Najednou ignorantský manžel

Anonymní
13.6.20 01:11

Najednou ignorantsky manzel

Ahoj, uz se musim fakt nekomu vypsat. Manzela pred vanocemi povysili, vede si vlastni tym, kolegove mu lezou do zadku, placaji po zadech tak mu vyletelo ego az do nebe.. zacal si ze mne utahovat, delat srandiky, zacal mi rikat „prdelko“. Kdyz jsem se zeptala, co v praci tak ze bych tomu stejne nerozumnela. Pak byl dva mesice na home officu, bylo jedno kdy praci udela, tak chrapal do obeda, a pak cele odpoledne do vecere byl na pc a pak do noci koukal na serialy…sotva po sobe umyl talirek, kamaradky psaly jak jejicj chlapi doma makaji, ze konecne maji zpravene policky apod a on nehnul s nicim, jen sekal travu…minuly vikend jsem se dohodla se svagrovou, ze ji mamzel hodi nejake vyrazene obleceni at si to probere jestli chce. Do dneska letely dva pytle v chodbe on si kolem nich chodil a vzdy jen ze chvata do prace, pritom zajizdka na 10min. Tak jsem uz vypenila a zacala tahat ty pytle do auta sama ( nemam zvedat tezke veci) hrozne mi luplo v brise, manzel prijel klasicky kolem sedme a nasel mne na gauci s nahrivTmem a hrozne se divil ze neni vecere a co jako lezim. Nezeptal se co mi je a zacal otvirat troubua a ze ma hlad. Kdyz jsem mu rekla ze jsou v lednici lassagne do trouby a nebo at si da pecivo tak osopil, ze mi snad neni na umreni abych to nezvladla sama, ze je unavenej!!! :pocitac: Pak si teda dal pect ty testoviny ale vzal si je cele, ani nenabidl ( nechtela bych) ale mrzelo mne to. No a vrchol byl kdyz se zeptal jestli se pomilujeme, ja na gauci, zelena jak sedma a on sex, tak jsem mu rekla o tech pytlich a ze mam v brise jak v pekle, tak mi rekl ze jsem pitoma a vsechno musim mit hned ted a odesel do loznice. Mne je z toho fakt smutno, chapu ze prijel utahanej, ze je patek ale to jeho ignorantsky, navysene ego me hrozne zere, kamaradka rikala ze uz se z tech vysin dolu nedostane a ja ze budu akorat fackovaci panak, a pak az ho nahradi mladsi, tak se bude po mne akorat vozit. Ja fakt nevim co mam delat :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28
13.6.20 02:00

Kamarádka má pravdu. Manžílek má asi celý život mindráky, co? Teď získal falešné sebevědomí a už to jede. Ty to nevyřešíš, to se rovnou ušetři námahy. Na tvém místě bych se stáhla (hodně) a tvářila se tak, že to všechno se mě nedotýká a sleduju ho s pobaveným úsměvem (spíš trochu opovržlivým). Nemusíš se mu obhajovat. Nemusíš hrát jeho novou hru. Protože dokud na tu novou hru na „podřízená - šéf“ nepřistoupíš, tak nebude. Adekvátní reakce není „ok udělal dva kroky vpřed, tak já o dva kroky couvnu“, ale správně je to tak, že se ani nehneš. Takže žádný krok vstříc. Nic mu nevysvětluj, neanalyzuj to, že se změnil, on si na to musí přijít SÁM. On si musí lámat hlavu nad tím, že se něco změnilo a taky SÁM musí přijít na to, proč. Protože se chová jako dement. Ale nenapovídej a jen jednej. Neprozraď se, čeho chceš docílit. Ať má třeba jen pocit, že se chystáš dát výpověď. Protože tenhle velký šéf přece nemůže čekat, že si někdo z podřízených dá tu práci, aby ho změnil, bylo by to na hlavu. Musí vědět, že každý jeho podřízený (tedy asi v jeho očích teď i ty) má právo dát výpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
13.6.20 02:44
@Anonymní píše:
Ahoj, uz se musim fakt nekomu vypsat. Manzela pred vanocemi povysili, vede si vlastni tym, kolegove mu lezou do zadku, placaji po zadech tak mu vyletelo ego az do nebe.. zacal si ze mne utahovat, delat srandiky, zacal mi rikat „prdelko“. Kdyz jsem se zeptala, co v praci tak ze bych tomu stejne nerozumnela. Pak byl dva mesice na home officu, bylo jedno kdy praci udela, tak chrapal do obeda, a pak cele odpoledne do vecere byl na pc a pak do noci koukal na serialy…sotva po sobe umyl talirek, kamaradky psaly jak jejicj chlapi doma makaji, ze konecne maji zpravene policky apod a on nehnul s nicim, jen sekal travu…minuly vikend jsem se dohodla se svagrovou, ze ji mamzel hodi nejake vyrazene obleceni at si to probere jestli chce. Do dneska letely dva pytle v chodbe on si kolem nich chodil a vzdy jen ze chvata do prace, pritom zajizdka na 10min. Tak jsem uz vypenila a zacala tahat ty pytle do auta sama ( nemam zvedat tezke veci) hrozne mi luplo v brise, manzel prijel klasicky kolem sedme a nasel mne na gauci s nahrivTmem a hrozne se divil ze neni vecere a co jako lezim. Nezeptal se co mi je a zacal otvirat troubua a ze ma hlad. Kdyz jsem mu rekla ze jsou v lednici lassagne do trouby a nebo at si da pecivo tak osopil, ze mi snad neni na umreni abych to nezvladla sama, ze je unavenej!!! :pocitac: Pak si teda dal pect ty testoviny ale vzal si je cele, ani nenabidl ( nechtela bych) ale mrzelo mne to. No a vrchol byl kdyz se zeptal jestli se pomilujeme, ja na gauci, zelena jak sedma a on sex, tak jsem mu rekla o tech pytlich a ze mam v brise jak v pekle, tak mi rekl ze jsem pitoma a vsechno musim mit hned ted a odesel do loznice. Mne je z toho fakt smutno, chapu ze prijel utahanej, ze je patek ale to jeho ignorantsky, navysene ego me hrozne zere, kamaradka rikala ze uz se z tech vysin dolu nedostane a ja ze budu akorat fackovaci panak, a pak az ho nahradi mladsi, tak se bude po mne akorat vozit. Ja fakt nevim co mam delat :,( :,(

Toto je moc špatné, stoho by se dostal, jedině trvdým dopadem. Pracoval jsem, s lidmi ale tomu se vyhne, opravdu jen hodně, chytrá hlava. Člověk až žasne, osobu zná cca 25 let, a do které by to opravdu, neřekl měl jsem dojem že má intelekt na dobré úrovni, Osoba trochu slabší, povahy, změna práce začátek vyjevený jestli to zvládne, musel jsem ho utěšovat…A hle pán výrostl stačí 1 rok změna, říkám si hele, ten roste, dnes zjištění, brambora se přerostl. Toje ovšem dost, česká nátura a národní folklor. Ono to okolí ho vlastně, k tomu, vede a to je problém. Řešení je opravdu, na místě, ale rozhovor asi nezabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8669
13.6.20 05:08

Ty jsi těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
13.6.20 05:08

V prve rade nesrovnavej sveho manzela s chlapama svych kamaradek (stejne jako je nesmysl porovnavat deti). Nestavej se do role ukrivdene manzelky, ktera odvezla pytle s hadrama a ted z te fyzicke namahy umira a ceka, ze ji chlap bude litovat a obskakovat :roll: Nebude. Proste bud sobestacnou zenou, nedoprosuj se, zarid si vsechno sama. Ukaz, ze ho k nicemu nepotrebujes. A samozrejme mu nedelej sluzku. Zadne obskakovani a podrizovani se. Jsi jeho rovnocenna partnerka, tak se podle toho chovej. Nechovej se jako jeho matka a nechovej se ani jako jeho sluzka. Musis umet s nim vychazet jako rovny s rovnym. Teprve pak on pochopi, koho vedle sebe ma a nebude tebou pohrdat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1542
13.6.20 05:35
@cecetka píše:
V prve rade nesrovnavej sveho manzela s chlapama svych kamaradek (stejne jako je nesmysl porovnavat deti). Nestavej se do role ukrivdene manzelky, ktera odvezla pytle s hadrama a ted z te fyzicke namahy umira a ceka, ze ji chlap bude litovat a obskakovat :roll: Nebude. Proste bud sobestacnou zenou, nedoprosuj se, zarid si vsechno sama. Ukaz, ze ho k nicemu nepotrebujes. A samozrejme mu nedelej sluzku. Zadne obskakovani a podrizovani se. Jsi jeho rovnocenna partnerka, tak se podle toho chovej. Nechovej se jako jeho matka a nechovej se ani jako jeho sluzka. Musis umet s nim vychazet jako rovny s rovnym. Teprve pak on pochopi, koho vedle sebe ma a nebude tebou pohrdat.

Ano, souhlasím.. Nestav se sama do role chudáka, co se pro rodinu obětoval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
13.6.20 05:37

Nevážíš si živitele. Asi tě pálí dobré bydlo. Jen abys jednou ještě se slzou v oku nevzpomínala. Nebo ty jsi bez chybičky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13858
13.6.20 07:24

No, že se chlap chová jak hovado, to je fakt. Kecy o hladu a sexování byly plně mimo, to bych mu asi praštila :cert: Ovšem nějak nemůžu pochopit, proč tě zajímá, jak to mají kamarádky… Jejich manželé mají úplně tu samou práci jako tvůj manžel? A druhá věc, tys do těch pytlů s hadrami dala i cihly, že byly tak těžké až ti luplo v břiše?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
13.6.20 07:32

@Lissima podle tvého receptu by taky mohla trucovat do důchodu. Možná to bude šok, ale většina mužů neumí číst myšlenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
13.6.20 07:36

Ono se občas stane, že chlap na to povýšení nemá „koule“ a potom si svůj pocit nedostatečnosti v práci začne vybíjet na rodině. Táta takhle neunesl, když začal podnikat, choval se tak hrozně až mu mamka hodila na hlavu papiňák (minula) potom se relativně srovnal, ale ten vztah, co měli dřív už nemají (a už je to dobrých 20 let), táta se snaží, je vidět že má mamku rád, ale u ní je vidět že vůči taťkovi ochladla, a nedivím se. Třeba můj muž teď taky povýšil (hodně a ještě v karierním postupu neskončil), ale doma se to projevilo jen v tom, že mívá po večerech víc pracovních hovorů. Ale můj muž má hodně zdravé ego a povahu, kterou jen tak něco nerozhodí a moc dobře si uvědomuje, že bez zázemí, co jsem mu doma vytvořila by to povýšení nedostal. To přišlo totiž až ve chvíli kdy dodělal Bc. a tak zhruba čtvrtka toho titulu je moje práce, ať tím že jsem s ním počítala matiku, opakovala angličtinu, nebo mu dělala korekce veškerých prací. Při tom jsem stihla vycvičit štěně a porodit druhé dítě (muž začal studovat když byl synkovi rok).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
13.6.20 23:09
@jura8823 píše:
@Lissima podle tvého receptu by taky mohla trucovat do důchodu. Možná to bude šok, ale většina mužů neumí číst myšlenky.

Ale to není o trucování, ani o čtení myšlenek. Je to o tom, že jsem manželka, rovnocenný partner a nebudu ustupovat jen proto, že ten druhý má najednou pocit, že se z něj stal šéf. Ať už mu to dojde, nebo ne, se mnou nehne, protože takovou hru hrát nebudu. Možná to bude šok pro tebe, ale průměrně inteligentní chlap dokáže v životě zvládat víc rolí, než jen „pana krále“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama