Při tripletestu Hcg vyšší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 15.03.18 11:22
Pri tripletestu Hcg vyssi

Dobry den. Chci se zeptat ohledne tripletestu. V 1 trimestru jsem mela hcg 0,7 a na tripletestu ukazalo hodnotu hcg1,7 coz je spatne. Na zacatku downuv syndrom byl 1:1400 a ted mam downuv syndrom 1:230. Mel nekdo podobny vysledek a sel na plodovku? Dekuji Petra :(

Reklama

Reakce:

Míša213
Kecalka 493 příspěvků 15.03.18 11:28

TT byvaji casto falesne pozitivni urcite bych jeste flintu do zita nehazela. Asi bych se poradila se svoji doktorkou kdyz ty predchozi testy byli v poradku. Drzim palce at vse dopadne dobre.

Maminkasvychdeti
Povídálka 33 příspěvků 15.03.18 11:33

TT je nespolehlivá blbost. Stačí pročíst si tady třeba starší diskuze. :)

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 15.03.18 11:36

@Míša213 dekuji za odpoved. Snad bude vse v pohode. :D

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 15.03.18 11:37

@Maminkasvychdeti verim tomu, ze dela falesny testy, ale i tak jsem chtela vedet jestli d tim nekdo ma zkusenosti. Dik :)

Míša213
Kecalka 493 příspěvků 15.03.18 12:11

No neni zac ;) Podle me doktorky je to zbytecny test, ktery akorat stresuje maminky. ;) Urcite bych si pockala na screening ve 20tt a ted se tim nestresovala to miminku nepomuze :mavam:

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 15.03.18 12:45

@Míša213 na utz jdu 12 dubna, domluvili jsme se na krev a dna z krve. :) zatim a bud bude pozitivni ci negativni a od toho se odpichnem. 8)

Míša213
Kecalka 493 příspěvků 15.03.18 13:10

@petulindah nemas taky termin v zari? Ja jdu na druhy screening 17.dubna :palec: Muzes k nam do skupiny porod zari 2018 je to otevrena skupina. ;)

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 15.03.18 14:50

@Míša213 mam termin 1.9. Dle ketu, ale dle utz driv. :D

Míša213
Kecalka 493 příspěvků 15.03.18 15:20

@petulindah taky mam termin 1.9 :lol: :lol: podle ms i podle utz ;) Takze jste byli v caru jo? My tam byli po dvou letech taky objednani ale nak uz jsme tam nestihli dojit ;)

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 15.03.18 17:42

@Míša213 tak to je super, ze jste tam nemuseli. Ja vzhledem k veku a ke 2 revizim me objednali a az 3 snehulacek se chytl. A ted furt neco. Vzdycky jedny testy v pohode a druhy spatne. Tak litam na krev a utz a uz jsem takova ze vseho vystavena. Dnes jsem byla na krvi kde budou zjistovat ohledne dna mimina, ze mi vysel hranicni hodnota na downuv syndrom. Ale verim, ze bude vse v poradku jen to cekani. :think:

Míša213
Kecalka 493 příspěvků 15.03.18 18:33

@petulindah urcite bude vsechno v poradku ;) Oni ty testy dokazou pekne vylekat. Takze si to tehotenstvi taky uzivate :poblion: Ja jsem od pocatku na rizikovym a skoro furt spinim a ted sem dost krvacela takze pobyt ve spitale a ted jen lezet a nic nedelat :zed: Jestli do zari nezmagorim tak to bude zazrak :lol: Tak budu drzet palce at vse dobre dopadne, urcite se ozvete jak dopadla krev ;)

petulindah
Povídálka 42 příspěvků 15.03.18 19:49

@Míša213 koukam taky veselo. Ja krvacela na zacatku s kusancema krve. Pak to nastesti odeznelo. Nejak to zvladnem do zari. Urcite pak napisu jak dopadla krev. A vy se opatrujte. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama