Huawei P10 kdo máte ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 02.02.18 16:32
Huawei P10 kdo máte ?

Holky nutně prosím o radu, kdo máte tento telefon? Včera se mi vylil čaj na starý telefon a nejde rozjet. Mám nový Huawei P10 a když mám zadat PIN (je tam přednastavený ten jednoduchý),ta nevím, čím to potvrdit. Nneí tam prostě tlačítko ok, nebo něco :( Když to zkouším, pokaždé se zhasne a píše to - zkuste za 20 min, za hodinu a já už šílím z toho :zed: Nevím čím to potvrdit. Do ted jsem měla Samsung.

Prostě zadám PIN a nejde dát OK, jako je u většiny normálních telefonů :cert:
Hledala jsem na netu, ale nic nenašla, kde je nějaká rada. Manžela doma nemám od včera.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petra 1027
Kecalka 109 příspěvků 02.02.18 16:39

@Terez001 tak jsi tam nezadal správně pin, jak ho tam zadáš tak se mobil rozjede sám, žádné ok nedávám. Pokaždé co zadáš špatně pin tak se doba prodlouží, mě se to tak stalo hned první den a musela sem celý mobil restartovat :?

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 02.02.18 16:40

Ja mam teda P9, ale po zadani pinu se to automaticky odemkne. Zadny o. k taky nemam

magratka
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 02.02.18 16:43

Potvrzuji co píše @Petra 1027. Správný PIN není potřeba potvrdit.

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 02.02.18 16:43

@eleny3 Já dnes byla u operátora pro novou simkartu a on mi tam přednastavil PIn kod 1234 (ta stará mi tam nešla dát) a řekl, že ho mám zadat pak. Když ho zadám, tak to čeká a nic se neděje. Nejde to prostě potvrdit, nemůžu se do toho tel. dostat :nevim:

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 02.02.18 16:44

@magratka

Ta tomu vážně nerozumím..Mně ten pán řekl, že je tam přednastavený ten kod 1234 :think: O jiném PINu nevím

magratka
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 02.02.18 16:44

Je PIN telefonu a PIN SIMkarty.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 02.02.18 16:45

@Terez001 přesně jak píšou holky výš, PIN se ničím nepotvrzuje, když zadas správný, telefon se odemkne sám, když špatný, napíše počet pokusů, které zbývají. Potom, když tam máš ještě nastavený zámek obrazovky, tak ten už tam má tlačítko OK na potvrzení…

01magda
Nováček 7 příspěvků 02.02.18 16:45

Já mám tedy starší typ, než vy, ale PIN potvrzuji šipkou umístěnou pod 9, vedle 0.

Petra 1027
Kecalka 109 příspěvků 02.02.18 16:46

@Terez001 zkus tu Sim dát do jiného mobilu a uvidíš jestli to vezme ten pin, pokud ne, tak je chyba na Sim. Dystak si zkontroluj Sim jestli ji tam máš dobře danou, estli se neuvolnila

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 02.02.18 16:48

@magratka

Aha, možná v tom bude zádrhel. píše to, že mi zbývá už jeden pokus..CO mám teda dělat? A PIN telefonu to fakt nevím, jaký tam zadat. Ted se mi to blokne úplně a nevím co budu ted dělat :nevim:

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 02.02.18 16:48

@Petra 1027
Jiný mobil nemám k dspozici, jsem doma sama, už dva dny jsem bez tel.

Petra 1027
Kecalka 109 příspěvků 02.02.18 16:52

@Terez001 tak to tedy už nevím, pokud zadáš pin i na poslední pokus špatně tak se to blokne na několik hodin, nejdele na den.

Terez001
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 02.02.18 16:57

To bude opravdu PIN do tel, ne do Sim karty, jenže jak ho mám zadat, když ho neznám..SImkartu jsem vytáhla a pořád to chce PIN…Já fakt nevím, jaký zadat, zbývá mi 1 pokus :nevim: Co potom, když se tam nedostanu? Jak to odblokuju?

magratka
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 02.02.18 16:57

PIN telefonu jsem si nastavovala, když jsem ho poprvé pustila, chtělo to nastavit jestli se chci autorizovat otiskem, gestem nebo PIN. PIN SIMkarty bývá napsaný na té plastové kartě, ze které se vylupuje SIM a když se vyčerpají 3 pokusy, tak se dá nastavit pomocí PUK (ten je tam taky). Myslím, že když by to chtělo PIN SIM karty tak by to u toho psalo. Jak resetovat PIN telefonu nevím, ale tipla bych tovarní nastavení.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama