Reklama

Přenosné repráky - proč je mají puberťáci rádi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 09.02.18 20:25
přenosné repráky

Mám otázku, proč ti puberťáci nosí ty přenosné repráky na plné pecky jaký to má účel? chce lidi okolo sebe štvát? nebo si myslí, že musíme proniknout blíže k jeho hudebnímu stylu? Či chce předvést svou dokonalou technologii?? nebo je za tom něco víc??? Zkrátka tady v okolí je plno miminek každý už uspává a oni chodí pod okny sem a tam, můj prcek na to nereaguje ale přemýšlím co se to děje… ostatní maminky také jsou nadšené :-D…snažím se to pochopit ale pořád tam nějak vidím ten záměr, štvát okolí…ale nechci soudit jen mě zajímá co je skutečně za jakým účelem to dělají?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 09.02.18 20:33

Tak dřív se chodilo s magneťákem :mrgreen:

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 09.02.18 20:35

To je pravda, já žila v době sluchátek, tak nechápu ten návrat zpět :D

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 09.02.18 20:46

Potřebuje upoutat pozornost vhodné samice.
Například paviáni vystrkují za tím účelem zadky, pávi rozkládají peří, jeleni troubí… a puboši Homo sapiens mají repráky.

Jestli tam nějak existuje trvale, tak za ním zkus dojít a požádat o ztlumení, ono v pubertě jsou lidi natvrdlí a že někde spí mimi jim nedojde.

Elath
Kecalka 103 příspěvků 09.02.18 20:55

No asi myslej že nám obohacují hudební vzdělání, když nám dovolí poslouchat něco z jejich skvělého a jediného pravého vkusu (což je většinou pro mě neposlouchatelné)
osobní pozorování (takže nikoliv statistika, nebo něco co by bylo směroplatné a vůbec ukazující).
Nahlas, tak aby to všichni slyšeli, si to pouštěj ucha, co poslouchaj RAP - drsný a hustomegademon­skykrutopřisný jak si v tý písničce nadávaj. Jo tohle poslouchaj jen ti správní GANGsta… :lol:
ostatní žánry jsem moc neslyšela (nebo občas, když je nějaká chytlavá odrhovačka, co je teď strašněj hit)

V autě si pouštěj zase extrémně nahlas techno.

beruska9
Extra třída :D 10640 příspěvků 09.02.18 20:56

@Knihomyš :palec:

Proste si mysli, ze jsou hrozne cool. Ja si vzdy vzpomenu na „Repraky hiiiir, magnetak hiiir…I am going, I am playing“ a musim se tlemit…ale teda nastesti pod oknem mi vecer nechodi.

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 09.02.18 20:57

Když jsem doma sama ( máme tedy barák uprostřed svého většího pozemku) tak si to taky ohulim, až se klepe sklo v plastových oknech :mrgreen: já tedy poslouchám starou dobrou klasiku, ale čím víc to řve, tím lepší :mrgreen:

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 09.02.18 21:07
@pikola píše:
Tak dřív se chodilo s magneťákem :mrgreen:

Jj, pamatuju, jak v devadesátkach chodili borci po sídlišti s magnetakem na rameni a z toho vyrvavali 2 unlimited nebo Dr. Alban :D Jee, to byla krásná doba prvních lásek.

Fazulina
Závislačka 3503 příspěvků 09.02.18 21:11

Ty jo, já jsem ještě nikoho s reprákama neviděla.:-)

Mě štvou lidi, co mají sluchátka, z nichž je ale všechno slyšet. Postrádá to pro mě smysl sluchátek a vždycky přemýšlím v MHD, zda o tom ví, že je to tak slyšet…

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.18 21:23
@Knihomyš píše:
Potřebuje upoutat pozornost vhodné samice.
Například paviáni vystrkují za tím účelem zadky, pávi rozkládají peří, jeleni troubí… a puboši Homo sapiens mají repráky.Jestli tam nějak existuje trvale, tak za ním zkus dojít a požádat o ztlumení, ono v pubertě jsou lidi natvrdlí a že někde spí mimi jim nedojde.

Tak moc diky, dostala jsem zachvat smichu pri uspavani dcery :hug:

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 09.02.18 21:24

U nás tak chodí převážně týpci tmavší pleti.

darkgreen
Kecalka 263 příspěvků 09.02.18 21:27
@Berushka1 píše:
To je pravda, já žila v době sluchátek, tak nechápu ten návrat zpět :D

To je zajimavé, „doba sluchatek“ kdy to bylo? Já znám dobu gramofonových desek, kazeťáků, CD, aj. ale dobu sluchátek? Tu nieznaje…:-D

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 09.02.18 21:28
@darkgreen píše:
To je zajimavé, „doba sluchatek“ kdy to bylo? Já znám dobu gramofonových desek, kazeťáků, CD, aj. ale dobu sluchátek? Tu nieznaje…:-D

To je takzvaná walkmanová doba. Taky jsem ji zažila.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 09.02.18 21:37

Mají pocit, že jsou “cool”. Je to úsměvné, ale jsem radši, než když se snaží být “cool” kupříkladu s brkem v ruce. Každý si pubertou prochází jinak, takže pokud nás to neohrožuje, usmívejme se a buďme nad věcí.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.02.18 21:48

No jo dnešní doba ;) :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >