Přejícnost partnerek

103
13.6.20 05:57

Přejícnost partnerek

Zdravím. V práci máme jako benefit každý rok 14 dní lázně. Přijde mi srandovní, jak někteří kolegové si musí před manželkami vymýšlet, že je to rozkazem, neb ty jejich semetriky to nevidí rády. Zajímalo by mne, jak moc by byly zdejší dámy v tomto případě přející? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

43454
13.6.20 06:06
@Oxbowww píše:
Zdravím. V práci máme jako benefit každý rok 14 dní lázně. Přijde mi srandovní, jak někteří kolegové si musí před manželkami vymýšlet, že je to rozkazem, neb ty jejich semetriky to nevidí rády. Zajímalo by mne, jak moc by byly zdejší dámy v tomto případě přející? :)

Tak pokud by mi pak chlap taky dopřál odpočinek v lázních, wellness s kamarádkami, tak bych s tím neměla nejmenší problém. Ale pokud to je takový ten typ chlapa, co doma s ničím nepomůže a ještě si jede odpočinout do lázní, tak by se mi to dost nelíbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
13.6.20 06:08

V současné situaci by mi to bylo těžce jedno. Ať si jde užít, čeho je libo. Ještě pár let zpět by mi to hodně vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
13.6.20 06:10

To je hezké, ať si jede, ale chtěla bych pak jet taky ;) na 14 dní, sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
13.6.20 06:11

@jasminova to by sis ale tak jako on měla domluvit v práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10809
13.6.20 06:14
@Oxbowww píše:
Zdravím. V práci máme jako benefit každý rok 14 dní lázně. Přijde mi srandovní, jak někteří kolegové si musí před manželkami vymýšlet, že je to rozkazem, neb ty jejich semetriky to nevidí rády. Zajímalo by mne, jak moc by byly zdejší dámy v tomto případě přející? :)

Nepises, o jake jde zamestnani :nevim: ale treba prislusnici bezpecnostnich sboru maji 14denni ozdravne pobyty stanoveny zakonem. Dostanou poukaz a jedou. Nikdo se jich nepta, jestli chteji nebo ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.6.20 06:31
@cecetka píše:
Nepises, o jake jde zamestnani :nevim: ale treba prislusnici bezpecnostnich sboru maji 14denni ozdravne pobyty stanoveny zakonem. Dostanou poukaz a jedou. Nikdo se jich nepta, jestli chteji nebo ne :think:

Tak většinou to u bezp. sborů není tak, jak říkáš. Zažil jsem to pouze jednou, když bylo moc poukazů, tak se losovalo o ty zbylý a kdo prohrál, tak musel jet :grinning: Jinak lze většinou místo lázní být doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.6.20 06:32
@jura8823 píše:
@jasminova to by sis ale tak jako on měla domluvit v práci.

Přesně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
709
13.6.20 06:38

To je jako že skolky :mrgreen: když nejedu já, tak ty taky neeee :mrgreen: u nás je tedy normální, že se domluvíme a nemusíme před sebou tajit žádné rekreace na obou stranách ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
13.6.20 06:47
@Mollify83 píše:
To je jako že skolky :mrgreen: když nejedu já, tak ty taky neeee :mrgreen: u nás je tedy normální, že se domluvíme a nemusíme před sebou tajit žádné rekreace na obou stranách ;)

Přesně, ale spousta lidí to tak má :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
13.6.20 06:56

To by asi záleželo na tom jestli by to zkratilo případnou dovolenou nám dvěma. Pokud ano tak by se mi to nelibilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7622
13.6.20 07:36
@lucenka píše:
Tak pokud by mi pak chlap taky dopřál odpočinek v lázních, wellness s kamarádkami, tak bych s tím neměla nejmenší problém. Ale pokud to je takový ten typ chlapa, co doma s ničím nepomůže a ještě si jede odpočinout do lázní, tak by se mi to dost nelíbilo.

Asi tak. A dovedu si teda představit, že pokud mám doma 3 deti skolkoveho a mladšího školního věku, které musím denně rozvést po institucích, chodim do práce, pak je všechny vyzvednout obehat s nimi kroužky, udělat úkoly, uvařit a nemít nikoho na výpomoc, tak jet takhle 14 dní v kuse je dost masakr. Já naštěstí takového chlapa doma nemam, hodně pomáhá a o odpočinek se o nemusím doprosovat, takže pro mě by to bylo ok. I když my bychom nic takového asi neřešili. Partner sice nejezdí do lázní, ale na konference a pokud je to na nějakém pěkném místě, tak nas bere s sebou celou rodinu, dobrovolně a rád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7622
13.6.20 07:42

Mimochodem, mě spíš baví, jak tady není žádná diskuze a la „Prejicnost partneru - chtěla jsem jet na 2 týdny do wellnessu a chlap mi to zatrhl“, ale zato je tu mraky diskuzi na téma „pracuju, starám se o děti, vařím, uklízím, po večerech si dodělávám školu a chlap jde po práci do hospody a po návratu z hospody jde buď pařit hry, chrnět, nebo na mě skočí, ale jen když má chuť on“. Tady by to asi chtěli trochu sebereflexe a zapremyslet, proč tak asi je ta partnerka neprejici. ;)
Mám takovou kamarádku - manžel si jel na měsíc s kamarády na opacny konec zeměkoule, aniž by to s ji probral (nemala finanční investice), ona nesmí jet na prodlouzeny víkend za kamarádkou v rámci Evropy. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4432
13.6.20 07:54

Manžel by beze mě na 14 dní nikam nejel. Ale na vikend maji firemni parbu na chatě a nemám problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
13.6.20 07:58

Ještě bych mu zabalila :mrgreen: máme teda hezkej a pohodovej vztah, ale jsme i rádi každej zvlášť. Jednou za čas takhle zmizí s kámošema na ryby.Syn je ještě maličkej, takže já jen tak vypadnout nemůžu. Ne, že by se nedokázal postarat, to ano, ale malej je mamánek :mrgreen: Takže jediná cesta jak si užít samotu je, když někam jede on a jednou za čas je to fajn :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama