Apple watch - Series 3

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 28.01.18 11:06
Apple watch - Series 3

Přicházím s prosbou o hodnocení, zkušenosti. Máte Apple watch, s.3? Koukala jsem i na Series 1, ale ty trojky mně přijdou lepší, byť tedy i o dost dražší. Můžete se se mnou podělit, jak jste spokojené, co využíváte, jak dlouho se nabíjí, atd.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLychee13
Závislačka 3089 příspěvků 28.01.18 11:12

Chtěla jsem si je taky objednat, ale odradila mě výdrž baterie. Nakonec jsem pořídila Fitbit charge 2 a jsem moc spokojená. Jinak brácha měl s1,ted má s3 a říkal, že je to určitě lepší, jen má taky problém s výdrží baterky.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 28.01.18 11:15

@Lychee13 píšou 18 hodin. Myslela jsem, že to i monitoruje spánek, jako to dělají některé i ty obyč. sportovní hodinky, ale to mně moc nevychází, kdy to dobíjet :mrgreen:

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 28.01.18 11:17

@Lychee13 chtěla jsem Ti napsat, že ty Fitbit jsou určitě hnusné, ale vyhledala jsem si je a jsou až překvapivě moc pěkné :palec:

Závislačka 3089 příspěvků 28.01.18 11:17

@XYZ1234 Právě. 18 hodin je hrozně málo, to moc nedomysleli za ty prachy. :mrgreen: Zkus mrknout na ten Fitbit, výdrž i 5 dní a opravdu max spokojenost.

Závislačka 3089 příspěvků 28.01.18 11:18

@XYZ1234 Jojo, mám Lavender a jsou k těm funkcím i krásné. ;)

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 28.01.18 11:20
@Lychee13 píše:
@XYZ1234 Jojo,mám Levander a jsou k těm funkcím i krásné. ;)

Hódně jsi mě nalomila :mrgreen:

Závislačka 3089 příspěvků 28.01.18 11:22

@XYZ1234 Pokud máš FB, tak se zkus přidat do skupiny CZ/SK Fitbit Fans a zkus se zeptat, co by tě zajímalo. ;) Taky jsem to tam řešila, než jsem koupila. ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 11:36

@XYZ1234 Já mám Apple watch series 3. Vydrží mi nabité tři dny. A to si s nimi docela hraju, diktuju sms… A dobíjí se do 100% asi dvě hoďky :lol: Takže nevim, co s nimi kdo dělá, že mu nevydrží ani den.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 29.01.18 08:44

@Čičorečka moc děkuji za zkušenost. Co nejvíce využíváš? Neměla jsi před těmito už třeba i ty jedničky?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 08:58

@XYZ1234 Nene, jsou to moje první. Nejvíc využívám právě diktování sms, čtení zpráv, mailů, vyjímečně volání. Cvičení, měření tepu, říkají mi, kdy se mám na chvilku postavit, kdy se hýbat. Fajn je propojení s kalendářem. Ale teda nespím s nimi. To by mě s hodinkami ani nenapadlo… sotva snesu prstýnek :D Popravdě, nebýt ujetá na Apple věci, asi si chytré hodinky nebudu mít potřebu koupit. S žádnou jinou značkou jsem neporovnávala. Líbí se mi na nich ta prestiž značky. To byl asi hlavní důvod :lol:

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 29.01.18 09:03

@Čičorečka já jsem právě měla krokoměr a taky bych s ním nespala, ale líbilo se mně, že analyzoval i spánek - jak dlouho člověk spí hlubokým spánkem, jak dlouho lehce. Nevím tedy, jak to může být alespoň vzdáleně blízké skutečnosti, protože kdyby to bylo tak snadné, tak nebudou existovat spánkové laboratoře, ale i tak to bylo super jen třeba pro ten graf, kolik toho člověk naspí. Proto jsem se ptala na to spaní. Myslím si, že podle toho, co popisuješ, tak ten základ bude podobný tomu myBandu, co jsem měla, plus tedy nějaké užitečné věci navíc - třeba to psaní a čtení sms a maily. Asi budu muset zajít do obchodu a zkouknout, jak to vypadá na ruce.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 09:09

@XYZ1234 vypadají luxusně. Já mám celkem útlou ruku a i tak mi sluší. A s tím spánkem- proč ne, pokud je přes noc sneseš. Bude to asi měřit podle té tepové frekvence. A to jim na baterce zas tolik neubyde. Nejsou v pohotovosti stále, jen na to měření. Jestli ti není líto peněz, tak směle do toho :palec:

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 29.01.18 09:13

@Čičorečka vypadají fakt krásně, díky za foto. Můžu ještě otázku, jaký to máš řemínek? Moc se mně výběr nepozdává, navíc je to teda ukrutně drahé, takže to spíš jen tak pro info, protože když už, tak bych se asi spokojila se základem, alespoň v začátku.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 09:20

On ten gumový v základu je taky krásný. Jiný si můžeš třeba přát od Ježíška. Jsou fakt dost drahé :roll: Já ho kupovala přes Alzu, tak byl trochu levnější. Mám hnědý kožený a sluší jim :dance: Jo a ještě rada! Nekupuj si milánský tah. Ten má přítel a povoluje se na ruce :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >