Přestává mě přitahovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 21:59
Prestava me pritahovat

Ahoj. Jsem pul roku po porodu a delsi dobu me trapi jedna vec. Mela jsem komplikovane tehotenstvi, sex zakazany a chut teda stejne zadna nebyla, po porodu velke poraneni, ale postupne, ac bez nejakeho jo apetitu, jsme to s manzelem zkouseli. Ted je situace takova ze ja mam chut, ale manzel hrozne pribral a me uz tak nejak nepritahuje… no tezko se to pise, ale je to tak. Moc ho miluju, ja take neco v tehotenstvi nabrala a postupne to davam dolu, ale co s muzem? Jak naznacit, rict mu ze mi to vadi, aby se neurazil? a hlavne taky sem nabrala tak je mi to dost trapne… on by chut mel. O to hur kdyz vim ze kdyby mi to rekl on, hrozne by me ranil… tak babo rad…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MisulkaP
Kecalka 173 příspěvků 05.01.19 22:03

Začala bych chystat zdravé jídla. A třeba na jaře spolu můžete chodit na kolečkové brusle anebo teď chodit na procházky s kočárkem to jde aj teď třeba rychlou chůzi anebo si otom sním narovinu promluvit ;)

Tejule
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 05.01.19 22:04

Tak tato, koukala jsem se na sebe a na tebe a musíme s tím panderem něco udělat, tak 3× týdne vezmem kočár a pujdem se s ním proběhnout, k večeři Budem mít saláty ať jsme do plavek krásní. Co a to jít od lesa. Ve dvou se to lépe táhne a když uvidí jak se snažíš ty, tak myslím, že se bude chtít snažit taky. Navíc asi varis, tak var zdravě.

sediza
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 05.01.19 22:04

Předstoupila bych před něj s tím, že mám malou motivaci a potřebuju parťáka nejen v životě, ale i ve sportu. Chodte spolu behat nebo do posilky a je to..A co mu uvaříte, to sní, ne? Varila bych zdravě..

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7045 příspěvků 05.01.19 22:05

Tak hubněte spolu. Můj přítel taky přibral, já mu to klidně řeknu narovinu že mi to jeho břicho překáží :lol: on chce začít jezdit na kole hned jak bude trochu tepleji, a až na jaře porodim začnem hubnout společně. Už sem trochu upravila jídelníček, aby si začal zvykat :) pokud tě má rád a chce tě přitahovat něco s tím udělá, ale musíš mu to říct, treba mu to nedochází…

srpen89
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 05.01.19 22:08

Co to máte za vztah,když si nedokážete vzájemně říct ,hele zlato,oba jsme nějak přibrali,tak to musíme schodit. Taky to doma řešíme,ale rozhodně z toho neděláme nějaké tabu,aby se náhodou jeden nebo druhý neurazil 8o

axelina
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 05.01.19 22:09
@Anonymní píše:
Ahoj. Jsem pul roku po porodu a delsi dobu me trapi jedna vec. Mela jsem komplikovane tehotenstvi, sex zakazany a chut teda stejne zadna nebyla, po porodu velke poraneni, ale postupne, ac bez nejakeho jo apetitu, jsme to s manzelem zkouseli. Ted je situace takova ze ja mam chut, ale manzel hrozne pribral a me uz tak nejak nepritahuje… no tezko se to pise, ale je to tak. Moc ho miluju, ja take neco v tehotenstvi nabrala a postupne to davam dolu, ale co s muzem? Jak naznacit, rict mu ze mi to vadi, aby se neurazil? a hlavne taky sem nabrala tak je mi to dost trapne… on by chut mel. O to hur kdyz vim ze kdyby mi to rekl on, hrozne by me ranil… tak babo rad…

nemyslim si že je to tim že přibral… to si namlouváš jako duvod PROC te nepritahuje.. ale já myslim že chlap který má charisma a proste te bere muže mít klidne i 130kg… anebo muže vypadat jak trener z fitka a když ti nebude treba vonet tak te pritahovat nebude..a na jiny chlapy chut máš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 22:17

@axelina Tak to tě teda vyvedu z omylu. Chlap může mít sice charizma i se 150 kilama, ale ten pupek při sexu sakra překáží a dokáže celou věc dost znechutit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 22:20
@axelina píše:
nemyslim si že je to tim že přibral… to si namlouváš jako duvod PROC te nepritahuje.. ale já myslim že chlap který má charisma a proste te bere muže mít klidne i 130kg… anebo muže vypadat jak trener z fitka a když ti nebude treba vonet tak te pritahovat nebude..a na jiny chlapy chut máš?

Nemyslim si ze si to namlouvam. A ano mas pravdu, ze charisma muze mit i tlustoch ale je rozdil kdyz se ti fyzicky zmeni partner. Na jiny chlapy?nad tim nepremyslim, sveho muze miluju,nestykam se s jinymi muzi a chut na sex mam

Ou
Kelišová 5849 příspěvků 05.01.19 22:21

A je to tím, jak vypadá a nebo spíš tím, že jedete v rutině a jste spíš rodiče a kašlete na udržování role milenců, budování nějakého vzrušení a těšení se na sebe?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 22:23
@srpen89 píše:
Co to máte za vztah,když si nedokážete vzájemně říct ,hele zlato,oba jsme nějak přibrali,tak to musíme schodit. Taky to doma řešíme,ale rozhodně z toho neděláme nějaké tabu,aby se náhodou jeden nebo druhý neurazil 8o

Vztah mame krasny. Ale kazdy clovek je jiny, kazdy vztah je jedinecny a to ze neco nejak mate vy a my ne, hned neznamena ze je v nasem vztahu neco spatne

srpen89
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 05.01.19 22:28
@Anonymní píše:
Vztah mame krasny. Ale kazdy clovek je jiny, kazdy vztah je jedinecny a to ze neco nejak mate vy a my ne, hned neznamena ze je v nasem vztahu neco spatne

Pokud si nedokážete otevřené promluvit o takové banalitě, jako je, že by jste měli dát pár kilo dolů, tak ve vašem vztahu je něco špatně a váš vztah není krásný, jen si to namlouvas ;) Chtěla bych vás vidět,až budete muset řešit nějakou fakt důležitou věc :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 22:33
@srpen89 píše:
Pokud si nedokážete otevřené promluvit o takové banalitě, jako je, že by jste měli dát pár kilo dolů, tak ve vašem vztahu je něco špatně a váš vztah není krásný, jen si to namlouvas ;) Chtěla bych vás vidět,až budete muset řešit nějakou fakt důležitou věc :think:

Dekuji ze si mi otevrela oci.Az budu potrebovat poradkyni v manzelstvi napisu ti sz :lol:

GabinkaCh
Závislačka 3016 příspěvků 05.01.19 22:36

Normálně bych mu řekla,že se mi zdá ze přibral

srpen89
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 05.01.19 23:09
@Anonymní píše:
Dekuji ze si mi otevrela oci.Az budu potrebovat poradkyni v manzelstvi napisu ti sz :lol:

No on tě jednou přejde humor ;) Ale komu není rady… Máte problém v komunikaci,který ty nevidíš,nebo nechceš vidět. Vzhledem k tomu,že komunikace a porozumění je to nejdůležitější ve vztahu a vám to chybí,máte velký problém. Když si nedokážete promluvit ani o tom,že by bylo potřeba zapracovat na postavě,tak je váš vztah na bodu mrazu. A můžeš se smát jak chceš. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >