Přepis neschopenky

Anonymní
9.7.20 08:30

Přepis neschopenky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné přepsat neschopenku do kempu kde je i číslo chatky? Myslím že pokud bych dodržovala vycházky tak je snad jedno jestli jsem v bytě nebo v chatě? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9280
9.7.20 08:38

Do kempu asi těžko :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
9.7.20 08:40

To nejde, na dovolenou se v době neschopenky nejezdí. Ale zeptej se svého lékaře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8777
9.7.20 08:45

No tak ono záleží i na diagnóze. Pokud máš zlomenou ruku a sádru, tak bych s tím problém neměla. Na bolavá záda, infekci nebo rizikové těhotenství to nejspíš neuhraješ… spíš bych s tím nepočítala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
9.7.20 08:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné přepsat neschopenku do kempu kde je i číslo chatky? Myslím že pokud bych dodržovala vycházky tak je snad jedno jestli jsem v bytě nebo v chatě? Děkuji

Bývalá kolegyně teď dlouhodobě marodí a její obvodní lékař jí neschopenku přepsal na místo pobytu dovolené, ale jednalo se o penzion a marodí spíše s psychickou nemocí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4925
9.7.20 09:00

Já jsem měla změnu adresy, z chaty domů (když končily prázdniny). Neschopenka byla taky na přenosnou tělesnou věc typu zlomená ruka. (Nemusela jsem ležet v posteli.) Doktor mi to normálně přepsal :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 09:00

Mám po operaci šlachu na ruce. Konkrétně na dlani u prstu. Nic velkého. Zkusím se zeptat dr.. Ale dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama