musí po sobě uklízet a beda, jak něco zapomene. To samé i já, když dám ovladač na špatné místo je oheň na střeše. Když mu řeknu, proč nedomluvi dceri, aby alespoň to nádobí odnesla do kuchyně co se jí hromadí v pokoji řekne mi na to, že nemá cenu ji něco říkat, že ho stejně neposlechne. Chtěla jsem aby ji aspoň řekl, aby jedla v kuchyni a neodnadela jídlo do pokoje, ale říkal, že ji to klidně řekne, ale že ví, že za dva dny so ho tam bude brát stejně. Jinak ji pořád leze do zadku a ve všem ji pochlebuje. Zařídil ji pokoj jak chtěla, má opravdu všechno, se svou matku mají také dobrý vztah a má i přítele, asi víc partnerů Teda. Přijde mi divné, že v 17ti letech nemusí doma vůbec nic dělat. Nedávno ji manžel i něco řekl, s čím by chtěl pomoci, ale ona nehla brvou, takže ji nic neřekl a nechal to tak. Prý nic dělat nemůže, že ho stejně neposlouchá a že se nechce rozčilovat. Takže celý dům je na mě, co se týče úklidu, vaření, praní atd… V koupelně je po ní také věčný nepořádek. Když se jí něco snažím říct já, tak se jí manžel jeste zastane a já si připadám jak blbec. Včera když jsem se zeptala, jestli si už ty hnijici věci z pokoje odnesla, řekl mi proč pořád proti ní neco mám a proč ho proti ní stále popichuji. Já by ale chtěla aby ji řekl základní věci, které by mohla dodržovat. Teď se třeba tři dny ani nesprchovala. Do pokoje za ní chodí někdy i má dcera, úplně se bojím, aby tam něco nechytla, ale bojím se už tady i něco říct, jelikož manžel na mě okamžitě vyjede.

Já bych vyfotila zajímavá zákoutí a udělala si v bytě nástěnku, kam bych to přidávala. Třeba někde u záchodu. Mě to někdo udělat, tak se zastydím. Třeba jí taky něco dojde. Kamarádky za ní nechodí? To by taky mohlo pomoci. Nechceš jí nějakou pozvat? Jídlo bych jí vyrvala z ruky, kdybych tedy byla doma. Nikam by ho neodnesla. Jinak bych tam poslala manžela, ať tam to nádobí sebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
22.12.19 12:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Nechala bych ji tu špínu v pokoji. A řekla manželovi ať ji buď domluví nebo to bude uklízet sám. Před tím bych se s ní ale zkusila domluvit na nějakých pravidlech a pokud by to nerespektovala kašlala bych na její věci. Ta nástěnka není špatný napad, ale je to na hranici sikany, ale ona te šikanuje vlastně taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
22.12.19 12:36

Ja bych na to sla z opacne strany… Stahnout fotky, dokumenty atd. Co udela plisen v lidskem tele, kdyz je s ni clovek delsi dobu v kontaktu…prekne natvrdo morbidni fotky…a ty bych vyvesila, nechala ji povinne zkouknout dokument. Hezky lecba sokem a zaroven je to i poucny. Nerikam, ze bude potom doma pomahat, ale bude si minimalne vic myslet na to, jestli ji neco hnije v pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 12:39

@Uslava ona kamarádky nemá. Ve škole jim kradla peníze v šatně z bund. Nějak se s ní nikdo nebaví. Pořád leží jen s mobil. Na gauči a píše na seznamky nějakým klukům.

• Nahlásit
  • Citovat
3032
22.12.19 12:39

Za chvíli začnou po bytě lítat broučci. Ti často lítají i tam, kde je uklizeno, natož z takovýho chlíva. Tam se jim bude na zbytcích od jídla docela dobře dařit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13223
22.12.19 12:44

Nevidím ani tak problém u dcery jako u Tvého muže :nevim:
Je to puberťacka a otec je od toho aby už dávno znala pravidla vaší domácnosti.
Nastoupila bych na chlapa a rázně řekla, že takto teda ne a nechtela slyšet žádné výmluvy. Nedonuti uklízet madam? OK bude tedy za ní uklízet on, :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 12:51

No chlap je evidentne k nicemu… takze promluvit s chlapem. Vic ti neporadim, co sis nasla, to mas :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22860
22.12.19 12:54

Když je manžel tak tip top na úklid u tebe a malé dcery, tak bych just přestala uklízet. Že nejsi služka ať si srovná dcerušku a nebo ať si uklízí sám. Jako tohle je mazec a netrpěla bych to. Být to mé dítě bude bez kapesného atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 12:59

@Aspera on ji třeba i vyhrožoval dřív. Ale nic s ní nehlo no. Když ji vzal kapesné, tak kradla. Cokoliv ji zakázal, ji to prostě nevadilo. Dokonce i telefon ji vzal, ale ona si sehnala od nějakého kluka jiný. Takže mazel sám přiznal, že neví co s ní, aby ho poslechla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.19 13:01

@Mysticlipstick zkoušela jsem s ním mluvit několikrat, ale začal na mě řvát. Je ho stále popichuji proti ni, že teď už to vidí. A že jsou všechny mladé holky takové. Že prostě počká, az dostane rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.19 13:04

@Elen8 máte pravdu. Akorát manžel ví, že ten bordel tady nesnesu. Že půjdu a stejně to nakonec udělám. Protože mi nic jiného nezbyde. Mám tu malou dceru, nemůžu tady nechat vypěstovat brouky. On se svou dcerou opravdu nehne. Zkoušel to dřív, ale ona ho ignoruje. Teď už to manžel tedy nechává být.

• Nahlásit
  • Citovat
22.12.19 13:09

A ty jse na vychove jeho dcery jako nepodilis nebo je vychova ciste na nem nechapu to tak bydli s vama tak mas snad taky pravo neco rict ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 13:15
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick zkoušela jsem s ním mluvit několikrat, ale začal na mě řvát. Je ho stále popichuji proti ni, že teď už to vidí. A že jsou všechny mladé holky takové. Že prostě počká, az dostane rozum.

Neni tva povinnost po ni uklizet, tak to tam nech a treba mu to casem dojde az bude pred nim neco plesnivet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 13:16
@Anonymní píše:
@Elen8 máte pravdu. Akorát manžel ví, že ten bordel tady nesnesu. Že půjdu a stejně to nakonec udělám. Protože mi nic jiného nezbyde. Mám tu malou dceru, nemůžu tady nechat vypěstovat brouky. On se svou dcerou opravdu nehne. Zkoušel to dřív, ale ona ho ignoruje. Teď už to manžel tedy nechává být.

Čí je to bydlení? Zvládla bys odejít s malou dcerou a jít bydlet někam jinam? Já bych se bála, že ta malá ještě něco chytí. Dále by mi vadil rozličný přístup ve výchově obou dcer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama