Přerušení očkování

8151
5.6.13 17:14

přerušení očkování

Ahoj nevíte jak je to když se musí přerušit očkování? Syn 7 měs. už mu chybí jen přeočkování v roce jinak má komplet hexa a synflorix a teď nesmíme rok očkovat, budou mu to moct dát v tom roce a sedmi měsících, nebo jak se toto řeší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25258
5.6.13 17:34

Ahoj, já myslím, že to půjde. Malý měl taky přerušení prevenar. Měl mít očkování ve 3 měsících a dostal ho až v 9 měsících a to poslední dostane ve 20 měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
5.6.13 17:37

@Aspera takže i ta hexa když se poslední dávka dá místo v roce o sedm měsíců později nevadí? Já právě myslela jestli tam není nějaká doba do kdy se to musí dát jako třeba u klíšťovky apod. vám přesunuli hned tu první dávku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
5.6.13 17:41

Nestane se vůbec nic..bud v klidu..když doktoři samovolně uznají, že se má očkování přerušit, tak to už musí být s dítětem něco sakra špatně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
5.6.13 17:45

@peggy.sl zakázala to neuroložka řekla že nebudeme moct asi rok očkovat ve zprávě zatím mám jen neočkovat do další kontroly, tak mě jen napadlo jestli jsme ho nenechali píchat zbytečně když by teď nedostal tu poslední dávku aby mu to nepropadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
5.6.13 17:50
@anickadomnik píše:
@peggy.sl zakázala to neuroložka řekla že nebudeme moct asi rok očkovat ve zprávě zatím mám jen neočkovat do další kontroly, tak mě jen napadlo jestli jsme ho nenechali píchat zbytečně když by teď nedostal tu poslední dávku aby mu to nepropadlo

Pokud má nějaký neurologický problém, tak s očkováním všeobecně opatrně..jinak poslední dávka po roce je ideální, takže se neboj..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
5.6.13 17:58

@peggy.sl měl po úraze otok na mozku, vypadá to že bude bez následků ale prý se musí hlídat, to je fajn s tím očkováním díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
5.6.13 18:04
@anickadomnik píše:
@peggy.sl měl po úraze otok na mozku, vypadá to že bude bez následků ale prý se musí hlídat, to je fajn s tím očkováním díky

Chuďátko malý.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
5.6.13 18:08

@anickadomnik malý měl to přerušení po druhé dávce a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6239
5.6.13 18:17

@peggy.sl Ahoj, Tebe jsem už v pár diskuzích o očkování viděla…vím, jak si proti tomu..včera jsem si na Tebe úplně vzpomněla..
Neviděla si náhodou včera Ordinaci v růžové zahradě? :mrgreen: :mrgreen:
Tam ve scénaři dělali „nenápadnou“ reklamu očkování…první na žloutenku..a druhá scéna..Čenský, který hraje primáře říká : Jsem jim doporučil naočkovat děti klíšťovkou..
A jeho žena Morávková na to, co by taky lékařka : Děti jsem nechala naočkovat v zimě :zed:
Prostě 2 jasné reklamy očkování hned v jednom dílu..cpou to všude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
5.6.13 18:19

@peggy.sl @Aspera holky dík za info, snad to tedy bude ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8151
5.6.13 18:20

@peggy.sl jinak asi se v tom vyznáš víc než já tak se zeptám, proč se neočkují děti s neurol. problémem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
5.6.13 18:21
@Lo píše:
@peggy.sl Ahoj, Tebe jsem už v pár diskuzích o očkování viděla…vím, jak si proti tomu..včera jsem si na Tebe úplně vzpomněla..
Neviděla si náhodou včera Ordinaci v růžové zahradě? :mrgreen: :mrgreen:
Tam ve scénaři dělali „nenápadnou“ reklamu očkování…první na žloutenku..a druhá scéna..Čenský, který hraje primáře říká : Jsem jim doporučil naočkovat děti klíšťovkou..
A jeho žena Morávková na to, co by taky lékařka : Děti jsem nechala naočkovat v zimě :zed:
Prostě 2 jasné reklamy očkování hned v jednom dílu..cpou to všude..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nenápadnou?? to bylo průhledný jako sklo! :pankac:
Mě to bylo jasný hned jak paní zkoušeli jestli dá hlavu na prsa..a už to jelo..klíště - očkování..
Blila bych!
Potom se Morávková diví, že má ty děti tak uřvaný, když do nich narve očkování proti klíšťovce.. :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
5.6.13 18:23

@anickadomnik ono to fakt s tím přerušením není tak horký jak doktoři dělají. Jo kdybys tam přišla, že teď nechceš děti očkovat jen tak, že ses usmyslela, to by se do tebe pustili, ale jak je k tomu důvod tak to ničemu nevadí. Já už přetahuju 2 rok klíšťovku a jak to tak vypadá a jestli to dobře dopadne, tak další min. 2 budu a taky to ničemu nevadí. Až budu moc být oočkovaná tak mi doktor změří protilátky a podle nich se rozhodne zda dostanu jen jednu nebo 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
5.6.13 18:25
@anickadomnik píše:
@peggy.sl jinak asi se v tom vyznáš víc než já tak se zeptám, proč se neočkují děti s neurol. problémem?

Protože každé očkování při špatné,,konstelaci,, může nervovou soustavu poškodit..stačí nahlédnout do přibalového letáku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat